Skocz do zawartości

Scena3d: watchmaker


Nenek

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, chciałem podzielić się z wami pracą której nie mogłem swojego czasu dokończyć z przyczyn technicznych - laptop przestał wyrabiać z dźwiganiem sceny i przyjemność z pracy stała się wątpliwa. Na ponad rok porzuciłem pracę i zapomniałem o niej.

To co widać na załączonym obrazku to jeden z renderów testowych, dokładniej fragment całego kadru moim zdaniem na tyle skończony by można go pokazać. Nie chcę żeby ten pomysł został zakopany gdzieś na dysku, wiec jeżeli w miarę się spodoba to jak tylko doczekam się nowego sprzętu postaram się dokończyć to.

 

223or.jpg

 

Pozdrawiam

Nenek

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Świetnie zapowiadająca się praca, bardzo odważny i trafiony kadr, piękna paleta kolorów, ładne światło. Może pokusiłbym się o większy detal jeśli chodzi o same modele i tekstury, ale i bez tego obrazek wygląda znakomicie. Jest klimat, jest pomysł, jest 5* ode mnie (doczytałem, że to swojego rodzaju WIP, więc nota na zachętę).

Edytowane przez mookie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rozmytej textury to racja, od razu rzuca się w oczy jednak nie ma co się dziwić ustawienia renderu były nie do końca ustawione, zależało mi wtedy na czasie.

 

Dziękuję bardzo za ciepłe komentarze i pozdrawiam będę się starał kończyć to pracę w miarę możliwości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nenek >// Bardzo pieknie jest już teraz... Co do problemów sprzętowych... to uważam że powinieneś zainteresować się tematem wypalania do tekstur (bake to texture) oraz camera mappingiem... jezeli ogarniesz tematyke... uwierz mi jakiekolwiek problemy sprzetowe dla 80% rodzajów scenografii praktycznie przestaną dla ciebie istnieć... Póki co daje *****

I czekamy na scenę finalną... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym serdecznie wszystkim podziękować za komentarze i rady.

Jest mi niezmiernie miło, że mogę oglądać moją pracę w polecanych, takie wyróżnienie to była ostatnia rzecz o której mogłem zamarzyć.

 

Obiecuję, że tylko w przypływie wolnego czasu postaram się zoptymalizować scenę i dalej działać!

Dziękuję jeszcze raz i buziaczki :*

Nenek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności