Skocz do zawartości

Scena3D: Ogień Wojny- szał prędkości


Bacry

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za uwagi z pewnością się do nich ustosunkuje kolejnym renderem:D. Jeżeli chodzi o klatkę piersiową i jej mięśnie to jak podciągałem to w górę to lepiej wyglądało, za to według proporcji powinno być właśnie na tej wysokosci. Ale jeszcze troszkę go podrasuje i wtedy robie wdzianko dla terrorysty:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 312
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

NO fajne :) niebo - widac ze skan:) wyglada jakosc sucho :) no postac...moglabybyc lepsza szczegolnie jesli chodzi o proporcje ciala:) No ale zato te statki, budynki wychodza ci wyrabiscie.. tylko zmien texturke tego 1 statku bo zielona jest skopana pozatym taki statek powinien byc raczej z metalu,stali jakies odblaski hmm drugi statek jest qlowaty :D

Barcy proooooooosze zmien server !!!!

Shita..interia to najwieksze G na tej planecie jak mozesz tego uzywac- jest najwolniejsza..polowa prac misie nie wczytuje a jak juz to tak wolno ze ide se s psem na spacer i wracam i jeszcz nie ma..a w dodatku czest poprostu sie zatrzymuje i widze pol rysunku... co za badziewie !!:( hej no zmien se na oneta jesli chcesz uzywac portalowych dobrodziejstw :D Onet ma najszybsze severy z tych wszystkich shitow.. pomijajac to ze sam jest shitem.. ale wszystko wczytuje sie od razu!...nie zastanawiaj sie dulgo nad tym :D tylko zakladaj konto w tej jak to sie zwie? .. republice na onecie :) hyba ze stac cie na cos lepszego hehe [lol2]

no to czekam na wiecej .. bo fajnie to wyglada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy statek to ten speeder? Ciężka sprawa, ostatnio troszkę kombinowałem z jego teksturą zmieniając materiał na vrayowego. Zobacze jeszcze bo troszkę to dziwnie wyglądało.generalnie dodałem większe odbicia i troszkę to wszystko szklanie zaczęło wyglądać. A że tekstura strasznie wielka (4096x4096) i do tego jeszcze są trzy (bump, difuse, reflection) to strasznie wolno się to liczy. Serwer powiadasz:D Zobaczę ile będę miał czasu. Postaram się zajrzeć. Ogólnie onet zawsze omijałem z daleka:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne. Saygon mam nadzieje skończyć to kiedyś pewnie tak jak ty:D

Jak na razie nie ma update\'u:( Weekend strasznie był zapchany. W onecie jakoś nie mogę znaleźć wolnej nazwy. Chyba coś mi Natszkapa kaszani, albo jakiś cookiz.

Pozdrawiam Bacry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamizelka: domyslam ze ze jest ona zrobiona z jakiejs sztywnej skory i dlatego jest taka idealna bez zalamania - OK. moze faceta nie bedzie zabardzo widac ale mysle ze moglbys moze troszke poprawic mu i polaczenie reki z kadlubkiem - chodzi mi glownie o polaczenie miesni piersiowych z miesniami barkow(co jest prawie ok) i bicepsow (same bikole :) tez sa jakies dziwne ale tego nie oceniam poniewaz i tak bedzie on siedzial inaczej)

pozdrawiam

ps czekam z niecierpliwoscia na updaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu twarz irytująca? Wyraz twarzy może jakiś dziwny? Wczoraj poprawiłem troszkę kości policzkowe, ale nie mam renderingów. Dorobiłem też paski przytrzymujące aparat na klatce, dojdzie jeszcze kilka uchwytów, wtedy dorobię fałdy na kamizelce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) mnie w niej irytuje nos i usta :) (dolna warga za bardzo wysunieta do przodu a czubek nosa za nisko ) moze koncowka brody tez za bardzo do przodu.. ale wiesz sa gusta i gusciki :) moze irytuje mnie dlatego ze ten moj znajomy tez mnie irytuje hehe :)

 

ps. w sumie to skoro poprawiles kosci policzkowe to moze juz bedzie ok... czekam z niecierpliwoscia na updaty bedac caly czas pod wrazeniem calej sceny...

a tym ze mnie irutuje to sie nie przejmuj :) zebys ty wiedzial jak mnie ostatnio wszystko irytuje - a najbardziej p. z dziekanatu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D hmm araba powiadasz :) w turbanie pewnie bedzie mu lepiej :) a jak dodatkowo dodasz wasy to zniknie problem z ustami :) taak wasy i sniada cera i jakies niedoskonalosci na twarzy moze jakas blizna... :) dobra nie mieszam ci juz w koncu to nie twarz bedzie tworzyc klimat sceny ( chyba :) )

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledwo dwa dni minęły, a tread prawie utonął w odmętach forum:D Update niewielki, ponieważ ostatnio musiał zacieśnić znajomość z doktorem Gryypa:D. Ledwo żyję (kichawa prawie mi odpadła).

ubiS01.jpg

ubiS02.jpg

ubiS03.jpg

ubiS04.jpg

Pozdrawiam Bacry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak powiem Ci Bacry, że to jest jeden z najciekawszych wip ów na tym forum. są pojazdy, jest sci-fi, jest postać, w zasadzie to jest wszystko prucz autka co można na tym forum znależć :D. Pozazdrościć można Tobie tylko warsztatu i cierpliwości. Zaczeło sie tak niewinnie od ścigacza, a przy dobrych wiatrach skończy się na epizodzie 10. (To byłby nawet świetny pomysł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No aż tak dużo to nie wymagaj odemnie:D. Ale animka strasznie mi po głowie chodzi. Najpierw scena zlecenia, ciemne pomieszczenie, ośiwetlone z dołu, potem jakaś scena w miescie, no i kulminacja, założenie ładunków wybuchowych i sama eksplozja. Ale zobaczymy poczekamy, nie zabiorę się do tego bez wcześniejszego storyborda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to zupełnie inna para kaloszy. Do animacji potrzebna będzie czysta koszulka i spodnie. Tak mi się przynajmniej wydaje. Dość dawno temu zabierałem się za animację ubrania. Wtedy pozwalałem właśnie pluginowi zginanie i fałdowanie ubrania. Jednak projekt nie został skończony z powodu upadku systemu. Po reinstalacji poprzednie modele zostały .... Tak więc zobaczymy jak to się będzie zachowywać w praniu.

Podczas przygotowania do animki zwyczajnie \"wyprostuje\" ubrania i zrobię jakieś testy. Niestety z tego co pamiętam to ubrania są bardzo \"procesoro chłonne\". Pozdrawiam Bacry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i teraz poprawka niewielka kamizelki i spodni. Dodatkowo buty. Na razie takie same, ale to się zmieni, na razie nie miałem czasu na więcej.

<ahttp://bacry.w.interia.pl/ubiB01.jpg>

<ahttp://bacry.w.interia.pl/ubiB02.jpg>

<ahttp://bacry.w.interia.pl/ubiB04.jpg>

Pozdrawiam Bacry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos jego usta mnie nie przekonują, podobnie tez wydaje mi sie ze czapka zachodzi na siatek głowy przy skroni, ale npokularki sa rewelacyjne zdecydowanie popraw rogi ust, bo ppują caly model i obszar miedzy nosem a ustami , bo jak dla mnie troche za ostry jest(za ostre krawędzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siateczka częściowo się przenika, to fakt. Ale to już poprawiłem, fragment twarzy w rejonie ust i nosa jeszcze będę musiał podrasować, ale to dopiero w poniedziałek bo dzisiaj pracuję :(

A teraz względnie kompletny facet.

Pilot2.jpg

No i jak ktoś ma ochotę to jest jakieś 180 Kb obracającej się czapki. Tak około pół obrotu.

http://bacry.w.interia.pl/Czapka.avi

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak policjant z YMCA:D Niezamierzone:)

A ubranie jest ręcznie modelowane. A odnośnie nosa (zapomniałem wcześniej wspomnieć), to na avatarze jest mój dużo wcześniejszy model, który został utarcony wraz z awarią kompa, więc pewnie to jakaś moja przypadłość modelarska:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności