Jump to content

Portal: No Escape

GRiPi
 Share

Recommended Posts

Mam pytanie - czy trzeba grać w Portala, żeby zrozumieć fabułę? Nie czaję, skąd babka wykoncypowała, że trzeba podejść do ściany właśnie w tamtym miejscu i jej dotknąć dwoma rękoma, żeby się skrytka otwarła.

A tak w ogóle to filmik bardzo dobrze i z klimatem zrealizowany. I zgadzam się z ikkizem, co do urody aktorki.

@Skoti: Mało więc widzisz. ;) Bo gra sprzedała się w ciągu paru tygodni w nakładzie paru milionów kopii, jest uznawana za jedną z najlepszych gier tego roku i ma potężny fandom.

Ogólnie to końcówka taka trochę seksmisyjna. Ogólnie super. :)

filmik interesujacy, ale szczerze to mi sie nie podobal, klimat zbyt mroczny i depresyjny w porownaniu z gra ktora byla raczej w konwencji lekkiej czarnej komedii niz ciezkiego dramatu, a jezeli chodzi o urode aktorki co tu niektorzy pisza to zastanawiam sie z ktorej strony jest ona taka piekna ;] wg mnie jest raczej wyjatkowo odpychajaca delikatnie piszac

Natomiast efekty byly naprawde niezle, i to byl jedyny element ktory mi sie podobal

@Skoti: Mało więc widzisz. ;) Bo gra sprzedała się w ciągu paru tygodni w nakładzie paru milionów kopii, jest uznawana za jedną z najlepszych gier tego roku i ma potężny fandom.

Skotiemu chodziło o drugą stronę:) Osławiony- cieszący się złą sławą.

Skoro już się tak czepiamy:D Adek napisał: "Pojawiła się adaptacja osławionej logicznej gry komputerowej ze stajni Valve pt. "Portal", na co @Skoti zareagował w sposób: jakoś nie widzę, żeby gra aż tak źle się sprzedawała.

Słówko dosyć mylące, poprawna forma winna brzmieć mniej więcej tak:

Pojawiła się adaptacja popularnej, logicznej gry komputowej itd.

Dziękuję i pozdrawiam

Jan Miodek