Jump to content
Sign in to follow this  
Pionier

Tymczasowe portfolio...

Recommended Posts

Leander dobrze gada, a poza tym poprzedni układ był lepszy tylko zdjęcie powinieneś ciachnąć przy nosie a nie na oku i miałeś zrobić coś z czcionką

Zmieniłem czcionke.

leander, sprawdze jeszcze z tym obrazem.

Dzieki za odpowiedzi.

Pozdrawiam

Pionier

66709_0.jpg

No much better, jeszcze jak mógłbyś te ramki z danymi troszkę pomniejszyć i wyrównać ich szerokości

Aż się prosi żeby być we flashu....Masz designerski talent :)

pozdr.

widze za nadal pracujesz nad swoim portfolio...

zauwaz ze jak dajesz zdjeciu \'flip horizontal\' to juz nie jestes ty - zmienia ci sie ksztalt ust, oczu i tak naprawde sam juz nie wiem po ktorej stronie nosa masz pieprzyk...

btw. zaciekawil mnie samolot w 3d, ktory widac na zdjeciu w portfolio, jesli to twoja praca to daj jakis link, probowalem szukac ale bezskutecznie

pozdrawiam

napisał theurgicus

zauwaz ze jak dajesz zdjeciu \'flip horizontal\' to juz nie jestes ty - zmienia ci sie ksztalt ust, oczu i tak naprawde sam juz nie wiem po ktorej stronie nosa masz pieprzyk...

btw. zaciekawil mnie samolot w 3d, ktory widac na zdjeciu w portfolio, jesli to twoja praca to daj jakis link, probowalem szukac ale bezskutecznie

pozdrawiam

theurgicus, ten ostatni obrazek to nie \"\'flip horizontal\'. Tak było zdjęcie robione :) Nie mam pieprzyka bo żadnej stronie nosa...

Samolot 3D? szukałeś i nie znalazleś ;)? a to dobre... a widzisz moj podpis pod każdym postem ;)? (Focke Wulf 190 A-8). A swoją opinie na jego temat może wypowiedzieć w galerii.

Również pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi.