Skocz do zawartości

Minibitwa 2010??


Bruneq

Czy chcesz Minibitwe?!  

67 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz Minibitwe?!

    • Tak
    • Nie
    • Tak, ale nie bede bral udzialu
    • Nie, bo i tak nie bede bral udzialu


Rekomendowane odpowiedzi

Lejdyz & Dżentelmen

Takie oto pytanie do was, juzerów, czy chcecie kolejną minibitwe? zakladam ankiete, chociaz i tak nie gwarantuje to powodzenia minibitwy, ale moze beda osoby ktore beda chcialy sie w to pobawic.

w odpowiedziach wpisujcie propozycje tematów. Jak sie uzbiera troche chetnych to sie wybierze temacik i lecimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A kiedy wyniki poprzedniej. czekam już ponad rok z niecierpliwością :P co do tematu. Im prostrzy tym lepszy. Fajnie sobie popatrzeć na postać czy złożone enviro tylko praktycznie nikt tego nie skoczy. Rekordową bitwą była 11 bo dało się ją wykonać w 1 wieczór przez każdego. Więc proponuje może nie tyle fajny, uber, osom temat a coś prostego. Lodówka. krzesło etc. Organika też nie jest dla każdego, ja na starcie odpadam na przykład. Możnaby też spróbować czegoś w stylu speed texture. Ktoś z nas chyba byłby w stanie dostarczyć model do teksturowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eric_Draven - Tez wlasnie liczylem na cos prostego. Ale nie moze to byc za proste, bo komu bedzie sie chcialo zrobic cos czego do folio wrzucic nei bedize mogl. Nie wiem, jeszcze sam sie zastanawiam.

 

Ledyr - jak wygrasz to twoja nagrodą bedize usmiech prezesa siedzacego po twojej prawej ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się z Erikiem zgadzam, nic dużego bo nikt nie skończy.

Ale raczej jednak byłbym za wersją model+texture, można do 500trisów zrobić nawet bitewkę.

Jam za.

 

Ledyr, kupię Ci snikersa jak wogóle coś zaczniesz i skończysz.

A jak wygrasz to takiego xxl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O moze być WWII, czemu nie, dowolne skojarzenie, armaty, pojazdy, broń, żołnierze, hełmy, bagnety, kliment woroszyłow, granaty, budynki... co się komu podoba.

Temat konkretny a jednak dość szeroki. I do 500tri i 512 diff.

Wszyscy za?:D

 

BTW: już 20 osób zdeklarowało udział, jak każdy słowa dotrzyma to może być fajnie. Może warto przekleić na fronta jak już temat ruszy, żeby ludzików więcej przyciągnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojazdy drugiej wojny swiatowej?

500tri, mapy dowolne ale nie wieksze niz 512?

 

No bo samo diff moze nie kazdy chciec a nextgenowy pojazd do rts czemu nie.

A znowu czasu mniej zejdzie na malo skomplikowany model, ja nie stukne osobiscie nic duzego bo nie dam rady czasowo.

Edytowane przez Levus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynamy moim zdaniem od piątku, do poniedziałku, tri: 1K, tex 512.

Mozliwy caly set textur: diff, spec i normal, opcjonalnie emisive.

Moze kto chetny do zrobienia małej scenki w UDK, coby prezentowac modele z jednakowym oswietleniem?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze niespodzianka będzie tak wogóle:D

 

Walić scenkę, niech sobie każdy radzi jak umie.:D

Obowiązkowo rendery real-time, co?:)

 

EDIT:

Empeck, nic nie edytowałem:/ Chyba:/

 

I już 32 osoby chcą bitwę, no zobaczymy ile wystartuje:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1k to 2 wieczory na chybcika. tydzień jak się przyłożysz. jak tam chcecie. Ja niestety odpadam. może spróbuje jak bitwa zacznie się w weekend.

 

Eric - dlatego chce zeby bitwa zaczela sie w piatek, i trwala do kolejnego poniedziaku, czyli bybyly 2 weekendy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy wcześniej zacząć?

Nie bardzo. Jeszcze sporo rzeczy do zrobienia, pozatym, zaczynamy dlatego w piatek, zeby ci co pracuja mogli sie załapac na takich samych warunkach. Dlatego chce 2 weekendy, bo temat nie za bardzo wymagajacy bedzie, i kazdy kto chce wziasc udzial bedzie mogl znalesc chwile na zabawe z modelikami.

 

Pseudo podmalunki i inne cuda w PS'ie wchodzą w grę? : D

 

niet, to nie dzial 2d:)

 

 

 

w czwartek wieczorem zostanie oficjalnie ogloszony temat bitwy zobaczymy czy pojazd, czy bron, czy 1sza wojna, czy 2ga...czas pokaze. Zasady bez zmian. http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=32637

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo dać taki zakres. Urządzenie z WW2, jeden sobie zrobi statek drugi samolot trzeci autko ;] itd nie będziemy nawet wchodzić w detale czy dane urządzenia stworzone były w okresie WW1 i udoskonalane aż do WW2 ;]. Można by sobie nawet zaprezentować enigme ;p .

 

Ewentualnie.. urządzenie sci fi WW2 ? otwierało by bardziej drogę do kreatywności ;p

Oceniane na zasadzie wiarygodności, oryginalności, funkcjonalności itp.

 

Co do aspektów technicznych to ja głosuje za 1k tri. Tex może 1024 ;] bo 512 to chyba za bardzo pixelart ? jednak mnie by nie przeszkadzało ;p.

I jaki wymagany set textur ? czy może być dowolny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zostańmy na 1k +512 dowolne mapki +wyświetlenie realtime z wymogów technologicznych.

 

Z tematu może jednak WW2 po prostu, ludzie będą mieli wiecej możliwości, więcej osób wystartuje, jeden zrobi karabin a inny bunkier, dla każdego coś miłego, temat jest, bitwa się odbędzie, i tak chodzi o fun!

 

PS:

no i nie tylko o fun, jeszcze niespodziewanka!:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba lepiej jak będzie mały podział, czyli w zależności od rodzaju modelu różny limit poly. Osobny dla budynków, inny na broń czy jakąś maszynę bojową, co Wy na to?

 

Przecież było jasno powiedziane, że będą pojazdy :O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Zwiazku z głosnym protestem juzerow, chciałbym zapowiedziec ze temat i poczatek bitwy bedize dzisiaj wieczorem.

 

 

 

//EDIT:

W zwiazku z nowym watkiem dot. bitwy ten wątek zamykam.

Edytowane przez Bruneq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności