Skocz do zawartości

scena 3d: secret place


sith_LORD

Rekomendowane odpowiedzi

hmm na razie taki mały speedzik.. parę godzin dopiero spędziłem nad tym 4, 5 coś koło tego, render v-ray.. scenka jest dość ciężka i troszkę się renderuje.. głownie przez poly i tekstury..

na razie zrobiłem otoczenie.. jeszce troszkę je zdetalizuje, dojdzie trawka.. aha..drzewko z listkami to fotka.. nie miałem czsy rzeby je zrobić.. chyba zadowolę się tym..no i dojdzie jeszce jedna rzecz..ale nie chcę faktów uprzedzać .. w końcowym renderze chyb ajednak wybiorępionowy kadr.. na razie tyle

pozdr

 

podgląd z viewportu

 

layout.jpg

 

renderek bez tekstur(tylko displace)

 

secret test.jpg

 

i renderek z teksturkami i lekkim podciągnięciem kolorków w ps + fotka drzewka

 

secret1.jpg

 

 

[Wyedytowany dnia 19-6-2004 > sith_LORD]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość User190

Prosta scena - nadrabiasz teksturami.. sporo niedociągnięć, które wymienili przedmówcy, choć ogólnie wygląda na pierwszy rzut oka nieźle... ale że to WIP to nie wypada nic innego powiedzieć, niż: dobra robota! Popraw błędy i będzie genialnie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta kostka kraweznikowa po lewej taka za idealna powyginaj ja troche w gore i w boki zeby tak niewsarannie wygladala (w koncu polska chyba :P )

moze maly displace na bruk ?? bo to close kadr jest na ta texture wiec mozna wydetalowac......no i ta rynna

>ja bym to zrobil nie na speeda tylko sie tym zabawil bo fajnie wychodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi sie wszystko, i jeszcze z tego co zapowiadasz, ze dojda detale to mysle ze praca bedzie na pewno super

 

PS. Marcin--> jesli chodzilo Ci o kraj Polska i napisales go z malej litery to u mojej nauczycielki mialbys mature w plecy :] (chyba ze chodzilo o polska kostke ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraj sobie zasluzyl na pisanie wielka litera, a to ze ludzie wybierali przez tyle lat takich a nie innych przywodcow to nasza wina (Polakow) a nie kraju :)

 

>ale nie odchodzmy od tematu to nie watek polityczny

 

[Wyedytowany dnia 19-6-2004 > mikeb]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polska tak samo jak kopernik, chopin i skłodowska powinno się pisać wielką, choć mi też by się nie chciało, z lenistwa a nie braku szacunku :)

 

w pracy wydaje mi się, że kostka brukowa jest trochę rozciągnięta w dolnej części renderu, ale może to tylko takie złudzenie.

 

[Wyedytowany dnia 19-6-2004 > dzudzu]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracka wymiata już we wczesnym staduim rozwoju... jeśli założymy że to na razie poczwarka to zaczynam się bać jak będzie motyl wyglądał (wciąż czekamy na niespodziankę... coś w tej scenie ma sie pojawić jeszcze)

Ja się dołączam a od siebie dorzucę, że te schody powinny mieć jakieś ubytki i zabrudzenia... też wglądają tak śmisznie - pewno tylko szybko je naszkicowałeś

Trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuję za posty... co do pracki to spędziłem nad nią na razie barzdo mało czasu, wczorajszy wieczór własciwie.. i robię jąko przerywnik.. wkombinowaniu nad animacją i zleceniami .. wszystko co było zauważone postaram się poprawić wtaki bądź inny sposób.. bruk sam w sobie jeszcce nie ma teksturki, tak sam o jak schodki i krawężnik..jak tylko znajde jakąś chwilkę bioręsię dalej..:) na razie dzieki za rady

pozdr

 

p.s... hehe panowie co to za kłótnie o naszym kraju.. nieładnie, ja jak bym miał napisać pisałbym dużą, bo jednak nie wyżeka się swego dziedzictwa.. chociaż każdy wie jak tu jest:P..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dr. eA: chyba trafiles w 10-tke z brakiem cienia drzewa. Czegos mi brakowalo do efektu calosciowego. Bo szczegoly swoja droga.

 

 

> polska, a czym sobie ten kraj zasluzyl na duzą litere?

 

Sztafetą 4x100 !!! (1/100 sek. za Brytyjczykami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tych dziyrek masz rację, obniże je i wpuszcze do nich troszkęświała tak by było widać że to nie czarne dziury.. co zaś się tyczy o pytanie o bacry`ego to chyba musicie jeszce chwilkę poczekać na tę odpowiedź.. nie chciałbym za wcześnie spalić:)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracka ogólnie OK - jest jedno \"ale\" - brakuje czegoś żywego, wydaje mi się, że za wszystko jest za jasne, aż razi ta jasnością - kolorki jakies takie matowe, takie mam dziwne wrażenie - ogólnie ładna scenka a moze być jeszcze ładniejsza :-) - - - pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość RAFAEL KANTORSKI

Całkiem, całkiem... nie czytałem wszytskich postów i pewnie sie powtórzy ale ja bym poprwił co nie co głównie te proste krawędzie które rzucają się w oczy i rurę spustową z rynną jest zbyt ładna ja na taki budynek. Dodaj więcej starości. Ogólnie jest fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności