Skocz do zawartości

Zginął Prezydent Kaczyński z małżonką


Chrupek

Rekomendowane odpowiedzi

a ja napisze tak ze, wspolczucia i szczere kondolencje dla rodzin i przyjaciol, wszystkich ktorzy zgineli w wypadku......

 

a tak patrzac trzezwo i racjonalnie, nie wierze w zadne slowa mediow o pilocie, drzewach itd, mam bardzo zle przeczucia, ale zeby nie "wykrakac" pozostawie je dla siebie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

dzudzu - dobrze to ująłeś. Dzisiaj ludzie są b.ekstremalni nienawiść naprzemiennie z miłością to b.częste zjawisko, szczególnie w związkach patrz ilość rozwodów. Myślę jednak, że pewnego dnia ludzie się obudzą i zrozumieją swoją głupotę :)

 

plasti - jak to jest patrzenie racjonalne to nie chce widzieć kiedy ty myślisz nie-racjonanie :) Obie myśli są prawdopodobne, więc obie są racjonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie obudził dziś sms od dziewczyny, że się prezydentowi zmarło. Długo nie przyjmowałem do siebie tej wiadomości. Dziwna sprawa. Czuję się jak w alternatywnej rzeczywistości, w której dowództwo armii polskiej, ludzie uważani za elitę intelektualną naszego narodu itp wsiadają i lecą jednym rozklekotanym samolotem... hmm...

 

Poruszyło mnie gdy usłyszałem, że Sikorski musiał przekazać Jarkowi informację o śmierci brata. Nawet sobie nie wyobrażam jaki to musiał być dla nich dramat.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest szok, zal mi rodzin i bliskich...

Zgadzam sie w duzej mierze z tym co pisze dzudzu. Robi sie z tego medialna wydmuszka.

 

Tak i jeszcze nie znaja przyczyn ,a winia pilota , samolot, mgle, lotnisko, polozenie geograficzne..... No i oczywiscie mowi sie o wszystkich waznych ,a najmniej o zalodze , rodzinach ofiar katynskich.

 

Wielka katastrofa , wielka tragedia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany, nikt przecież nie oświadcza nagle miłości do Lecha. Na pokładzie było mnóstwo osób, z różnych stron barykady, od Gowina po Jarugę-Nowacką. Rodziny ofiar katyńskich, duchowni. Byli osobowościami, często nielubianymi ale istotnymi postaciami. Nie łatwo i nie szybko zostanie znalezione godne zastępstwo dla wielu z nich. Nie da się być obojętnym, niezależnie od poglądów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda ... w końcu robili co mogli nawet jeśli to była ich wina (w co nie wierzę).Piloci zapewne zasłużyli się bardziej niż niektórzy pasażerowie a są pomijani jak jakieś zwykłe szaraki co ich życie jest mniej warte niż reszty czy też wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstałem późno ok 11 gdy znajomy do mnie zadzwonił mówiąc:

-słyszałeś?

-co się dzieje?

- jesteś chyba ostatnią osobą w kraju która tego nie wie...

-(pomyslałem... zamach terrorystyczny, meteoryt rąbnał, kosmici przylecieli)

- pół rządu z prezydentem nie żyje gdyby marszałek sejmu i senatu tam był mielibysmy anarchie...

-czekaj co?

 

.... no i póxniej ten przygnebiający widok warszawy z flagami w oknach... BOR smigał po ulicach na sygnale... a teraz się rozpadało... No i moje kochanie trzęsie się bo leci pojutrze samolotem... ;/

 

salut dla poległych w dniu tragedii zarówno tej sprzed 70lat jak i dzisiejszej...

Edytowane przez norden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunalem kilka postów. To nie miejsce na przepychanki. Wkrótce będzie wiadomo co i jak, póki co nie ma co się dziwić, że pojawiają się rozbieżności w informacjach dostarczanych przez prasę...

 

Myślę, że nie ma co zgadywać, szukać winnych w tym momencie. Tego się dowiemy wkrótce i do tego zostali powołani ludzie.

 

Póki co ten wątek to nie miejsce na oskarżenia i szukanie winnych.

 

Edit: po dodaniu tego posta, pojawiły się kolejne, które usunąłem. Sorry. Ale tak jak napisałem na początku - o przyczynie dowiemy się wkrótce. Zostawmy to odpowiednim służbom i nie twórzmy dziwnych teorii, nie zgadujmy co by było gdyby bo to nikomu nie pomoże, a na forum znowu powstaną jakieś dziwne przepychanki.

Edytowane przez Adek
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po czystym żalu, naszły mnie czarne myśli - że razem z tymi ludźmi zginęło nasze bezpieczeństwo gospodarcze - czy Polska nie jest teraz zagrożona? - czy nasza najbliższa przyszłość nie przyniesie totalnego krachu gospodarczego..? Wizerunek Polski na zewnątrz w tej sytuacji może być wizerunkiem państwa zdestabilizowanego (niepotrzebnie) - a to może dotknąć finansowo każdą polską rodzinę. Czarne dni, czarne chmury, kupa łez. Po prostu lęk, że długo będziemy zbierać gorzkie owoce tego dnia. Koszmar w każdym aspekcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkowniku, to jest tragedia, która dotknęła każdego bez względu na to czy jest grafikiem, fotografem, krawcem czy kimkolwiek innym więc wydaje mi się, że każde forum jest dobre do wyrażenia swoich emocji, których dzisiaj każdy odczuł na pewno bardzo wiele. A że dyskusja poszła przez moment w złą stronę to niestety głównie moja wina, za co przepraszam, za bardzo się pośpieszyłem z upublicznianiem moich teorii.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy, ale ja ciągle mam nadzieję, że to tylko debilny sen w którym mam wymarzoną świadomość i zaraz obudzę się w piękną, słoneczną sobotę 10.04.10 roku i jednym okiem będę oglądał uroczystość obchodu 70-siątej rocznicy Zbrodni Katyńskiej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co o tym wszystkim myśleć. To po prostu przerażające. Myślę, że to szokuje ludzi na całym świecie. Nie przypominam sobie podobnej tragedii. Gdy patrze na listę ofiar nie mogę uwierzyć. Myślę, że to jakiś sen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę dzisiejsze wydarzenia wzbudziły w nas przeróżne emocje - od tych dobrych po te złe.

 

Wątek zamykam. Mamy żałobę narodową. W sieci na pewno znajdą się inne miejsca gdzie można na ten temat porozmawiać.

 

Jeśli chodzi o Max3D ostatni post Pi0tra chyba będzie dobrym jego zakończeniem.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności