Skocz do zawartości

Mach Studio Pro Free download


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jaki w tym wszystkim jest haczyk? bo z reguły zawsze jest jakiś? specjalnie nie szukałem ale licencja obejmuje zastosowanie do działań komercyjnych?

Edytowane przez Mortom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak gdzieś tam czytałem na forach - nie ma. Można zdaje się komercyjnie. Ludzie też się zastanawiali. Na pewno to niezły sposób na wypromowanie produktu. Widziałem gdzieś,że być może firma po prostu zmieni strategię działania, płatny będzie support ze szkoleniami lub pojawi się nowa wersja, która już nie będzie free. Być może zainteresują sporą grupę użytkowników wersją 2 i jak za jakiś czas pojawi się "3" wiele osób bez zastanowienia ją kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziwne chyba skoro napisali że działa na:

Microsoft Windows 7 - 32 bit or 64 bit

Microsoft Windows Vista Business - 32 bit or 64 bit (SP1 or higher)

 

Swoją drogą filmiki jakie udało mi się obejrzeć jakością chyba o glebę nie rzucają.

Edytowane przez pionix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam problem na win 7 64, coś nie tak z directX'em. Pionix, coś co renderuje exteriora w około 5 minut raczej mega jakości nie będzie, ale dla mniej wybrednych klientów a nóż widelec ;]

matik - no właśnie moja karta chyba rady nie da ;] przedwcześnie się napaliłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba raczej zabytkowego. ;)

Po pół roku wiem że siódemki na xp nie zamieniłbym nigdy. Lepszego systemu MS w swojej historii nie zrobił. Wszystko śmiga świetnie, stabilność większa niż xp, sterowniki zgodne jak nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, 7 to miły zaskok.

 

Mistrzowie marketingu. Najpierw wydaja badziew viste, a zaraz potem kul 7. I się kreci.

 

Tak czy owak, 7 naprawdę godna polecenia. Od półtora roku stoi pecet, i nie wymaga formatu. (Na xp max pol roku mi trzymał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda - siódemka to jedyny godny następca XP na którego0 spokojnie można się przesiadać i o takich "wynalazkach jak Vista jak najszybciej zapomnieć.

A wracając do karty - DirectX 11 jest wymagany i właśnie to jest problemem przy próbach uruchamiania programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności