Skocz do zawartości

scena 3d: MegaQuad


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzieki wielkie panowie :) to ja tez wlasnie sie pozno dowiedzialem,na cgtalk wchodze co jakis czas. widzialem ten,banerek od konkursu, ale nigdy nie przykul mojej uwagi na tyle zeby kliknac dopiero za ktoryms razem jakos tam wlazlem i doznalem szoku, ze tak zajebisty konkurs trwa juz od ponad 2 miesiecy,ta praca idzie juz do szuflady, a ja majac teraz czysty umysl moge wrocic z powrotem do Bahai Temple, bo czas ja w koncu skonczyc ,pozdrawiam

 

pojazdsiatka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dekiel

fajne! nie wiem tylko czy specyficzny sposob renderingu to przypadek czy zamierzony efekt? tak czy siak daje 5* bo nie wiedziec czemu forumowicze bardziej cenia jakies rzeczy odwzorowane z reala a zeby robic dobrze rzeczy designerskie trzeba miec DUZO wiekszego skilla zatem :) zasłużone 5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo rysunkowo wyszło... podoba sie... szkoda tylko że w designie pojazdu łączysz w nieodpowiednich proporcjach miekkie bryły z kanciastymi... obejrzyj sobie prace kilkunastu/kilkudziesieciu co bardziej znanych concept artystów... mysle że praktycznie nei znajdziesz.. takiego rodzaju łączenia brył... szczególnie poelcam tych którzy zajmowali sie projektowaniem sci fi... bo to troche wyzsza szkoła jazdy jest.. jesli chodzi o design... Nie ma się do czego odnieść co jest rzeczywiste dlatego trzeba sobie radzić innymi sposobami by przekonać widza do swojej koncepcji... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności