Skocz do zawartości

Teczka 2D: Experimental - Rotcore 2 Duo


Rotcore

Rekomendowane odpowiedzi

Kolory masz w tych ostatnich pracach kosmiczne, ale anatomicznie plywaja ci na wszystkie strony. W ostatniej masz jakies ogromniaste, dziwnie umieszczone cyce, dziwnie wychudzone przedramiona z bulbami u gory i szyje, ktora, nie jest osadzona na kregoslupie, a po prostu wyrasta jak korzen z reszty ciala. Maska tez wyszla nie za ciekawie, bo elipsy perspektywa niestety nie dzialaja. Ja bym na czas jakis odlozyl robienie pracek w kolorze i po prostu skupil sie na jakichs szybszych rysunkach, w ktorych ogarniesz / podciagniesz anatomie i proporcje do poziomu koloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sądziłem że anatomicznie są one wystylizowane, specjalnie niepoprawne, wynaturzone, niektóre wydlużone, zdeformowane, brzydkie itd... myslałem ze to widać... no ale w tym ostatnim to zgadzam się z Tobą, sporo skopałem ;P dziękie wielkie ze uświadomienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim po prostu klatka piersiowa jest pod innym kątem do widza (bardziej frontalnie) niż cała postać - dlatego takie wrażenie...

A że duże dupsko - ja tam lubię ... ciut większe :D W tym ostatnim brakuje mi trochę tej "prawdziwości". Niech zgadnę - pupa z refy maskagaz z bani?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrafisz bardzo dobrze zrobic nogi, pupe i oraz rece, paleta rewelacja, lecz twoje prace maja syndrom starych babc z asp na klatkach piersiowych. Za duzo sie na zasuszone staruszki napatrzyles man.

 

Teraz jest tak:

 

pug_6.jpg

 

A moglo by byc tak:

 

7.jpg

 

Nie chce wywierac jakiejs presji na twojej tworczosci, ale czyz wybor nie jest oczywisty? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha to nie tak, poprostu ostatnio wyolbrzymiam pewne kształty, wgłębienia czy zarysy żeber itd, staram się odejść od pięknych, wylizanych lasek, które często nie mają nic wspólnego z rzeczywistością, a za to zwrócić uwagę na brzydotę ludzkiego ciała w formie artystycznej oczywiście... na pewno miejscami z tym przesadzam przez co zaburzam formę i bryłę, ale to są ćwiczenia, które w jakąś tam stronę docelową zmierzają... no nie wiem, lubie tak, inaczej... pozdrawiam

 

Dzięki za uwagi, napewno przyjdzie czas/ochota na bardziej zrównoważoną i mniej wyuzdaną anatomię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne kolorki. I kompo z reszta też. Niesamowicie podoba mi się to z jakim naturalizmem podchodzisz do tematu aktu. Mam to samo jeśli chodzi o wylizane laski, ale mimo wszystko je maluje ;D Hormony chyba, nie wiem.

 

Moim zdaniem powinieneś dalej iść w tym kierunku. Mniej komercyjnie, ale bardziej interesująco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ice, rozwaliłeś mnie. wolisz mopsy w różowych sweterkach?!

 

Thx: świetne tooo... nie widziałam chyba tego cyklu.

 

TO https://lh6.googleusercontent.com/-i1MyJM8ax3M/TsFPWHdgHvI/AAAAAAAAAd0/Xij_1BD8ycc/s800/yellow%252520afex%252520na%252520web.jpg jest świetne. ta ostatnia lewitująca kobieta też. masz super wyczucie koloru, i budujesz własny świat tymi dziwnymi ciałami, dlatego uważam że nie powinieneś iść w strone mopsów w sweterkach bo dałoby to chyba nieprzyjemnie groteksowy charakter. a już teraz masz dosyć duży dystans do postaci które malujesz, dlatego uważam że powinieneś się tego trzymać. masz niepowtarzalny styl, i nie daj sie namówić na zmianę toru. kto wie gdzie cię zaprowadzi droga którą już teraz obrałeś. będę z ciekawością się przyglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że masz tendencje do robienia dziwnych brzuchów. Wg mnie nie są tak smakowite jak reszta obrazka. Kadr po prostu super. Gdybyś malował bardziej rozbudowane scenki pewnie byś był przyrównany do thx-a. Fajnie pokazałeś że ... sweter "gryzie" =].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bombadil - masz rację, coś tam pomachałem aerografem i tak zostało, olałem to ;P dzięki, miło że się podoba.

 

Emmilius - no brzuchy to mam przekłamane, za mało obserwacji, kiepskie typowo czarnobiale kontrastowe refki gdzie momentami aż dziury powstają i musze to jakoś przekłamywać, te załamania i wklęsłości, raczej bawię się tym... z tym porównianiem do THX to przesada ;P aż tak podobni nie jesteśmy i nie będziemy :) ale dzieki, miło.

 

Rothbart - dzięki wielkie, mi również brakuje czegoś, ale fajnie by było się wkońcu dowiedzieć czego ;P... hmm może za mało wszystkiego, za mało mazania, za mało dopracowane, za dużo odpuszczone, za nudne tematycznie, zbyt proste i małoelementowe... nie wiem...

 

Pozdrą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chopy... jeszcze za słabo je wykańczam, nie mam cierpliwości do dłubania detali... próbuje się zmusić do ogólnie panującej tematyki forum, enviro i jakieś fantasy albo scifi postaci wytrzaskane ilustracje... pisze "zmusić" bo wypadałoby trochę tematycznie porobić pod "może" przyszłych zleceniodawców/pacodawców ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinieneś mu zamiast dziwnej narośli narysować goździka :D byłoby wtedy nawet zabawnie :P

 

ta ilustracja z tym topieniem byłaby lepsza gdyby twarz była bardziej straszna, i może większa

 

a co do conceptów, szkoda ze zostawiłeś je w takim niedokończonym stadium :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh a teraz nie jest zabawnie? wyrasta mu jakiś farfocel nieudolnie imitujący coś co powinno się tam znaleźć, uznałem żę było by zbyt wulgarnie jak na wczorajszy dzień malując mu penisa ;P

 

Byłaby lepsza gdybym ją bardziej wykończył, ale olałem trochę i malowałem na ostatnią chwilę... większa byc nie mogła z założenia iż to istota przypominająca stare dziecko, ale faktycznie może mogłaby być straszniejsza... trochę z nią boju toczyłem bo przemalowywałem kilkanaście razy...

 

... koncepty za szybkie jednak, sam też nie jestem zbytnio zadowolony, to taki wstęp do większej ilości, takie przygotowanie do stworzenia bazy pomysłów na design postaci w tym przypadku narazie kobiecej... no fashion to to nie jest jeszcze ;P

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tych konceptów, zwróć uwagę że Twój design opiera się na powtórzeniu kształtów, to jest fajne przy jednym czy dwóch designach, ale tutaj wszystkie się na tej zasadzie opierają :) zastanów się czym możnaby przełamać tą rutynę powtórzeń. Może jakiś pattern, albo obszywka? albo jakieś funkcjonalne paseczki? wyobraź sobie jakby aktorzy wyglądali w tych strojach, i zmieniaj proporcje elementów ubrań tak, by wyglądały zajebiście. Jak się szaleje z proporcjami to się ociera o granice śmieszności. ale przyznam że bardzo oryginalne te stroje, takie że raczej nie widziałam wcześniej czegoś podobnego :) więc to jest duży plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UUUHUUUU, to ostatnie bardzo fajne! Przeglądałem twoją teczkę i myślałem sobie, że trochę zbyt syntetyczne te ilustracje, ale tutaj bryła działa dość dobrze i przez to już mi to nie przeszkadza a nawet działa na plus. Jest fajne wrażenie luzu i biegłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności