Skocz do zawartości

Postać 3D: Demon (nudity)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chciałem Wam pokazać postać, którą ostatnio wyModziłem do niedużego (chyba) filmu w fazie preprodukcji. Base mesh zrobiony w Modo, materiały i rendery także. Sculpt i tekstury (na polypaincie) w ZBrushu.

 

attachment.php?attachmentid=76029&stc=1&d=1291146439Edit: sorki mały error

 

attachment.php?attachmentid=76030&stc=1&d=1291146439

 

attachment.php?attachmentid=76031&stc=1&d=1291146439

 

attachment.php?attachmentid=76032&stc=1&d=1291146439

Edytowane przez wieslaw_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Panowie i panie, nie dopisałem, że model był robiony na zlecenie według konceptu do zdjęć twarzy aktora który będzie grał kolesia jako normalny człowiek. Pewnych rzeczy jak koncept i etap korekt jest nie do przeskoczenia. Nie zmienia to faktu, że z końcowego rezultatu jestem zadowolony, inaczej bym go nie zamieścił na Forum. Z backgroundem próbowałem coś robić w szopie ale nie do końca byłem zadowolony więc zdecydowałem się na sam model. Jeszcze co do kompresji to raczej coś na forum bo u mnie na PC jest OK. Do komentarzy o futku nie będę się odnosił. To tyle z mojej strony :)

Edytowane przez wieslaw_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie najlepiej ze wszsytkich wyszedl ostatni render ten z przodu, ale mozna by nad nim cos popracowac, razi w oczy czern-pustka z tyłu, można by dodać jakieś piekielne tło, moze poprawcowac nad oświetleniem postaci tak, żeby bardziej uwypuklić mięśnie,

skóra faktycznie wyszła troche woskowa, i mozna by cos wiecej wyciagac z post-produkcji, dodac jakies efekty, powalczyc z kontrasem, koloerm itp

 

dla mnie osobiście model jest ok, jeśli są jakieś typowo nie-anatomiczne ludzkie anomalnie to trzepa pamiętać ze to demon i nie musi mieć wszystkiego tego co człowiek, nogi ma od czego innego,

 

to co mi sie rzucilo w oczy to zbyt gładkie dziury w skrzydłach, moze by je troche poszarpac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności