Jump to content

Telewizyjna reklama ''The Force Unleashed II''


Recommended Posts

"W przyszłym tygodniu promocja „The Force Unleashed II” dotrze do amerykańskiej telewizji. LucasArts przygotował trzydziestosekundową reklamę, która ma zachęcać do nabywania gry. Póki co reklamówka dostępna jest tylko w internecie. Nie jest to reklamówka byle jaka, przypomina kinowy trailer „The Force Unleashed”, na którym dochodzi do starcia pomiędzy Starkillerem a Vaderem. Lord Sithów rzuca w stronę swojego ucznia niewybredną groźbę, a ten w odpowiedzi przeprowadza pokaz swoich nowych możliwości. Mamy więc do czynienia z bardzo udanym i dynamicznym promo." redakcja bastionu

 

http://link.brightcove.com/services/player/bcpid42804654001?bctid=629320817001

 

 

 

Niech Moc będzie z wami! Daniel :)

Edited by pirx
  • Like 1
Link to post
Share on other sites

Ja chyba też :D kupię i uzbieram kolekcję USE z 2-jką. (wcześniej pożyczałem od kumpla- kolekcjonera, który przeszedł każde gta, znajdując bugi i ciekawostki w pięć stron świata.)

Link to post
Share on other sites

Uuuu, jak nie przepadam za uniwersum star wars, tak te filmiki zrobiły mi dużego smaka na latanie z mieczem świetlnym.

Czym różnią się wersje konsolowe od PC? Z doświadczenia wiem, że czasami to jest różnica typu musisz mieć i omijaj szerokim łukiem :]

Link to post
Share on other sites

Czym różnią się wersje konsolowe od PC? Z doświadczenia wiem, że czasami to jest różnica typu musisz mieć i omijaj szerokim łukiem :]

 

Zasadniczo potrafią to być spore zmiany.

Czasem jak np. w przypadku takiego...Harrego Pottera i Kamienia Filozoficznego gra na PC i PS2 różnieła się ogromnie. Oprócz lepszej grafy, konsola oferowała jeszcze dodatkowe levele.

W przypadku innych gier np. Unreal Tournament 3 gra na konsolę miała trochę lepszą grafę za to najciekawszą atrakcją był inny interfejs użytkownika.

Czasem różnic pomiędzy konsolówką a PC...brak.

Link to post
Share on other sites
Pytałem konkretnie o Force Unleashed jedynkę :]

Poziomy wyglądały kompletnie inaczej. Większa ilość misji (w PSP bo xbox był taki sam jak PC), inne postacie (oczywiście Vader i Starkiler byli bez zmian), szczegóły a'la Starkiler walczył mieczem "do przodu (na PSP) a nie tak jak w oryginale (PC) z emiterem odwróconym do tyłu, Starkiler robiąc the Force unleashed (ta eksplozja Mocy) musi stać na ziemi, Kazdan Paratus ma podwójny miecz, inny infes gracza oraz chamsko trudne walki z bosami (nie mówiąc o Palpatine), kombosy z pc nie działają na psp. I wiele, wiele innych. :) Po prostu inna gra.

PS. Jadę z pamięci więc naprawdę dużo pominąłem.

 

Ladne. Ciekawe, czy bedzie tak koszmarnie nudne jak jedynka ;)

Zapraszam na oficjalną stronę TFU. Dowiesz się trochę o fabule. :)

 

Z Mocą, Daniel

Edited by pirx
Link to post
Share on other sites

"Twórcy „The Force Unlashed II” uraczyli nas kolejnym webdociem, w którym opowiadają o tajnikach gry. W filmiku pod tytułem „Unleash the Force on your favorite platform” (wyzwól Moc na swojej ulubione platformie) szefowie poszczególnych wydań gry prezentują specyficzne aspekty „swoich” edycji.

 

Na początek głos zabierają: naczelny producent Vince Kudirka i Julio Torres – producent wykonawczy. Julio opowiada o wersji „The Force Unlashed II” na PS3, XBoxa 360 i PC, które są bliźniacze. Nastawiono się przede wszystkim na poprawienie Mocy względem pierwszej części gry, innowacją jest podwójny rzut mieczami świetlnymi; ulepszony został również system renderowania, co zapewni doskonalsze efekty wizualne.

 

Później Vince Kudirka omawia kolejna wersją gry czyli „The Force Unlashed II” na Nintendo Wii. Tutaj postawiono szczególny nacisk na sterowanie i precyzyjne celowanie, tak by móc wyzwolić całą „potęgę” wiilotów. Dwa miecze Starkillera dały producentom wiele nowych możliwości, z czego ci skrzętnie skorzystali i wprowadzili kilka „szalonych” kombo. Ciekawą Mocą jest Mind Trick na Wii, ponieważ można z dużą dokładnością wskazywać cele opanowanemu przez gracza przeciwnikowi. Trochę miejsca poświęcono trybowi wieloosobowemu na Nintendo Wii – niespotykana w dzisiejszych czasach forma rozgrywki w dwóch wymiarach, o którym już co nieco pisaliśmy. Dla przypomnienia: „Gra przypomina archaiczne bijatyki. Do wyboru mamy 8 postaci – każda z nich ma unikalne Moce i ciosy – oraz kilka lokacji znanych z serii i filmów. W walce może uczestniczyć aż 4 graczy jednocześnie, wygrywa ten, który przetrwa starcie z pozostałymi.” Moc Force Fury na Nintendo Wii jest zupełnie inna niż ta na PS3/XBox360/PC, polega na zwolnieniu czasu, co pozwala na zadanie większej ilości ciosów wrogom.

 

Ostatnią omawianą wersją jest „The Force Unlashed II” na Nintendo DS, opowiada o niej Gavin Lueng. Tutaj dopracowana przede wszystkim ataki z dystansu oraz poszerzono gamę Mocy Starkillera. O tym jak wygląda ta edycja, a także te opisywane powyżej, dowiecie się z poniższego webdoca „The Force Unlashed II”." -bastion

 

http://www.gamespot.com/xbox360/action/starwarstheforceunleashed2/video/6282618/star-wars-the-force-unleashed-ii-webdoc-platforms

Tymczasem do światowej premiery „The Force Unleashd II” pozostały niespełna 2 dni! Na sklepowe półki w Europie gra powinna trafić w piątek. W sieci Empik już trwa kampania reklamowa najnowszego hitu LucasArts. Na wejściu do salonów czekają specjalne standy a na ścianach rozwieszono plakaty informujące o rychłej premierze „The Force Unleashd II”.

Link to post
Share on other sites

" Redakcja serwisu tvgry.pl przygotowała dwa videomateriały, które mogą zainteresować fanów czekających na polską premierę „The Force Unleashed II”.

 

 

 

Pierwszy z nich to recenzja gry autorstwa Marcina „Dela” Łukasińskiego i Krzysztofa „Lordareona” Gonciarza. „The Force Unleashed II” zebrało od tvgry.pl niepochlebną recenzję i ocenę 2/5. Plusami najnowszej produkcji LucasArts są: oprawa graficzna i efektowność. Minusów na nieszczęście jest znacznie więcej i to one zajmują większą część recenzji. Wszyscy przecież spodziewaliśmy się po „The Force Unleashed II” wiele, a tymczasem gra poddawana jest wręcz chłoście prowadzonej przez recenzentów z całego świata. Ale chyba największym ciosem dla „The Force Unleashed II” jest potwierdzenie, że jest to bardzo krótka gra, której sprostanie zajmie około 4 godzin. W recenzji tvgry.pl pełno jest akcji z gry i urywków filmowych, których nie prezentowano dotychczas w oficjalnych materiałach.

 

Recenzja „The Force Unleashed II” od tvgry.pl

 

Drugi z materiałów videofilmowych to demonstracja możliwości Starkillera w drugim etapie gry – na planecie Cato Neimoidia. Del kolejno omawia wszystko, co widzimy na ekranie, w szczególności zwracając uwagę na nowości, których jak sam przyznaje: „nie ma zbyt wiele”. Dzięki temu filmikowi można zapoznać się chociażby z działaniem Mocy Force Fury, o której twórcy „The Force Unleashed II” tak ochoczo wspominali.

Gameplay „The Force Unleashed II” od tvgry.pl " bastion

 

 

Niestety podobno wyszło gorzej niż jedynka :(

Ale co tam, i tak przejdę pewnie z pięć razy :P

 

pzd. Daniel

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy