Skocz do zawartości

Tymczasowe portfolio...


Pionier

Rekomendowane odpowiedzi

Bry,

 

Tak sobie czasami przegladajac forum czesto widze jak ktos pod postem ma \"strona www\", hmm no wiec czemu by sobie nie zrobic czegos takiego (zaznaczam tymczasowego).. portfolio?:)

 

Macie może jakis pomysl na wprowadzenie zycia w srodku tej www?.

 

Komento / uwagi / propozycje mile widziane.

 

Podchodze do tego troszke na luzie, ale chcialbym tez zeby wygladalo w miare przyzwoicie.

 

Pozdrawiam

Pionier

 

 

64462_0.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no nawet fajne, proste i przyjemne :) też mi się marzy zrobić coś takiego, ale moje umiejętności z webdesignu ograniczają się do... w sumie nie wiem do czego bo jeszcze nigdy się za to poważnie nie brałem :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale momentami troche dziwne. Wszystko na 1 stronie ;/ zeby przeczytac \"ostatnia autoryzacja\" tez sie trzeba troche pomeczyc ;] jeszcze ta zmiana koloru czcionki jest nie tak.

Widze ze chcesz zrobic to gustownie ale nie musisz tego sciasniac do 2cm :-) Poza tym ucioles sobie kawalek oka ;p

 

no offence

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym brakiem polowy oka to jest motyw :)

na moj gust to w przypadku projektu nr. 2 nie podoba mi sie prezentacja \'info\' biala czcionka na zdjeciu. ja dal bym te informacje po lewej stronie, tam gdzie masz imie, nazwisko (wszystko umiescilbym w tym miejscu)

 

zgadzam sie z reszta ze jest naprawde na poziomie i zycze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czcionka w info moim zdaniem do wymiany - malo czytelna ...

sam uklad liter pozostalych tez nie jest najlepszy ...

 

ten napis \"PIONIER PORTFOLIO 2004\" jakos byl przesunal, moze ciut w prawo albo w ogole pomyslalbym nad innym ukladem. Moglby nawet byc w jednej linii ...

 

sam uklad lepszy od poprzedniego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym widzial fotke jednak po prawej jako przeciwwage dla obrazkow. Poza tym srednio mi sie widzi takie bezposrednie wyjscie do ogladajacego strone. Mam na mysli fotke, ja bym wolal zobaczyc cos z lekkim niedopowiedzeniem odnosnie autora, jak wersja na samej gorze (potraktowana cutoutem, thresholdem czy czyms w tym stylu). No ale to juz indywidualna kwestia z czym sie lepiej czujesz Ty sam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze za nadal pracujesz nad swoim portfolio...

 

zauwaz ze jak dajesz zdjeciu \'flip horizontal\' to juz nie jestes ty - zmienia ci sie ksztalt ust, oczu i tak naprawde sam juz nie wiem po ktorej stronie nosa masz pieprzyk...

 

btw. zaciekawil mnie samolot w 3d, ktory widac na zdjeciu w portfolio, jesli to twoja praca to daj jakis link, probowalem szukac ale bezskutecznie

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał theurgicus

zauwaz ze jak dajesz zdjeciu \'flip horizontal\' to juz nie jestes ty - zmienia ci sie ksztalt ust, oczu i tak naprawde sam juz nie wiem po ktorej stronie nosa masz pieprzyk...

 

btw. zaciekawil mnie samolot w 3d, ktory widac na zdjeciu w portfolio, jesli to twoja praca to daj jakis link, probowalem szukac ale bezskutecznie

 

pozdrawiam

 

theurgicus, ten ostatni obrazek to nie \"\'flip horizontal\'. Tak było zdjęcie robione :) Nie mam pieprzyka bo żadnej stronie nosa...

 

Samolot 3D? szukałeś i nie znalazleś ;)? a to dobre... a widzisz moj podpis pod każdym postem ;)? (Focke Wulf 190 A-8). A swoją opinie na jego temat może wypowiedzieć w galerii.

 

Również pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności