Skocz do zawartości

The Elder Scrolls V: Skyrim - filmowy zwiastun


Dav

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Piłem do tego, ze to filmowy zwiastun więc jak go porównywać do cinematików wiedzminowych.

 

Przeciez nie bylo to porownywane z tworczoscia PI. :)

Edytowane przez EllEss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n1cram: no to spadniesz dopiero z fotela jak ci powiem ze to robil jeden czlowiek, w dodatku kadlubek. uzywal posladkow do sterowania komputerem. ale najlepsze ze byl slepy.

 

w zwiazku z tym film jest lepszy od tych ktore sa robione przez w pelni sprawnych ludzi majacych do dyspozycji kamere i cg.

 

jak sie o tym dowiedzialem, to spadlem z krzesla, przeturlalem sie przez pokoj, salon i wylecialem sedesem do kanalizy, tam ominalem stado TMNT i teraz pisze z mojego smartfona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

kengi czy do sterowania smartfonem też używasz pośladków? bo w tym komentarzu osiagnąłeś całkiem niezłe rezultaty :)

 

Dla mnie filmk ok. Z wyjątkiem tego że oberżneli te końcówke strasznie brutalnie. Mogli tego smoka potrzymać na ekranie 1.5 sekundy dłużej. Co prawda oglądałem bez dźwięku ale to chyba nie zmieniło aż tak bardzo odbioru.

Fabularnie to rzeczywiście szczyt kiczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekanie na fabule jest troche wydumane. To przeciez jakby jedna jakas tam scena z wiekszej historii. Troche inne podejscie. Jak wyjmiecie niecala minute z Parku Jurajskiego gdzie wylazi tyranozaur i ryczy to tez ta minuta nie opowie super wciagajacej historii z siedmioma dnami. Co znaczy "kicz" w tym wypadku? To heroic fantasy do licha - jest bohater, jest smok.. Jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie? Ot inne podejscie. Wiadomo przeciez, ze nie ma calego filmu tak czy owak.

Tandeta? Scenka z ludzmi w niczym nie odbiega jakosciowo od tych z Game of Thrones, ktorym sie wszyscy zachwycali ale tu nagle wielkie oburzenie bo nie ma epickiego cinematika CG z milionem potworow z piekla siekanych w slow motion z chorem w tle. Ide o zaklad ze wtedy by nie bylo narzekania ;)

Mnie sie podoba, wam nie - nie ma o co kruszyc kopii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nezumi - nie wkładaj mi w usta czegoś, czego nie powiedziałem, akurat milion potworów w slow motion jest ostatnią rzeczą, jaką chciałbym tutaj zobaczyć (Game of Thrones nota bene nie widziałem). Łatwo jest coś insynuować i zakończyć apelem o niekruszenie kopii. Jest to tak pretensjonalne jak ten cały zwiastun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mookie - latwo insynuowac, prawda? Cos jak to z tym targetetem producentow i tandeta. Tez nie czuje sie dobrze bedac sprowadzonym do glupiego polykacz tandety. Omowmy sie wiec, ze obaj nie mielismy zlych zamiarow i tylko wyrazamy wlasne zdanie co do filmiku.

Wciaz jednak ciekawym co wlasciwie jest takiego tandetnego, pretensjonalnego i kiczowatego w tych kilkudziesieciu sekundach. Czy w wypasionych produkcjach kon jakos spoglada w kamere bardziej przekonywujaco? Czy ludzie szybciej uciekaja? Snieg pada gestszy? Bo na prawde nie widze tu jakiejs bijacej po oczach tandety. Mnie sie wydaje po prostu, ze doslownosc i rzeczywistosc juz wam nie wystarcza. Facet z mieczem wyglada sztucznie i tanio w takiej rzeczywistosci, ale to samo w CG juz nie tak bardzo, prawda? Albo pokazane z uzyciem jakiegos postpro.

A moze odbieram to inaczej jako niegdys zapalony uczestnik roznego rodzaju rycerskich turniejow gdzie walono prawdziwymi, kutymi mieczami i toporami w rownie prawdziwe tarcze. Faktycznie nie wyglada to jak na filmach. Ruchy nie sa majestatyczne, bywa ze ktos cos wykona niezdarnie, postpro trzeba sobie w wyobrazni robic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony piszesz, że "obaj nie mieliśmy złych zamiarów i tylko wyrażamy własne zdanie co do filmiku", po czym cały akapit poświęcasz na wyrażenie mojego zdania co do filmiku. Bez sensu. Gdybyś mnie znał wiedziałbyś, że wolę kino bez CG, ale naprawdę nie chce mi się na ten temat rozwodzić. Szkoda czasu na czczą gadaninę, którą pewnie i tak spuentujesz po swojemu. Bez odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raaaaany, co ty taki delikatny, chlopie. Chcialem sie po prostu dowiedziec co sie kryje pod twoimi ogolnymi frazesami typu "kicz", "tandeta", jak konkretnie bys to widzial zrobione dobrze. Nie podzielam twojego zdania - czy to musi od razu znaczyc ze tzreba sie klocic? Chcialem zamknac jalowe dogadywanie sobie ale o filmiku chetnie bym pogadal. Czcza gadanina? No, skoro tak to odbierasz to trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności