Skocz do zawartości

Scena 3D: Desert Race


Karkosik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym wam przedstawić taką oto pracę nad którą miałem pracować przez jeden weekend, ale jak zwykle wyszło troche dłużej. Praca przedstawia wyscig "ścigaczów" czy jak to cos mozna nazwać. Myślę że jak na "speed working" to nie ma co tego dłużej ciągnąć (zwłaszcza kiedy straciłem plik psd z jedną ze scen;/). Jednak konstruktywnej krytyki nigdy dość, więc możecie mieszać z błotem. Dodaje jeszcze clay'e, dla ciekawskich jak to wygląda na "surowo" ^^

 

Soft: 3dsmax 2009, Vray, Photoshop CS2.

 

minyx.jpg minclay.jpg

minh.jpg minclay.jpg

 

Za wszelkie komentarze z góry wielkie Dzięki! A z okazji Świąt Bożego Narodzenia chciałbym Wam życzyć wszystkiego najlepszego!

 

Pozdrawiam, Karkosik.

Edytowane przez Karkosik
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

prosciutkie takie to jest.

Mało detali, dużo blura. Gdyby nie te rendery czyste to bym nie wiedział gdzie przody tych statków i w którą stronę lecą. Sama bryła ich jakaś taka średnia...ani to aerodynamiczne, ani zjawiskowe.

Gdyby nie komentarz to o pracy juz po minucie bym zapomniał.

hej !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fredek, dzięki za komentarz. Teraz pasowałoby coś napisać. tak więc, statek był robiony na podstawie tego konceptu. A z tym że nie wiedziałeś gdzie przód to chyba trochę przesadziłeś, bo jest przecież szybka kierowcy.Blura dużo bo i prędkość duża,a myśle że przy tak na oko 200km/h oko by nie nadążyło żeby uchwycić bardzo wyraźnie elementy które są stałe (nie poruszają sie względem statku). Ale ogólnie dzięki za koment, dawać wiecej tych komentarzy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziarno od motion blura stąd ze mam słaby komp i musiałem załatwić motion blura photoshop'em dlatego ziarno,a musze powiedzieć że nie mam pliku psd z tego kadru i musiałbym zrobić od nowa post pro, ale myśle że jak mnie tak cisniesz Dunuś to moze coś zrobie. A co do "więcej akcji" myslałem nad jakims zniszczonym statkiem: urwane skrzydło, płonący silnik itd.itp. hmm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności