Skocz do zawartości

Animacja 3d/2d - Seasons


DaveBorck

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ola-f, ale ja z tym włosem na poważnie pisałem. za każdym razem jak to oglądam to mi zgrzyta.

 

Pierwsze 3 oglądy "Sezonów" - nie zauważyłem włosa.

 

Po przeczytaniu o włosie, widzę tylko włosy.

(w sumie to w tym ujęciu przydałoby się też usunąć włosa z drugich rzęs)

 

Jeśli chodzi o Jesień - moim zdaniem nie jest za mroczna, nawet przydałoby się więcej "suchości" - jakichś gałęzi czy krzaków. Więcej ogólnej "rosochatości".

 

Cień na Lecie z kolei jest jakoś wyjątkowo sztuczny.

 

pozdrawiam.

Edytowane przez sly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem tytułu ani opisu kliknąłem na link vimeo (cały czas nie czytając tytułu nad filmikiem) załadował się, odpaliłem i... brakuje mi puenty. Techniczne potknięcia (użyję tutaj eufemizmu bo podobało mi się) wytknął ola-f. Nie, nie widziałem za pierwszym razem włosa (jeśli chodzi o ten blond w poprzek lewego a odbiorcy prawego oka :D) na Pani Zimie. Ale nadal brakuje puenty. Była taka kartka kiedyś we flashu z zającem na Wielkanoc parafrazującym Misia Bareii waliła równo a tutaj właśnie brakuje tego czegoś. Tłumaczenie że chodziło o zaprezentowanie pań... od tego to jest Calendario Pirelli ;) Świetne przejście z wiosny do lata, potem upper attack jesieni i... tak nijak kończy się na zimie natomiast sam filmik na roku 2010. Musi być ciągłość po zimie pokazująca nie jeden zamknięty cykl, ale odnowienie, odrodzenie. Każda pora ustępowała poprzedniej tak jak w naturze ale całość zatrzymała się na zimie. Można wykorzystać motyw ze strzałą która na początku wypuszczana jest przez wiosnę i cykl się zamknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą strzałem nawet słychać na koncu przecie.

Świetny pomysł, efekty i kreacje. W moje wyobrażenia wcelowaliście się nieźle.

Jedyny moment jaki mi się nie podobał to zamarzanie jesieni, jakoś tak kwadratowe to dla mnie.

Pani wiosna jest śliczna. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby każdemu z nas zadać temat 4 pory roku, to powstałoby nieskończenie wiele wersji, z zupełnie różnymi kobietami, designami itp.

To co zobaczyliście jest moją prywatną wizją. Macie absolutne prawo, do lubienia, lub nie lubienia konkretnych kobiet w filmie, ale pamiętajmy, że to wszystko kwestia gustu i ciężko o tym merytorycznie dyskutować... Proszę tylko o utrzymanie minimalnego poziomu kultury w swoich postach ^

MisiekHC, tak, ta klatka jest okrutna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co zrobiliście to dla mnie po prostu boskość. Szczerze Wam życzę, żeby to promo otworzyło Wam wszystkie drzwi, jakie zechcecie :)

Świetnie dobraliście paletę, aktorki bardzo mi się podobają i pasują do tych ról, efektom nic do zarzucenia nie mam, według mnie pokazaliście swoje możliwości w bardzo ładnym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności