Skocz do zawartości

LEGALNY messiahStudio5 za $10!


Nezumi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 276
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość i-riss

zassałeś cracka? to uważaj żeby ci nie zablokowali licencji i nie kazali skasować wszystkiego co zrobiłeś na mesjaszu hehehe, chociaż sądząc po popularności tego softu na forum, niewieleby bylo do kasowania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"hehehe, chociaż sądząc po popularności tego softu na forum, niewieleby bylo do kasowania ;)"

 

i-riss - Jeśli mierzysz popularność jakiegoś softu na podstawie "statystyki" - poprzez pryzmat forów internetowych to mamy widocznie inne podejście do życia.

 

Pozdrawiam

 

czaps

Edytowane przez czaps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie.. wyluzujcie trochę. Proszę. Bo to się powoli robi śmieszne :D CIERPLIWOŚCI!! Zachowujecie się chwilami tak, jakbyście mieli coś na jutro do zrobienia i to koniecznie w mesjaszu :p Przecież napisali na oficjalnej stronie, że przebudowują cały system u siebie, żeby później przydzielanie licencji dla takiej liczby userów poszło sprawnie. Wszystko będzie ok.. wdech... wydech :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos licencji i pendrajwuf:

 

License Types

 

For each license you purchased, you can generate a license file, locked to a separate device.

 

1. Moveable - USB flash stick drive (MAC, LINUX, WINDOWS). Moveable by moving the USB flash to another machine

2. Fixed - System hard drive (WINDOWS Only). Fixed to that machine.

 

** Important - Do not reformat your drive after you generate your client id.

If you have accidentally done this, we can help you to reset your license, so don't worry. You can verify if you have done this by temporarily renaming your messiah_license.txt file to messiah_license.old, and running the program again. When you choose the drive and generate the client id, if that id is different from what you got before, then you have reformatted. Please contact us, and let us know. Also provide your paypal receipt, name and email address used to purchase with, so we can reset your license.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tyle osób się skusiło na Messiaha, czy jest szansa na stworzenie dla niego osobnego działu na forum. Szkoda aby ten zapał forumowy został zmarnotrawiony i śladem po akcji PMG pozostała jedynie zwiększona statystyka zakupu pendrive'ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wie ktos czy sie nadaje czytnik micro sd z karta w srodku?

I czy wogole mozna takiego pendriva uzywac jako normalnego nosnika pozniej czy jest to juz wowczas tylko i wylacznie klucz hardwarowy do messiaha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem:/

Kupiłem zwykłą wersję,ściągnąłem wersję 64bit bo taki też mam system. Stworzyłem licencję na pendrivie, włączam program i coś się na chwilkę pojawia i się wyłącza...

 

Co jest grane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tyle osób się skusiło na Messiaha, czy jest szansa na stworzenie dla niego osobnego działu na forum. Szkoda aby ten zapał forumowy został zmarnotrawiony i śladem po akcji PMG pozostała jedynie zwiększona statystyka zakupu pendrive'ów.

 

No chyba takiego działu nie unikniemy? Prawda? Nie unikniemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe .... przyszło info o sposobie instalacji na linuchu (kupionej przez paypala), ale bez info o licencji :) Chyba będzie trzeba jeszcze poczekać :)

A dział - na pewno :) tylko kto będzie ekspertem od odpowiedzi? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość i-riss

tego co przeczytałem, można instalować ten soft, bez pomocy usb, wystarycz stworzyc plik tekstowy i skopiować go na dysk c: . niestety u mnie to nie zadziałało, próbował ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba przy odpaleniu programu bez klucza wskazać dysk (pendrive, albo twardy), ale jeśli kiedyś padnie twardy, to nici z licencji (przypisana jest do konkretnego nośnika) no i jeszcze pozostaje kwestia mobilności, tylko na kompie z tym twardym można odpalić messiaha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No weź czaps wstydu nie rób! :D Jak chcesz pokazać na co stać Messiaha to wyciśnij z niego siódme poty a nie takie tam.. na tym renderze masz jakiś śmiesznie niski sampling.. samo ziarno w tych kłakach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris_R ;)

 

no wiem , że wstydu narobiłem ale cóż taki life może next time będzie lepiej or maybe not ;-)

 

p.s w każdym futrze masz ziarna troszku - im więcej tym lepiej ;))

 

pozdro

 

czaps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnie powraca jako Kotek Filuś ;)

 

Wstępnie ten renderer wygląda fajne wg. mnie. Nie wiem ktoś pisał wcześniej , że są dwa Arnoldy - jeden w Sony Pictures Imageworks czy Dreamoworks itd. A w Mesaju niby jest inny czy bardziej okrojony, możliwe całkiem. W każdym razie jest szybki ten Mesajowy renderer po pierwszym 2 - godzinnym wrażeniu i zabawy w przypominanie sobie Mesaji i interface ;)

 

Bardzo jest ciekawa rozwiązana implementacja futer , inna niż w Mayi czy w vrayu z 3dsmaxa.

Jak będzie więcej czasu kiedyś to się trzeba będzie dokładnie przyjrzeć całości softu i jego atutom.

 

pozdro

 

czaps

 

 

P.S orientuje się ktoś z Was może czemu przy renderingu pojedynczej klatki spadają thready po wykonaniu swojego zadania, jeden po drugim aż zostanie jeden , zamiast łaskawie powrócic do pracy swojej ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ludzi którzy nie dostali jeszcze kupionej licencji. Ja nie dostałem do dzisiaj, napisałem, przeprosili, odesłali od razu. Mają mały chaos przez ilość nowych klientów, także bez stresu że nic nie przychodzi, pisać do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności