Skocz do zawartości

Portal: No Escape


GRiPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mam pytanie - czy trzeba grać w Portala, żeby zrozumieć fabułę? Nie czaję, skąd babka wykoncypowała, że trzeba podejść do ściany właśnie w tamtym miejscu i jej dotknąć dwoma rękoma, żeby się skrytka otwarła.

A tak w ogóle to filmik bardzo dobrze i z klimatem zrealizowany. I zgadzam się z ikkizem, co do urody aktorki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Skoti: Mało więc widzisz. ;) Bo gra sprzedała się w ciągu paru tygodni w nakładzie paru milionów kopii, jest uznawana za jedną z najlepszych gier tego roku i ma potężny fandom.

 

Ogólnie to końcówka taka trochę seksmisyjna. Ogólnie super. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmik interesujacy, ale szczerze to mi sie nie podobal, klimat zbyt mroczny i depresyjny w porownaniu z gra ktora byla raczej w konwencji lekkiej czarnej komedii niz ciezkiego dramatu, a jezeli chodzi o urode aktorki co tu niektorzy pisza to zastanawiam sie z ktorej strony jest ona taka piekna ;] wg mnie jest raczej wyjatkowo odpychajaca delikatnie piszac

Natomiast efekty byly naprawde niezle, i to byl jedyny element ktory mi sie podobal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Skoti: Mało więc widzisz. ;) Bo gra sprzedała się w ciągu paru tygodni w nakładzie paru milionów kopii, jest uznawana za jedną z najlepszych gier tego roku i ma potężny fandom.

 

Skotiemu chodziło o drugą stronę:) Osławiony- cieszący się złą sławą.

Skoro już się tak czepiamy:D Adek napisał: "Pojawiła się adaptacja osławionej logicznej gry komputerowej ze stajni Valve pt. "Portal", na co @Skoti zareagował w sposób: jakoś nie widzę, żeby gra aż tak źle się sprzedawała.

Słówko dosyć mylące, poprawna forma winna brzmieć mniej więcej tak:

Pojawiła się adaptacja popularnej, logicznej gry komputowej itd.

Dziękuję i pozdrawiam

Jan Miodek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności