Skocz do zawartości

Animacja: Pivot


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

w czasie oglądania zastanawiałem się, jak to może się skończyć, łudziłem się, że wymyślą coś mądrego albo przewrotnego, ciekawego, niestety zero oryginalności, ostatnio shorty (i nie tylko) skupiają się jedynie na warstwie wizualnej, opowieść jest dodatkiem, szkoda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czasie oglądania zastanawiałem się, jak to może się skończyć, łudziłem się, że wymyślą coś mądrego albo przewrotnego, ciekawego, niestety zero oryginalności, ostatnio shorty (i nie tylko) skupiają się jedynie na warstwie wizualnej, opowieść jest dodatkiem, szkoda :)

 

dokładnie, ale ujęcia mieli świetne, psychodela.

 

trochę mi

 

 

trochę mi zalatuje katedra

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madts - zakończenie jest według mnie po najprostszej linii oporu, takie niby chwytliwe, ale gdy przeanalizujemy, to tak naprawdę bez sensu, nie umiem właściwie wytłumaczyć słowami tego co czułem widząc końcówkę, może po prostu szkoda mi było że znów ktoś utalentowany poszedł mocno utartymi schematami, szkoda mi było tego, że filmy przyjmują postać pokazówek, zamiast wchodzić w romans z widzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...za to kocham AVATAR-a ... bo przesadził w sztuczkach cyrkowych... i doprowadzi prędzej czy później do reakcji wymiotnej u widzów traktowanych tylko jako target komercyjny...:))....a PIVOT no normalne.... ADHD o niczym....:))

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....każdy przejaw ludzkiej twórczości powinien odkrywać... istotę kosmosu... wyłącznie takie dzieła mogą być wrzucone do szufladki z napisem "wartościowe"..... inne przejawy kultury są bezproduktywnym marnowaniem czasu... a ich twórcy to durne owce.... i nie zasługują na docenienie ich pracy... mam astmę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetny klimat, bardzo mi się podobało.

pierwsze skojazenie. hehehe jakis czas temu probowalem odpalic mojego I76(interstate 76) hehehehe.: ], hehehe, teraz to jest zabieg artystyczny kiedys tak postacie wygladaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...mam swoje zdanie tak jak każdy inny tutaj.... a że się nie miści w ramach.... no trudno......ale różnorodność nie jest szara....:))...ja się nie zchwycam filmem, a Ty się nie zachwycasz moim zdaniem... czyli moje zdanie jest dla Ciebie ważniejsze, niż film.... no schlebiasz mi makko...:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość i-riss

Mnie też w tym brakuje dobrej historii, tak jakby graficy komputerowi za bardzo wkręcili się w dizajn zapominając o reszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze w animacji potrzebna jest dobra historia, czasem pierwszą rolę gra właśnie design. Animacja jest bardzo dobra jedna z lepszych jakie ostatnio widziałem, jednak fabuła jest skomplikowana trochę na siłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz to obejrzalem - swietne. Ujecia swietne x2. Zakonczenie nie bylo nowatorskie ale nie uwierze, ze ktos od poczatku sie go spodziewal. Z ta przewidywalnoscia akcji to jest jak z przepowiedniami Nostradamusa - zawsze wszystko jest jasne juz po fakcie. Jestem ciekaw jakby zaprezentowac tylko poczatek animacji kto by przewidzial NA PRAWDE zakonczenie :D

 

dziadek3D

OK, juz zadeklarowales sie wielokrotnie jako przeciwnik wszystkiego co zrozumiale i dostepne szerokiej publicznosci ku jej uciesze. Koneser z polki tak wysokiej ze my, maluczcy, nawet nie mozemy jej dostrzec z avatarowych nizin naszej wypranej z artyzmu egzystencji.

Co dalej? Powiesz jeszcze kiedys cos nowego? Cos, czego nie slyszalbym milion razy z ust wszelkiej masci niespelnionych i niezrozumianych przez otaczajacy ich plebs artystow? Moze tym razem dla odmiany uzywajac normalnej interpunkcji - chyba ze ta rowniez jest dla ciebie zbyt popularna i komercyjna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nikt ci nie odbiera prawa do twojego zdania. Tylko... Jako artysta wydaje mi sie ze powinienes miec wiecej szacunku do pracy innych. Podsumowanie, ze "(...) PIVOT no normalne.... ADHD o niczym....:))" jest ciosem ponizej pasa, niesprawiedliwym i niskim zachowaniem wobec ludzi ktorzy - jesli nawet nie stworzyli wiekopomnego dziela - wysiedzieli mase godzin nad tym niezlym filmikiem i wykazali sie dobrym rzemioslem. Nie wspominajac juz o tym ze wieczne narzekanie na wszystko jest zwyczajnie nudne i irytujace. Podobnie z reszta jak twoja odpowiedz - "ale ja mam prawo.."... Nie rozumiesz ze nie w tym rzecz? Rzecz w tym ze jak juz cos powiesz to nie rzucasz tego w eter jak baka w toalecie, tylko kierujesz to do czytajacych to forum. Wyobraz sobie teraz sasiada ktory codiennie puka do twoich drzwi tylko po to by powiedziec ci to samo. No ok, ma prawo sobie nie lubic - ale do ciezkiej cholery, czemu ma cie meczyc codziennie tym samym belkotem?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zatkało kakało.. nie chciałem przerywać waszej wyniosłej polemiki, czekałem cierpliwie. No ale przerwę na moment żeby wrócić do sedna sprawy. Do animacji PIVOT.

Szalenie mi przypadła do gustu! Trochę zmęczony jestem tym powszechnym dążeniem do realizmu w animajci 3d. Mocapy srapy, modele fotorealistyczne, bla bla. Tutaj autorzy skłonili się w stronę animacji, która mnie urzekała jako dzieciaka (Another World, Flash Back..) Świetnie opowiedziana historia, niesamowite ujęcia, genialna animacja.. już zapisałem sobie do ulubionych i na pewno będę wracał do tej animacji jeszcze wiele razy.

Padały tu zarzuty, że scenariusz słaby. Ok - prosta historyjka. Autorem scenariusza jest z resztą Jan Eduards. Więc to do niego uwagi jak już a nie do ekipy realizującej to, co Eduards napisał. Z resztą nie będę tutaj jakoś idiotycznie się wstawiał za Pivotem. Sam się doskonale broni, co pokazuje jego wędrówka festiwalowa.

 

Niech już przyjdzie ta wiosna to może przestaniecie marudzić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że na max3d.pl zawsze znajdą się marudy ;P żart taki po prostu o gustach się nie dyskutuje panowie ;) A jak dla mnie animka miła dla oka i lepsza taka niż trzaskanie super hiper realizmu który czasem też jest fajny ale bez przesady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności