Skocz do zawartości

Scena3D: Ogień Wojny- szał prędkości


Bacry

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 312
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kolejna zabawa z oświetleniem. Straszna kompresja wyszła. Źarno z powodu samplowania, przy ostatecznym renderingu będzie lepiej. Motion blur też chyba będzie mniejszy a chmurki pewnie troszkę drobniejsze.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ zaprezentowana wersja ostatecznego ujęcia nie przypadła do gustu większości oglądających przedstawiam nową wersję kompozycyjną.

Wszystko zostało jakby odmienione. Począwszy od oświetlenia poprzez ustawienie obiektów a kończąc na silniku graficznym Vray'a :D

A teraz wspomniany obrazek. Trzeba poprawić smapling irradianca to już sam widzę. Pokombinuje jeszcze z dymem i płomieniem od silników.

A teraz żeby nie marudzić:

 

Pozdrawiam Bacry.

P.S. ponieważ do końca marca w tygodniu jestem permanentnie obecny w Poznaniu updatów można się spodziewać tylko w weekend'y :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podwiększyłem sobie troszeczke kontrast w infranvie tego obrazka i musze poweidzieć że wygląda wtedy o wiele lepiej, wręcz powiedziałbym kosmicznie. Proponuje zrobić to samo i wyostrzyć jakoś, wygląda wtedy o nie bo lepiej. Nie mam nic do zarzucenia oprucz braku kontrastu właśnie i tekstury pojazdu. Dodaj jakieś odpryski od spodu i tym podobne. Reszta moim zdaniem jest świetna :) bardzo ladne oswietlenie i faktura podłoża i reszty. Szczególnie podoba mi się te czerwone swiatło rzucane prze silniki. Fajnie by to wyglądało w animacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności