Skocz do zawartości

Pojazd 3d : Motorek 2x2


Tukan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Motorek wykonany samodzielnie od podszewki , szkice , modeling , rendering.

modeling - lightwave

rendering - 3ds max , mental ray

 

Jeśli chodzi o stronę techniczną :)

napęd :

silnik spalinowy napędza pompę a dalej przewodami do silników hydraulicznych w kołach

(dwie butle w kabie to turbo)

zawieszenie :

regulowany skok

 

Wszystkie komentarze mile widziane

 

http://www.3dm3.com/portfolio/image-13326.html

Edytowane przez Tukan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Super wykonane. Niepokoi tylko kwestia techniczna z umieszczeniem silnika tak nisko, że przy byle ostrzejszym skręcie z pochyleniem pojazdu będzie skrobańsko po asfalcie:)

 

Pozdrawiam

 

Edit: Widzę, że już gof też zwrócił uwagę na silnik:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wykonane. Niepokoi tylko kwestia techniczna z umieszczeniem silnika tak nisko, że przy byle ostrzejszym skręcie z pochyleniem pojazdu będzie skrobańsko po asfalcie:)

 

Pozdrawiam

 

Edit: Widzę, że już gof też zwrócił uwagę na silnik:)

 

Spoko te opony nie pozwolamu sie za mocno pochylic :).

 

Co do modelu super. Bardzo mi sie podobają textury. Sam robiłeś?. Troche taki animowany on :).

 

To ujecie bardziej mi sie podoba:

F2.jpg

Edytowane przez Sebazx6r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za wadliwego linka już poprawiłem

gof , Touch - dzięki , cylindry racja wygrała forma a nie funkcja, owszem roboty i cała branża CNC

Sebazx6r - dzięki , textury skrobałem mozolnie w Photoshopie, w tym projekcie zaprzyjaźniłem się z max- owskim unwarperem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietny model i materiały, jedynie opony przy tym wszystkim wyglądają jak z innej bajki. W samym renderze przeszkadza mi backplate, raz że już na nim troche innych modeli widziałem i się opatrzył, a dwa że sam w sobie nie pasuje to Twojego modelu. Tu raczej widziałbym scenerię rodem z MadMaxa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapitalna maszyna, render też ciekawy, mocno powiewa realizmem. Przyczepić się mogę do tego co już zostało wspomniane - tło i opony, które są zbyt ciemne, mogłyby być bardziej okurzone i pobrudzone (wydaje mi się że trochę za słabo odbijają światło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bolitic - dzięki wielkie , w mentalu drzemie moc :)

 

pecet - dzięki , racja backplate i enviro miały być pustynne a projekt miał się zować dune bike,

ale nie znalazłem nic fajnego w tym klimacie , może będzie jakiś update

 

zeet,Sebazx6r - można by silnik wywrócić ale spróbuje całość podnieść na zawieszeniu i może otworzyć dzwi tylko to dużo zabawy z IK,

jeśli chodzi o opony to jest zwykły bump , miałem dorobić normal bump dla głębszych wyrwań ale brakło skilla :)

 

plasti - dzięki, z renderem obiecuje poprawkę :)

 

goral_44 - dzięki, może kiedyś :)

 

PLS - dzięki , pomyśle nad jakimś dirtem na oponkach i bardziej wyrazistą hdr-ką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności