Skocz do zawartości

[Kryzys] grafika 3d [Finished]


szczuro

Rekomendowane odpowiedzi

Smoku: Dzieki. Wiem, że w enviro mi idzie lepiej, ale to pewnie z tego powodu, że całe moje życie cg siedzę w enviro :) ale zamierzam wziąć się za organikę.

Ania, Mookie: dzieki za rady, mi najbardziej też pasowało 2 i 4, poza tym kryją wiekszość niedociągnięć. :D

 

teraz lecę z oświetleniem, na początku myślałem że to będzie dzień ale rada mookiego wydała mi się ciekawa i spróbowałem jeden nocny. I chyba wyjdzie mi to na dobre ;) Musiałem tylko latarkę dodać aby kartka z "will model 4 food" była widoczna

light.jpg

Edytowane przez szczuro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Musiałem tylko latarkę dodać aby kartka z "will model 4 food" była widoczna

 

Gryzie mnie to. Po co kolesiowi kartka, skoro siedzi w miejscu tak nie oświetlonym, że musi zapalać latarkę. W takich miejscach na pewno nie znajdzie nikogo, kto byłby skłonny dać mu nawet 5 gr z litości. Jak studencko idziemy żebrać na tanie wino to, idzie się na jakiś deptak itp. Tam gdzie jest najwięcej ludzi, a w Twojej pracy koleś wyszedł z chaty z lapkiem i siadł sobie czekając, aż ktoś go okradnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kmiklas: twoje rady biore w ciemno :) strasznie podoba mi się twoja styl/praca

Status: a jaki grafik wyjdzie żebrać w ten sposób? W pracy chodzi mi bardziej o pokazanie metafory sytuacji żebrania o zlecenia. Robienia na podłych warunkach, za podłe wynagrodzenie. Otoczenie ma ukazywać beznadzieje/kryzys osoby decydującej się na pracę w takich warunkach :)

 

poza tym jak pewnie wiesz z doświadczenia ;) żebranie na głównej ulicy jest raczej dochodowe i nie przywodzi na myśl kryzysu :)

Edytowane przez szczuro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj KMiklasa z tą latarnią, albo wróć do dziennej wersji nr. 1, teraz jest dużo za ciemno.

Twarz wygląda trochę dziwnie przez to podświetlenie od dołu. Światło nie musi być dokładnie tam gdzie monitor, ważniejsze żeby twarz była dobrze oświetlona.

Zejdź ze specularem na kurtce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania: wydaje mi że odpowiedziałaś tuż przed tym jak wrzuciełm nowy rozjaśniony obrazek.

tr3buh: jak to wymyślałem byłem ze 3-4 miesiące bezrobotny, miałem niezłego doła. Chyba, że chodzi ci o jakość wykonania ;)

Double_G: moim problemem jest chyba właśnie to, że nie maluje tekstur i korzystam głównie z gotowców z cgtextures ;).

beta3.jpg

Edytowane przez szczuro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu: Próbowałem ale nic dobrego mi nie wyszło, nie jest dużo lepiej, a psuje mi w innych obszarach. Wiem, że twarz jest bardzo ważna bo wiekszość uwagi się skupia na niej, ale po prostu nie mam siły dalej tego ciągnąć :| będzie jak będzie, na tablet raczej nie mam szans. I tak dużo wyniosłem z tej bitwy, wiem w jakich dziedzinach muszę się podszkolić :)

 

Finalny obrazek w pierwszym poście. Dziękuje wszystkim za komentarze, gratuluje tym co ukończyli i życzę powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności