Skocz do zawartości

Tygodniowy Speedpainting 98: Wampir


Uriel

Rekomendowane odpowiedzi

Mój parkinson. W sumie to powinienem zrobic to jeszcze raz. Coś próbowałem robić z warstwami i wszystko zwaliłem. Ostatecznie poprawiałem na jednej warstwie i wyszło jakbym miał drgawki. Tak czy siak - chciałem Wam jedynie przypomnieć pewną postać.

 

kaczula1upg.jpg

 

Jakby co to zmieniłem host i dodałem filtr - tak dla formalności dodaję.

Edytowane przez Chasdiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A jak miała się rozpadać ? :D To nie iskierki, tylko wampirzyca rozpada się na słońcu... Co do twarzy - mi odpowiadają. Raz że to tylko speed, dwa że przez ten grecki nos wampirzyca ma jakiś charakter. Komiksowe facjaty zaczynają mnie już nudzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iskierki i latajace odlamki na obrazku to tak jakbym sie podpsal ;]

 

I sorry niponim ale o wiele gorzej wyszly mi palce i rece i kiecka i zbroja i drzewka w tle i flaga i wlosy i miecz i cala masa drobniejszych szczegolow z ktorymi nie wyrobilem sie malujac dwie obejmujace sie postacie w zmiennym oswietleniu w ciagu 90 minut...

Nastepnym razem postaram sie lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znalazlem troche czasu na namalowanie calej postaci. Teraz tylko nie wiem, ktory obrazek dac pod glosowanie, ten czy portret z wczesniejszej strony...

Edit: Jednak portret prosze wziac do sondy.

 

vampire_on_sofa_800_darker2.jpg

Edytowane przez dyb3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to jakaś kopia jest?

 

Teraz nieomal wszystko jest kopią czegoś :P TSP to nie konkurs o złote kalesony, więc jak ktoś chce wygrywać tak czy inaczej to niech wygrywa :) Co do tego przypadku nie wiem i szczerze mówiąc mam to gdzieś. Biorąc pod uwagę to że jest w zwycięskiej galerii tego konkursu parę prac malowanych po focie - uważam że kolejna nie będzie robić większej różnicy :] To i tak bez znaczenia, liczy się skill, a takie konkursy jak TSP to tylko luźna zabawa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba Spawn. Nóg nie było na tym rysunku, który podkładałeś ? :D Powiem szczerze, że mam co raz większy ubaw z tego co się dzieje na sieci...

 

To Twoje spostrzeżenie, lecz zasmucę cię to chyba nie jest Spawn :)

 

p.s jak się przyjrzysz, to zobaczysz nogi ...

 

pozdrawiam

Edytowane przez pacific
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd to pytanie? nie za bardzo je rozumiem ...

 

Nie ty pierwszy i nie ostatni. Po prostu SBT77 to taki złośliwy koleś, co sam nie umie malować, ale wiecznie bezpodstawnie czepia się innych. W dodatku zamiast malować trolle z toporami nic nie robi, tylko pisze po 120 postów dziennie, ale żaden z nich nie ma sensu. Najbezpieczniej tego typa wrzucić na listę ignorowanych i bawić się dalej w najlepsze :D

Nie przejmuj się, fajnego batmana namalowałeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ty pierwszy i nie ostatni. Po prostu SBT77 to taki złośliwy koleś, co sam nie umie malować, ale wiecznie bezpodstawnie czepia się innych. W dodatku zamiast malować trolle z toporami nic nie robi, tylko pisze po 120 postów dziennie, ale żaden z nich nie ma sensu. Najbezpieczniej tego typa wrzucić na listę ignorowanych i bawić się dalej w najlepsze :D

Nie przejmuj się, fajnego batmana namalowałeś...

 

heheh, dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu SBT77 to taki złośliwy koleś, co sam nie umie malować, ale wiecznie bezpodstawnie czepia się innych. W dodatku zamiast malować trolle z toporami nic nie robi, tylko pisze po 120 postów dziennie, ale żaden z nich nie ma sensu.

 

True, true :PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności