Skocz do zawartości

„36 Stairs”. Zwiastun nowego filmu Grzegorza Jonkajtysa


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A najlepsze jest to, że to kręcą lustrzanką i fajnie to wypada w zestawieniu z przykładowymi wypowiedziami na fotoforach :)

"pomysł z kręceniem filmów na

aparacie foto - sorry ale bawi mnie do łez"

"kamera służy do kręcenia filmów, a aparat do robienia zdjęć"

"informacje o kręceniu kinowych filmów Eosem 5 d można włożyć między inne internetowe bajki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisuję się do fanklubu Grzegorza :D Film intrygująco się zapowiada, ale klimat bardzo ciężki.

 

Vegavin -racja, na forach foto to czasem człowiekowi chcą oczy wydrapać na hasło "kto kupuje 5D żeby kręcić filmy". Tak jak by "czym" było bardziej istotne od "co" i "z jakim efektem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po cos ta opcja w aparacie chyba jest nie? Troche to tak jakby powiedziec "glina jest do lepienia garnkow a nie do jakichs figurek" :D

 

Ostatnio Andrew Kramer na blogu powiedzial to i owo o nowym Canonie 7D i skurczybyk narobil mi niezlego smaku na taki aparacik. Jakby ktos byl zainteresowany to moze sobie posluchac (o aparacie zaczyna sie w trzeciej minucie)

 

http://www.videocopilot.net/blog/2009/10/video-update-canon-7d-ae-tips-leeches/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie miałem się pytać co tam ten Canon z elką robi:) Ale tak naprawdę to czym taki cyfrowy Canon robiący "tradycyjne" zdjęcia piszący do kości różni się choćby od Sony EX1 piszącej do kości? Tylko softem i migawką. Dlaczego Grzesiek robił to aparatem sam jestem ciekaw. Jedno jest pewne obiektyw filmowy o parametrach tej elki podpiętej do canoniaka jest kilkanaście albo i kilkadziesiąt razy tańczy niż obiektyw filmowy o podobnych parametrach, może to było powodem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za komentarze, ciesze sie ze sie podoba.

Jesli chodzi o DSLR - po prostu ponizej 3000 dolarow zadna kamerka wideo sie nawet nie umywa do canona5D jesli chodzi o finalny obrazek. ( nie mowie tutaj o kompresji, bo z tym oczywiscie jest klopot w 5D, wiec trzeba to jakos maskowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności