Skocz do zawartości

Wiz: Katowice - Osiedle 'Bukszpanowa'


Godzil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

I znowu postanowiłem przynieść coś z pracy. Projekt nie do końca mój, dostałem kilka nie fajnych wskazówek i stąd tapeta z lewej wygląda jak wygląda, w kominku się pali jakby zaraz cała chata miała stanąć w ogniu... Ale szef karze! Mimo wszystko chciałbym żebyście może spróbowali ocenić warsztat, postprodukcje może.

Będę wdzięczny za rady.

 

Pozdrawiam!!

 

katowiceinterioruj0102j.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Z prawej sufit nie dochodzi do końca ściany. Jeżeli jest to efekt zamierzony to kiepsko to wygląda i chyba nie spełnia zadania (nie doświetla prawej strony). Kominek z innej bajki ;) Czy sufit jest wklęsły? Kotek super. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiger250 - no możliwe że gazetka ciut za duża :) oups...

 

adam_m - efekt oczywiście zamierzony! (szef kazał) ale to proponowałbyś inne światło tam?

 

mandragora - tia spartoliłem go wiem, ale czas strasznie gonił, wielu rzeczy nie zdążyłem dopilnować :(

 

Orcher - chyba się tak ułożył, w każdym razie takie zdjęcie było takiego użyłem :)

 

Dynamico - wykończenie... masz na myśli materiał? Ten projekt nie był projektem wnętrza, miał on pokazać co potrafi zmieścić się w zaprojektowanym przez naszych architektów domu. Miało być poprostu ładnie, więc tym razem mi się upiekło :) Jednak proszę o wyjaśnienie co w komodzie powinienem był zmienić :)

 

ciastuch - no ba :] Zmodyfikowane pod scene ustawienia, które mi podesłałeś, jeszcze raz dzięki za wsparcie :)

 

Quadysz - ja nawet dodam że spartoliłem bump na parkiecie :) Dywan też widze że mógłby być lepszy, na pewno krótsze frędzle :) Dzięki za opinie

 

Dzięki wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie ładna praca, ale:

-zmieniłbym nakrętki na butelkach na ciemną zieleń, teraz za bardzo się rzuca w oczy i w dodatku stoją na środku obrazka;

-odbicie w telewizorze jest dziwne;

-dywan, taki włos raczej nie stoi tylko trochę leży;

-parkiet i gazeta była już wspominana :)

-dziwny materiał na sofie i poduszkach;

i oczywiście kotek fajnie wyszedł :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze Godzil! Tak trzymaj. Niestety bedzie dym bo dałeś takie same jabłka na stoliku, co ja z remanentem w projekcie, który właśnie się smaży w naszej szafie grającej :P

Spróbuj jeszcze popracować nad shaderami zieleni ( liście roślin ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bolitic - w zasadzie to natknąłem się na Meedo owszem, ale nie przeglądałem Jego tutoriali. Raczej metodą prób i błędów się uczyłem. Wydaje mi się że ustawienia pod każdą scenę raczej się zmieniają, więc jeśli już znam technikę, nie używam PRESETÓW tylko sam ustawiam za każdym razem wszystko... Nie wiem czy nie zagmatwałem :)

 

Dzięki i ozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności