Skocz do zawartości

PROBLEM Z FORUM.


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet na moim komputerze, z poronioną przeglądarką, tragicznymi i niewytłumaczalnymi zwisami (żaden z informatyków jakich znam nie jest w stanie mi wytłumaczyć kosmicznych zjawisk, jakie mają miejsce na moim kompie) wszystko chodzi w jak największym porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 189
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ostatni żywi :>

 

sikham, salvator, rowr, pionier, mCh, leru...

 

(kolejność alfabetyczna)

 

widziałem to we snach... forum3d wykorzysta okazję i przejmie większość, adek nam rozda mody i sami w sześciu będziemy trolować na forum... hehe :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leru, to że jesteś ostatnim działającym moderatorem nie oznacza jeszcze że rządzisz :D

tylko pytanie jak może funkcjonować w takim stanie forum. Jednak jakieś środki trzeba podjąć, bo może zrobić się bardzo nieprzyjemnie jak jeszcze troszkę wody w Wiśle upłynie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salvator -> fakt, że nie ma żadnego moderatora oprócz mnie nie oznacza, że można wszystko co ślina na palce przyniesie pisać; to, że moje kompetencje tu nie sięgają nie znaczy, że nie moge napisać czegoś w takich okolicznościach (równie dobrze to mogłeś Ty napisać).

I przestańcie siać panikę.

 

A poza tym - jest już Batou :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczyną problemów jest padnięcie DNS.

Adek upora się z tym najszybciej jak tylko będzie mógł.

 

EDIT: Poza tym to jest tylko tymczasowa zmiana adresu. Nie ma ofiar w ludziach ani nie zostały skażone żadne wodne zbiorniki więc nie ma co płakać, rozpatrywać jaki to jest wielki kryzys i stawiać R.I.P. nad max3d. Podejdźcie do tego jak do dnia z małą ilościa user`ów online, a od razu zrobi Wam się cieplej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności