Skocz do zawartości

Moderator do działu game-dev?


_michal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Będzie! Zadziałami w tym temacie.

 

Wiem równiez, że padła propozycja podpięcia podforum do dziąłu dotyczącego (darmowych) silników.

 

Nie wiem ile osób popiera taką inicjatywę i uporzadkowanie wątków?

 

Jeśli to dobry pomysł jak to najlepiej fachowo nazwać? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, jak potrzeba czegos przylepic czy cos to mozecie wolac, a tak jak Adek mowil za niedlugo pojawi sie tam nowy mod. Tak czy inaczej ten dzial jest dosc martwy, zaledwie kilka osob, wiec po prostu sami zglaszajcie tak bedzie najszybciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dział game-devu szybko się rozwija i jest zainteresowanie tym. Tyle wynika z moich obserwacji. Sporo się tam dzieje. Jednak nie wiem czy jest tam potrzebny jakiś mod do opieki. Zawsze można pisać requesty. Nie będe jednak podważał woli użytkowników. Z drugiej strony opieka zawsze się przyda i ułatwi robotę, no i może taka osoba coś doda od siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byleby ten nowy moderator miał niejakie pojęcie o co chodzi w gamearcie.

 

Nam nie chodzi o opiekę. Tam jest porządek. Chodzi o to, by ktoś miał możliwość edycji wątków, łączenia ich, czy przypięcia. Najlepiej też jakby to był 'ktoś z wewnątrz'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm - może też warto by było odkleić niektóre wątki przyklejone które sa już dość martwe - chociażby ten mój o speed low poly modeling - coś tam się dzieje ale rzadko, nie ma sensu go trzymać przyklejonego (IMO). A już na 100% można usunąć te drużyny czerwone i niebieskie - zajmują tylko miejsce a nie ma tam nawet jednego posta XD

 

Co do moderatora to proponuję żeby każdy zgłaszał swoją własną kandydaturę, jeżeli uważa że dysponuje odpowiednią ilością wolnego czasu.

 

Bo tak to wybierzemy kogoś mega szanaowanego, kto niekoniecznie ma czas na moderowanie tego forum i znowu będzie zonk.

 

I zanim zgłosicie swoją kandydaturę zastanówcie się 5 razy - Ja sam siebie nie zgłaszam, bo wiem że nie mam czasu, mam za słabe nerwy, nie chce mi się użerać, mam za mało empati / społecznika w sobie :P

Edytowane przez arcade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I rzekł Głos:

Przybędzie Wybrany, co przypiąć wątek będzie skory,

A imię jego zacznie się od litery pomiędzy "c" i "m",

Wzrostu średniego, bez połowicy w domu swym, czas własny poświęci ku naszej uciesze.

I radości nie będzie końca, albowiem zmienić wodę solankową w browar potrafi, prawdopodobnie.

________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności