Skocz do zawartości

Krótki film: Crossover


adek

Rekomendowane odpowiedzi

"Crossover" to krótki film animowany wyreżyserowany przez Fabiana Grodde, niemieckiego studenta z unwiersytetu Bauhaus-Universität Weimar. Film od wczoraj cieszy się dosyć sporą popularnością w serwisach związanych z grafiką 3D i animacją.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=1509

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Trochę tego nie rozumiem jak zresztą innych niemieckich produkcji .to niby miała być jakaś alegoria bitwy pod Grunwaldem czy co ? i że to niby może krzyżacy wygrali ;)

A tak bez wygłupów to solidny warsztat - niech tam tak ci niemcy się nie wyrabiają w tym 3d bo to ja mam zamiar od maja trochę euro w tym temacie pozarabiać.

Edytowane przez Janek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ludzie marudza ze nic sie ciekawego nie dzieje w shortach i same pixary tylko... rewelacyjna rzecz ;]

 

To nie wszystko. Naprawdę interesujący tydzień w shorty. Wkrótce pojawi się informacja o kolejnych dwóch nowych polskich filmach (miło!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek, tu chodzi o kult religijny. Zapomnij o prusakach, pamiętaj, że tak właśnie - przemocą - chrześcijaństwo podbijało ludy - jak ten pająk krzyżak. Wszystko pod przymusem, pod pretekstem nawracania na właściwą wiarę podporządkowywało sobie prosty lud i obce kultury.

 

Filmik miodzio. Podobać mi sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy i oryginalny short, warsztatowo tez tylko pozazdroscic. A najlepsze jest to, ze takie robaczki z takim czerwonym pancerzykiem naprawde istnieja i tez je zwykle mozna znalezc w takim wiekszym stadku, tak jak tu na tej animacji, jestem ciekaw czy to efekt zamierzony to podobienstow robaczkow i ich zachowania do rzeczywistego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super zrobiony film, który poprzez swoją uniwersalną treść ma szansę trafić do szerokiego odbiorcy. Jedyne co moim zdaniem bylo słabsze, to wykorzystanie, dość populistyczne, kwestii win Chrześcijan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności