Skocz do zawartości

Teczka 2D: Experimental - Rotcore 2 Duo


Rotcore

Rekomendowane odpowiedzi

Liternictwo to nie moja bajka, zawsze pisałem jak kura pazurem i pewnie się to nie zmieni. Z poprzedniego uploadu - hmmm... no to jest dla mnie zagadka. Te dwie rzeczy "nie z natury" wyszły ciekawiej, a wydawało by się, że przy takim sposobie rysowania zazwyczaj jednak te z natury zwykle wychodzą lepiej... Może uważniej obserwowałeś, nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... gdyż się stresowałem bo naga kobitka leżała przede mną...

Tymczasem kolejny akryl 100x70 przedstawiający muzykę, a konkretniej Bolero Ravela... takie ćwiczenie sobie profesor zmyślił i musiałem tego słuchać przez 4 godziny w kółko i wyszło co wyszło :P

 

muzyka_web.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ćwiczenie polegało na ułożeniu sobie w wyobraźni, z porozrzucanych elementów, sensownej kompozycji martwej natury... dla mnie było to dosyć trudne i wyszło to co widać niżej... 100x70 akryl

Muszę koniecznie poćwiczyć różnicowanie materiału... pozdro

 

martwa342_web.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plenejro w Dziwnowie... deszcz, zimny wiatr, mnóstwo alkoholu... mało zrobiłem, głównie szkice jak tylko się pogoda uspokajała... dłonie swoje jak nuda zabijała, profil koleżanki, pejzaż to tylko udało mi się podkład zrobić (sztaluga ledwie stala przy takim wietrze, piach w zębach i na palecie), główna praca malarska to fragment budynku w skali 1:1 (wykańczałem z foty), szkicor rybaka (najsłabszy) i tuszowo piórkowe falochrony... było całkiem wporządku jak na pierwszy raz na plenerze mimo zasranej pogody, ale głównie chodziło o integracje z młodszym rocznikiem i wykładowcami... pozdro

 

dziwnow1.jpg

 

dziwnow2.jpg

 

dziwnow3.jpg

 

dziwnow4.jpg

 

dziwnow5.jpg

 

dziwnow6.jpg

 

dziwnow7.jpg

 

dziwnow8.jpg

 

dziwnow9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby jakieś osoby mogły robić sobie monopol na jakąś pozę, to byśmy musieli chyba rysować ludzi robiących rozgwiazdę albo podciągających się na drążku.... albo i nie, bo na 1000000% ktoś narysował to wcześniej xD

 

ostatnia praca fajna, podoba mi się bardzo, ale wydaje mi się, że mógłbyś z niej zrobić dwa oddzielne concept arty. pierwszy niebieski, a drugi z ciucha. bo jedno i drugie daje dziwne combo - interesujące, ale obie sfery mają taki potencjał że nie wiadomo na co sie patrzeć :D jeszcze ta ozdoba na twarzy... wiesz :D fajnie fajnie, ale nie miksuj wszystkich pomysłów w jedną pracę :) jak człowiek zna umiar, to tym lepiej dla jego portfolio :D akurat w tym wypadku "więcej" może oznaczać "lepiej" :)

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za cenną opinię i poradę... faktycznie za dużo chyba elementów, które krzyczą "spójrz na mnie"... miałem coś podobnego ostatnio przy plakacie, który miał za dużo fajnych elementów przez co całość sprawiała wrażenie niezbyt spójnego i wyważonego... dzięki i również pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak slusznie zauwazyl THX, jest problem z rufa*?

Mozesz to latwo rozwiazac wykreslajac perspektywe.

Sposob w jaki to oswietlilez, takze miejscami wprawia w zastanowienie, jak ta bryla naprawde wyglada.

( np. spod wydaje sie taki, jakby mial 2cm grubosci. )

 

Podoba mi sie to, ze ostatnio podrasowales jakosc techniczna swoich prac, widac rozwoj, a o to tu przeciez chodzi.

 

Ciao

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panie Rebonka

Wrzucam wipa w postaci 3 cyklopów kujących w kuźni Hefajstosa trójząb Posejdona... niby robione z myślą o ChC ale wątpie żebym skończył to w terminie także się wstrzymam na razie ze startem... nadpisałem już wstępne szkice i maluny dlatego pokazuję mniej więcej od środka :D kowadło na razie usiane teksturami, trójząb chyba jest pod złym kątem no i w ogóle sporo jeszcze byków jest ale jak coś widzicie albo macie rady to walcie śmiało pozdro

 

mitologia6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotcore nie pamietam, czy zadawalem Ci juz to pytanie' aczkolwiek czy nie malujesz czasem na laptopie? Dlaczego pytam, typowe symptomy wyblaklych barw i zaklocona gamma.

 

A sama postac ciekawa, chodz faktycznie costam zlego dzieje sie z klatka piersiowa. Osobiscie splaszczyl bym oswietlenie na mieczu, w chwili obecnej lekko go zaokragla. Ii i chyba lepiej wygladal by gdyby trzymal go plasko na linii horyzontu ( chyba) w kazdym badz razie takie moje gdybania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano macie rację... mi też klata nie pasuje i nie wiem jak z tego wybrnąć...

Ice: otóż to, laptop jest moim podkładem właśnie... nie wiem w jaki monitor inwestować średnio się na tym znam... opcja z mieczem wydaje się fajna jak starczy mi sił wprowadzę poprawki...

Może kontrast podciągnę, nie wiem sprawdzę jeszcze na innym monitorze jak to wygląda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności