Skocz do zawartości

„36 Stairs”- kulisy produkcji


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

cholera ten grip to kosztuje 3 razy tyle co sam aparat, a jeszcze doliczyc do tego obiektywy, jeszcze plug-in do korygowania rolling shuttera... czyli nie takie to słodkie jakby się na pierwszy rzut oka wydawało. Efekt świetny w każdym bądź razie i na pewno lżejszy cały ten sprzęt od REDa - czyli poręczniejszy troszke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhy uśmiechałem się częściej niż na karteczkach :) strasznie poważna atmosfera i powaga przedstawiania tego aparatu. Przez chwile pomyślałem, że żartują nsobie i na końcu wybuchną śmiechem :)

no ale szacuneczek dla projektu i twórczości

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhy uśmiechałem się częściej niż na karteczkach :) strasznie poważna atmosfera i powaga przedstawiania tego aparatu. Przez chwile pomyślałem, że żartują nsobie i na końcu wybuchną śmiechem :)

no ale szacuneczek dla projektu i twórczości

pozdrawiam

 

Haha, bo to pan Grzegorz Jonkajtys, z całym szacunkiem do twórczości i genialnych umiejętności, najbardziej depresyjny i tworzący najbardziej dołujące animacje reżyser komputerowy :).

 

Jednak 36 Stairs będzie jeszcze bardziej dołujące niż "Arka", po której został mi "zły dotyk" (w wersji depresyjnej) na całe życie. A myślałem, że to niemożliwe ;).

 

Jest nawet arkusz do twórczości pana Grzegorza.

Popatrzmy pod kątem trailera 36 stairs

-samotny i nieszczęśliwy bohater [jest - "x"]

-mroczny, zimny, futurystyczny świat [x]

-zbliżenia na depresyjną facjatę bohatera[x]

-fabuła oparta na personalnym nieszczęściu bohatera[x]

-brak happy endu [się zobaczy, ale pewnie można zaznaczyć "x"]

 

Oczywiście to tak z przymrużeniem oka ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to nie problem, że reklamują kamerę. Produkcja filmu kosztuje i trzeba pozyskiwać sponsorów, ważne tylko by wyszedł dobry.

 

ps. A co do "radosnych" twarzy Twórców, to przypomina mi się kwestia Bogusława Lindy ze "Szczęśliwego Nowego Jorku" ;) *********ŻART********

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odkad sie natknalem jakis czas temu na stronke Philipa Blooma kombinuje jak zlozyc domowy rig do DSLR Cinematography. Niestety budzet pozwili chyba tylko na Panasonica GH1 ktory rade daje jedynie w 720p... Ale za to w stocku jest baaardzo wszechstrony obiektyw na ktorym mozna calkiem filmowe ujecia trzaskac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzesiekj - napiszcie coś o używaniu tego canona - jak się sprawuje w cieniach - co z szumami, korygowaliście barwnie materiał z niego? Niby jest o tym trochę w sieci ale zawsze lepsze wieści z pierwszej ręki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś myslałem sobie ze na 8 bitach świat sie konczy ; ) dopoki nie zaczałem robić w 16 bitach... nie wspominając o 32 float ale to juz dla mocniej profesjonalnych projektów. Podziw dla chłopaków którzy przebrneli juz tak daleko... i nadal ostro napierają... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiekj, czy mógłbyś troszkę napisać o Twoim toku pracy na scenariuszem i stroyboardami? Czy robiłeś luźny storyboard, którego później nie trzymałeś się sztwno (jeśli chodzi o kadrowanie) czy jednak przygotowałeś shootingboard, gdzie już wszystkie ujęcia były z góry przemyślane? Ciekawi mnie to gdyż robisz film aktorski ze scenografią CG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scenografia jest glownie prawdziwa - tylko rozszerzam w CG - w trailerze sa moze ze 2 ujecia na bluboksie.

Tym razem nie robilem animatiku - tylko nakrecilem Filipa (tego ktory ze mna gada w tym video) tania kamerka video - i potem to zmontowalem - i to byla podstawa shootingboardu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności