Skocz do zawartości

Animacja-Teledysk- KULT - Marysie


pawel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kazik zafascynował się Włatcami móch? Klip niezbyt ciekawy ale dobrze wykonany. To oficjalny klip czy jakiś fanart? Piosenki nie oceniam bo zaniżyłaby tę ocenę:)

 

Thx: Z tymi włatcami to tylko sposób animacji. Jak chodzi o poziom to nie mam zastrzeżeń.

Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak pieknie poprowadzony pomysł, a władcy móch konfrontuj sobie ale z South parkiem. "móchy" to niziny amerykańskiego pomyślunku

 

Mnie też się podoba, pomysł, ale nie wiem czemu ciągle wiele osób czepia się włatców i twierdzi że to jest kopia south parku. Moim zdaniem wynika to chyba tylko z tego,że jest to pierwszy polski tego typu serial. Gdyby kapitan bomba był pierwszy to może jemu by się za to oberwało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam się cieszę, że tak głęboko dotarliśmy do świadomości ludzi .... niezależnie z której strony ;)

 

Brawo Paweł :) nie przepadam za Kultem, ale teledysk z ciekawości obejrzałem.

Gratki również dla reżyserów.

 

Szkoda tylko że nikt nie odrywa nóg od ziemi ;) ucieka przez to sporo dynamiki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wszystkie opinie.

Jeśli chodzi o ręce przy twarzy to no... Większość członków zespołu to ludzie hmm bardzo żywiołowi ;)

i no bardzo trudno było wyegzekwować od nich ograniczenie ruchów:)

a niestety czas realizacji był bardzo krótki i nie było czasu na maskowanie rąk.

ale ciesze się, że cześć z Was się śmiała.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Sorry za tych Włatcuf, ale jestem już trochę przewrażliwiony i jak widzę 2d montowane ze zdjęć i małych ludków to robię się czerwony i zabijam:) Ale dalej twierdzę że muzyka psuje odbiór klipu.

 

EDIT: Nie bierzcie poważnie tego co tu piszę - O gustach się nie dyskutuje:)

Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teledysk bardzo fajny :)

a z władcami mi się nie skojarzyło, z south parkiem rownież nie, a typ animacji polegający na wycinaniu zdjęć i poruszaniu nimi to już monthy python miał :) nie mówiąc o Lenicy (koledzy jak sadzę, wiedzą o czym mówie ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności