Skocz do zawartości

Architektura Wnętrz - Mieszkanko


Zbychowaty

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Całość - jako projekt bardzo mi się podoba. Super rendery!!! Trochę mało czytelny jest render jadalni gdzie stół, krzesła i dywanik zlewają się w plamę. Co do mebelków to te krzesełka moooi w jadalnie bez narzuty to straszne badziewie - stosunek cena/jakość nie idą wybitnie w parze. Nie pamiętam jak się nazywają te krzesła w korytarzu (stalowa siatka), ale chyba nie powinny występować w parach. To raczej powinien być akcent całego pomieszczenia. Ten Poly Chair trochę smutno wygląda w pojedynkę. W łazience gościnnej kamień pod prysznic nie powinien być taki chropowaty bo grzyby będą. Ten prysznic kolo kibelka to niby zamiast bidetu, ale jako gość lub lokator, brzydziłbym się używać go po kimś obcym.

 

Pytania:

1. Czy możesz podzielić się teksturką kamienia za kanapą lub dać jakiś namiar na nią

2. Jakich silników renderujących używasz i ile świateł jest np. w sypialni?

3. Co to za falujący materiał za łóżkiem w sypialni?

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwag merytorycznych co mi sie rzucilo to:

 

1. Chyba przesadziles z wielkoscia kanapy w salonie - ona jest chyba dla 15 osob

2. Stolik przy kanapie niefunkcjonalny. Trzeba wstawac i siadac i dochodzic do stolika zeby cos postawic i odstawic.

 

To co mi sie podoba to:

 

1. Bardzo ladne i czyste randery - chcialbym tak umiec:)

2. Ciekawe ustawienie kranow w lazience

 

Pytania:

 

1.Skad bierzesz tekstury drewna, kamienia? - o ile mozesz zdradzic:)

2. Czy mozna zobaczyc rzut?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!

textury (mapki reflekt i glossa nie ma 100, poza tym to lwf ) :

http://rapidshare.com/files/286071971/text.rar.html

 

Dywan robiony klasycznie dispem i particles...ale akurat te całe particles to mogłem wyłączyć.

 

Textury z http://www.cgtextures.com obrobione w psie.

 

Zasłonki materiał zwykły z anisotropy, reflektem, glossem w typie ward.

 

Rzut...hmmm no coś moge pokazać choć salon i bzykalnia były renderowane osobno z uwagi na całośc sceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladne renderki, co wy robicie ze macie sufity idelnie bialo jasne ?

dajecie jakiegos vraylight ktory swieci na sufit z opcja include czy jak ?Same Iesy tago go raczej nie oswietla. Liczysz IRR+LQ?

 

 

W diffie jest mapka prawie biała wielkości 4 k na 4k. W psie wyciągam selective colors/whites ale nie ma to jakiegoś strasznego wpływu. Silniki Irr + Lc. Nie mam czasu ani cierpliwości na dmc;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Fantastyczne pomysły i wizualki. Możesz powiedzieć jak tworzysz oświetlenie w takich wnętrzach, aby były wystarczająco doświetlone i jakich uzywasz świateł aby uzyskać taki efekt jak na 5 renderze w prawym górnym rogu przy prysznicu?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Naprawdę przyjemna dla oka wizualizacja. Zresztą tak jak większość które tu zamieszczasz

Ale ( a jakże ;) ) idee / koncepty masz dosyć...specyficzne. Do tego stopnia , że aż czasem psują całokształt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności