Skocz do zawartości

Hydepark 2D


mCh

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z zwiększającą się ilością produktów nie przeznaczonych nań wystawianych w wątku speed painting apeluje o wrzucanie wszelkich prób, eksperymentów pędzli, zabawnych rysunków czy pierwszych testów programy graficznego tutaj.

 

Nie traktujcie jednoczesnie tego wątku jako miejsca dla artystów klasy B. Po prostu tutaj nikt wam nie będzie zarzucał, iż postujecie słabe/niestarannie wykonane prace. Każdy, kto ma nietypowy pomysł na brusha czy technikę niech pierwsze próbki da tutaj.

 

W związku z pytaniami dodaje do kategorii tego wątku wszelkie szybkie szkice/prace wykonane w programie artrage. Także czujcie się wolni wrzucać wszystko w tym programie wykonane tutaj :)

 

Jeśli tych[artrage wykonanych] prac będzie zbyt dużo, niech ktoś utworzy osobny wątek dla tego programu. Wtedy tam wrzucajcie wszelkie tego typu grafiki.

 

Wektorki są jak najbardziej ciepło przyjmowane. Nie ograniczajcie się jakąkolwiek techniką, gdyż ważny jest efekt.

 

Dziękuje za uwagę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 578
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Odnosnie watku, to wg mnie niezly pomysl, z drugiej strony mi wahania poziomu na speed paintings nie przeszkadzaja. Zobaczymy czy sie przyjmie i czy ktos bedzie wrzucal prace :D

 

a niesmaczne zarty mozna wrzucac? :) Ja do sportowcow nic nie mam, wrecz poswiecilem im kilkadziesiat godzin przez ostatnie dwa tygodnie. Test nowego ArtRage (ver 1.1 - http://www.ambientdesign.com/artrage.html), ma juz color pickera, ale jakos dziwnie dziala.

 

152-flame.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smart: milusi pomysł :) o wykonaniu tutaj raczej nie dyskutujmy, chyba, że ono miałoby być celem stworzenia obrazka ;)

rowr: przyjmuje konstruktywną krytykę z godnością. zdolne te dzieci są, imho.

 

dodam tylko, iż powstałe w aFRYCE, gdzie to byłem (z powodu upałów i innych [cześć tato!]) mocno, że się wyrażę ***... Rysowanie traktuje również jako terapię i stąd też tyle uczuć w tym rysunku. Przypatrz się dobrze, a je znajdziesz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowr - tu wlasnie maja ladowac prace pozostawione w pol drogi, jajcarskie, eksperymenty itp. Speedy wbrew pozorom powinny byc niejako 'ukonczonymi' pracami. Tzn nie finalnymi, ale dopracowanymi na pewnym etapie. Tutaj mozna sobie pozwolic na wiecej swobody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leander widzę, że zrozumiałeś całkowicie cel jak i przesłanie :) i nie ma tutaj żadnej zasady typu - jeden obrazek, jeden post... Choć będzie to jak najbardziej mile widziane. I nie wdawajmy się tu w jałowa dywagacje, po prostu róbmy :) co do topica wszystko jasne, więc panowie - do broni!

 

zapomniałem o paniach... cóż za niedopatrzenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Odnosnie watku, to wg mnie niezly pomysl, z drugiej strony mi wahania poziomu na speed paintings nie przeszkadzaja. Zobaczymy czy sie przyjmie i czy ktos bedzie wrzucal prace :D" dokłądnie, nie powinno byc dnej hierarchi, bo to tylko starannosc i czas, liczy sie przekaz i forma.bardzo dobry temat. popieram jegi dzialalnosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra a wektorki mozna tu pyknac czy osobny dzial musze zalozyc :)

taki wektorek 12 min nie chcialo mi sie nad nim dluzej siedziec bo nie mam teraz czasu

kill.JPG

bledy widze ale co mi tam

a co do speed painting radze zmienic nazwe albo jakis regulamin napisac

he dopiero zauwarzylem ten blur to chyba z photoshopa nad lewym okiem musial sie zrobic jak rozdzialke zmniejszalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowr: wrzucaj cokolwiek, co można nazywać rysunkiem bądź grafiką, niedokończoną, wadliwą, eksperymentalną, lub zabawną i tylko zabawną.

 

tiger1313: spokojnie... zaraz tu się wrzuci kilka moich mini-komiksów :) hehe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

big foot: no ba, od jeszcze gorszych :) akurat trudny temacik sobie wybrałeś stary jak na początek. rysuj na początku jakieś sześciany, etc.

 

o widzę, że jesteś o rok starszy ode mnie :) witamy na thread'ie i życzymy miłej zabawy :)

 

do reszty: tutaj ma być taka familijna atmosfera, w której niestety ja nie miałem okazji się jako grafik wychować... zawsze mnie ostro krytykowano i to mnie bolało, sami zresztą doskonale o tym wiecie z własnego doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka mała notka dla wszystkich mających problemy z *beznadziejnymi* usługami republiki i te pe... jesli jesteś utalentowany, lub masz na dysku te archiwalne prace biblegoowskiego

(hehe) to chętnie wrzucę na swój serwer te prodki. praktycznie bez ograniczeń, nawet nie liczyłem gigabajtów wolnych na serwie :)

 

zagadać na gg i dowiedzieć się maila - marsz! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie. jakaś wielka tragedia się stałą pełno postów, mało obrazków. asfalton, kolega alek (to również dla ciebie powstał ten wątek, cmok), reszta - DO BOJU. Ja dzisiaj coś wrzucę z serii "mCh'a z brushami zabawy i figle".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, wiem, może być trochę nieczytelne... jednakże w wersji na stronę dam na środku biały kwadrat (spokojnie, zrobię to na tyle umiejętnie [mam nadzieję], że nie popsuje efektu) co da mi większy kontrast przy czarnym tekście. to przedostatnie to taki spontaniczny freestyle bez pomysłu, czysty eksperyment z brushami. jeśli to ci się podoba, to spodoba ci się mój większy projekt z wykorzystaniem tejże techniki, który będzie się szykował na bitwę... o ile wygra ostatni człowiek na ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ciekawie ci wyszło, tylko te drzewka jakoś nie pasują.

 

jeny, jacyś ludzie czujący klimat tu są :) jej. nie wiedziałem, że ktoś oprócz mnie zrozumie o co chodzi z gorerotted ;)

 

a moja praca jest do oglądania dopiero nocą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Heh... uczę się, więc nie wulgać.. progress jeszcze, ale nei bardzo chce mi się kończyć.. jadę na zdjęciu Carmen... Qrdę, mam wizję, ale nie wiem czy umiejetności mi starczy :) No i czy mogę tak sobie na zdjęciu paćkać, a później pisać, że w końcu wizja była moja :)

 

PS> Wszystko malowane jak coś... PS 7 + Pentagram XXL + miękkie brushe i rozmywacz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale laska! Widze, ze rysowales po tej samej fotce co M@Ti ;) music049.gif

 

M@Ti: niezle Ci to wyszlo, a sprobuj teraz z fotka obok, lapanie proporcji i budowanie bryl swiatlem samemu jest znacznie przyjemniejsze nie mowiac o tym, ze latwiej wlasnie nadac obrazkowi wlasna wizje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności