Skocz do zawartości

Pojazd 3d: AUDI RSQ 2005 ( R.I.P)


egon14

Rekomendowane odpowiedzi

no witam was

sorka jescze raz za to co wczoraj było, ten nick ZEUS został juz skasowany i inne też, teraz bende tylko urzędował tylko na EGON14. i tu od nowa juz bez jaj zamieszczam wszystkie fotki te co byly na tamtym topicku + nowa fotka

 

[Wyedytowany dnia 20-6-2004 > egon14]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ale jaja tej foty jeszcze nie widzialem. Toz to jest przerobione quattro prototype. Meczylem sie z nim troche jak robilem je w low poly :) Ale jest to bardzo wdzieczny modelik.Chociaz swiatla bardziej mi sie podobaja w wersji Quattro niz RSQ. Coz zobaczymy postepy, napewno bede Cie obserwowal wiec nie spieprz tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Cóż w tym topicu panuje zbyt słoka atmosfera aż się lepi, więc trohche krytyki - która bedzue obejmowała bledy techniczne nie odwzorowania auta.Pogięta maska, skopane przejscie słupka w maske (róg szyby), krzywe koło(?). Poza tym w otworze na lampoy złe chamfery, ten pizdryk poprzeczny w powyzszym otworze nachodzi na karoserie cóż...lekko mówiac tragicznie. Przedłuzenie lampy do koła(?) skopnae. Atrapa nie zachwyaca mógłys porpacować :) Ale nie przejmuj się model posiada też dorbes trony...jego głowna zaleta jest.bedzie to (mam nadzieje(, .że go skończysz i plus za oryginalość :) Poza tym nie zapieprzaj tak z robitą ...masz czas wiec dokładnie naucz się nawyku dobrego i starannego układani siatki :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NICK EGON14 (R.I.P) ORAZ AUDI RSQ (R.I.P)

 

TERAZ NICK EGON14 JUZ NIEBENDZIE UZYWANY. NADAL BENDZIE TEN NIC ZALOGOWANY ALE TERAZ BENDE MIAŁ NOWY NICK NA TYM FORUM I TO JUZ BENDZIE MÓJ NICK NA STAŁE. W PRZYSZŁYM TYGODNIU BENDE MIAŁ NWY NICK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Nie czaję - co tymi nickami?? :/

Jestem zdegustowany zachowaniem ww. pana :| Co jest grane?? Nie wystarczyłoby poprosić poprostu o zmianę nicka jakiego admina?? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh.... nie rozumiem postępowania pana egona czternastego...:)

 

Myślę że Ban , to trochę zadużo...ale faktycznie wykręca on tu na tym forum niezłe numery (chyba wszyscy wiedzą o jakim numerze mówię :))

 

Myślę że to z powodu jego wieku (wiek dorastania), chłopak ma rozdwojenie jaźni a teraz to nawet roztrojenie bo przecież był już: egon14,Zeus a teraz myśli że jest egon15 :))

 

Życzę owocnej pracy...i nie zaniedbuj tej audicy, bo dobrze ci szło...

 

[Wyedytowany dnia 20-6-2004 > enzo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłane przez Skilo

egon: popros moderatora zeby ci zmienil nick (chociaz po takich numerach to roznie bywa) i skoncz ta audice, wtedy forum ci wybaczy:P

 

 

egon zacytuje twoja wiadmomosc jaka dostalem na u2u:

`APOLLO 13 to jest mój kumel z bloku a ja miałem tyko nicki: egon14, zeus, vero, veroo, kostek14`

 

obiecales mi ze zostaniesz przy jednym nicku i skonczysz z robieniem sobie jaj. ostrzegalem. w twoim chorym przypadku zabanowanie nicka nic nie da wiec zostanie zabanowane IP. moze ci z ktorymi dzielisz lacze wybija ci z glowy takie wyglupy.

 

.

 

[Wyedytowany dnia 20-6-2004 > SansSerif]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności