Skocz do zawartości

twi

Rekomendowane odpowiedzi

Joel narazie ćwicze sobie po cichu anatomie od pana Rivena Phoenixa, a cyfrowo to maziam sobie dla zabicia czasu :P

 

 

 

A tu z wipa dwa posty wcześniej :)

 

c00101a355482cd0388a1f067aa341cf12988.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 147
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

pierwsze skojarzenie-Rysiek z Klanu ;)

A teraz na temat ;)....płasko płasko...na rysunku z zamkiem jest ok..ale w następnych już nie..o ile w tym z krzyżakiem góry są bardzo fajne(jako ostatni plan ofc) to reszta wygląda płasko...jak w teatrzyku gdyby każdy plan był innym kartonem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś do tego wrócić, jedno spojrzenie po dniu przerwy i płaskie to to jest, i kompo nudne, o anatomii nie wspomnę ...

 

Użyłem poprzedniego jako bazy i pójdę w stronę epic knight chyba :P ,

narazie bez refek, na szybko, ale później o ile dotrwam pewnie się nie obejdzie.

 

265b14c3dbf6b358fc58f709b9f5fe3014290.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacnie to wyglada, kolorystyka i historia podpowiadają scene rodem z mitologii, podobają mi sie glowy tych gargulców z prawej, nadaj troche dynamiczniejszych ksztaltów śmiałkowi, np. w nogach, są bardzo proste jakby na walcach stal. Podkresl lydki, podkresl tu i tam a bedzie super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anatomia poległa, ręce za krótkie(jeszcze rękę z tarczą można wytłumaczyć jakoś), barki za wąskie, gość wygląda zwyczajnie mizernie

poza jest mało dynamiczna, a dodatkowo gość stoi z opuszczonym mieczem i czeka aż zginie(no chyba że ten co wbiega w kadr to jego ziom, co wydaje się w sumie logiczne bo leci z czymś co wygląda na łuk)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technicznie - OK. Pracuj nad bryłą, anatomią itp. Zwróć też uwagę na focala. Spychaj wzrok oglądającego kontrastem, detalem bo teraz imo iż impasty w miarę ładne wszystko jest rozmyte. Nie zasłaniaj efektami części ciała które słabo znasz - więcej się nauczysz.

W zasadzie podsumowałem to co koledzy wyżej napisali. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobają mi się potwory z tej pracy http://www.fotoload.pl/123aa17/5f72d45e7c9f08226de2d4737809d2e313012.jpg

 

mają interesujące niepokojące twarze.

 

generalnie widzę, że masz taki zmysł filmowego kadrowania, to bardzo duży plus. jednak myśl też nad jakimś centrum obrazka co jest najważniejsze, a jak już to wybierzesz, to nie umieszczaj tego na brzegu kadru, jak w pracy z tym kolesiem w polu przy lesie.

 

radziłabym też ćwiczyć anatomię :) będziesz mieć potem większą swobodę w konstruowaniu obrazów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

dzięki :)

 

d646339bff209e238cbbb81a734a7bc89820.jpg

 

wiem postać strasznie sztywno, próbuje coś zrobić z tą pozą, ideas?

Generalnie on ma spadać z tego konia, a nawet lecieć razem z nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zależy od kilku ważnych rzeczy:

- czy ta postać jest już martwa, czy żywa

- jak żywa, to jak ciężko ranna itp itd

Wszystkie te rzeczy wpływają na reakcję jeźdźca podczas upadku z konia w taki, a nie inny sposób. Licz też się z tym, że jak jeździec oberwie z łuku, to koń nie pada razem z nim. Musisz to przemyśleć. Często konik ma w głębokim poważaniu, czy jego pan dostał dzidą, strzałą, czy Bóg wie czym. Najlepiej na Twoim miejscu oglądnąłbym jakieś filmy, w których masz takie sceny (np. Ogniem i Mieczem, bądź 300). Na chwilę obecną, to wygląda jak praca na 5min ;], no ale mam nadzieję, że rozwinie się to na wypasioną scenę filmową z fajerwerkami ;p

 

Edit: Czy ten jeździec nie jest za duży na tego konia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja na Twoim miejscu bym nie zaczynała tak dużo nowych prac, i może raczej skupiłabym się na nauce kolorów: bo popatrz co ty robisz człowieku :P jeśli robisz klimaty postapokaliptyczne to wszystko pięknie ale jak robisz coś innego, to przerzucasz tą kolorystyke na postaci, na ludzi, na zwierzęta: i wszędzie jest ta sama paleta, tak samo brudna, tyle ze z innymi odcieniami. Ja wiem ze kazdy może mieć swoje ulubione palety barwne, ale trochę się ograniczasz :) Weż może poćwicz martwe natury, dużo ludzi to na forum robi, i wszyscy sobie te ćwiczenia cenią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo malarsko i plastycznie. Jednak postać jest trochę anatomicznie nie do końca. Jakoś barki cierpią. Gdybyś spróbował na postaci skupić wzrok widza, zwrócić uwagę jakimś kontrastem, detalem i poprawnośćią byłoby lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontroluj bajere Twi, bo wszystko plywa, przedostatnia praca bardza zamaskowana filtrami, ale slabe sylwetki w tle zdradzaja duze braki w podstawach.

 

Ostatnia praca znacznie lepsza, widac ze wiecej przy niej pomyslales, a sam gosc nawet podobny, chodz w filmie mial bardziej krecone wlosy.

A sam film nazwal bym Season of the Shit, chyba najgorszy film z Cage'em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ICE

Pierwszy faktycznie pływa, filtra tu nie było ani jednego, za to przedobrzyłem z mypaintowym blenderem i pędzlem udającym farbę z wodą. (w trakcie wydawało się całkiem fajne ale... :P )

 

Film tragedia, Cage też, za to niezły był Perlman, no i zdjęcia :)

 

--

 

Fajne ćwiczenie z kulkami gdzieś podpatrzyłem

 

4a56cdfd312023373416281257fa59e26406.jpg

0ed5b3f441f6236ca9efe41e34b5ff0c4600.jpg

121fa4d4bdde6ad45e08ab0a99a087bd7348.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności