Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Honda Civic Type R (VI)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dawno mnie tu nie było. Tym razem chciałbym zaprezentować Wam Hondę Civic w wersji Type R. Model co prawda powstał już dość dawno, ale dopiero teraz zdecydowałem się go pokazać. Skłoniły mnie do tego zdjęcia Forda Flex'a. Natchnęło mnie to do wymodelowania kawałka miasta i wstawienia tam samochodu.

 

Poniżej kilka ujęć:

typer_01_mini.jpg typer_02_mini.jpg typer_03_mini.jpg

 

Dodatkowo wersja w studio:

typer_04_mini.jpg

 

Konstruktywna krytyka mile widziana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ciekawe rendery, zwłaszcza 2 i 3, ale niestety model troche niedomaga, przód jakiś dziwny (zwłaszcza lampy) troche małych bugów (np. przy klamce). Przetłoczenie idące przez cały bok trochę krzywe i zbyt wyraziste, połączenie nadkoli z resztą blach trochę za ostre...na co dzień to auto widzę więc rażą trochę w/w błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Thunder", "pecet" - dziękuję za wypisanie baboli :) Istotnie jak teraz porównuję ze zdjęciami to jest kilka niezgodności z oryginałem, o których napisaliście, ciekawe że nie widziałem tego jak to modelowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

studio bardzo przemyslane, render z boku wyszedl super, jakby model byl lepszej jakosci to naprawde byloby photoreal:) pozdrawiam

 

PS

 

moze nie tyle model, co same materialy tylnych i przednich swiatel, troche im brakuje jeszcze do perfekcji, ale pierwsze wrazenie rewelacja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności