Skocz do zawartości

Desert Devil


Smoku

Rekomendowane odpowiedzi

Siemson.Zardzewiały,odrapany, ciężko opancerzony-uzbrojony oraz mocno podniszczony latami walki o byt na post apokaliptycznej pustyni jaką stał się świat po czymś tam .. bombie atomowej albo coś w ten dekiel.Taki prosty pomysł. Na razie tyle. postapoa.pngpoastapob.png

Edytowane przez Smoku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wygląda super, ale jak ciężko opancerzony to wydaje mi się że te wgięcia jak na grubą blachę trochę za głębokie ;p chyba, że na to jeszcze jakieś dodatkowe blachy pójdą. Ogólnie zapowiada się nieźle.

pozdr

ps w filmie death race był taki pancerny gt500 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie. Opis tego wątku napisałem bo coś trzeba :P. Nie wiem jeszcze jak opancerzę, wyjdzie w praniu. Stawiam w tym projekcie na niczym nie skrępowaną wolność twórczą. Na pewno jednak będzie uzbrojony po zęby i zniszczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przodzie mógłbyś dać taki wysięgnik ze stalową linką jak mają off-road'owe jeepy

W otworach w karoserii gdzie kiedyś były halogeny a teraz wchodzi to "rusztowanie" lepiej pasowałoby działko Gatlinga http://www.mojeopinie.pl/img/zoom4/vulcan1.jpg

 

Wypasiony kanisterek ... cały koncept już mi się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że ten bullbar nie sprawdzi się w postapokaliptycznym świecie, bo jest zbyt delikatny. :) Myślę, iż przy konstruowaniu takowego, warto by się zasugerować m.in bullbarami z kanadyjskich i australijskich ciężarówek, które wytrzymują uderzenia przy prędkości ok 100 km/h w zwierzęta wielkości kangura, a nawet jelenia.

Kilka zdjęć poglądowych znalezionych poprzez google:

http://www.rocky-road.com/media/4runner_bullbar.jpg

http://www.wrltoolboxes.com.au/images/bullbar.jpg

http://www.hankstruckpictures.com/pix/trucks/martin_phippard/2008/10-03/slides/file014.jpg

static.panoramio.com/photos/original/60204921.jpg

 

Myślę, że w takich "warunkach pracy", dodatkowe oświetlenie, również nie będzie zbywało. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie.bbandi : Grałem ostatnio w Rage. Ale nie chcę się wzorować na niczym.luka80 : Wiem zdaję sobie sprawę , że jest delikatny chociaż będzie trochę abrdziej opancerzony. Ale taki niszczyciel to zrobię później. Inny model.Slowiak : Dzięki, widziałem gdzieś kiedyś to już. Będę szedł w podobny klimat jeśli chodzi o textury.Ponizej maly postep z dzisiejszego wieczoru.Ja wiem, że nie które łaty wyglądają jak ze szmaty, ale chciałem zobaczyć jak to w ogóle będzie wyglądało i zapomniałem skasowac przed screenem. Generalnie dopieszczę je żeby rzeczywiście wyglądały jak dospawany kawałek blachy.3apo.png2apo.png1apo.png

4apo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szkoda Ci dziurawić tak fajny model ? Jak zrobisz następne autko to ja mam chyba bardzo fajny pomysł na scenę - wyścig na 1/4 mili.

 

Dwa auta, w tym ten mustang, kupa dymu, tylne koła się kręcą, rozmyci ludzie w tle bo auta już jadą, jakieś transparenty... Nie fajne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jak tak to nie ;] Mi się podoba, a to jest moja koncepcja. Nad masywnością się w sumie zastanowie. Ale jak mówiłem jest to konstrukcja pod coś dalej. Tak, że jeśli wyda mi sie za delikatne w stosunku do tego co zamontuje to zmienię grubość i sposób mocowania trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo elementów jeszcze takich ze się zmienią jak np. pług. Z łańcucha na kole jestem zupełnie nie zadowolony i będzie inny. Itd. mało robiłem ostatnio. W zasadzie to to zrobiłęm przed świętami. Rura dopowietrzająca silnik jeszcze zyska jakąś podporę bo teraz pewnie by się zgieła pod włąsnym ciężarem i zyska jeszcze parę detali(albo zupełnie ulegnie zmianie). Teksturka na kole też nie skonczona, element przy feldze mi się flipną. Nie jest to jakiś wielki progres ale wrzucam żeby ożywić samemu dla siebie wątek który mam zamiar zamknąć, skończonym modelem.

 

Pozdro :]

apo3z.png

apo2.png

apo1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pług wywal. Zimy nie będzie niestety ;/

Tak serio to bardzo fajny projekt. Ta rura dopowietrzająca silnik ma pełnić rolę snorkela? Jeśli tak to musisz jeszcze wydech dać gdzieś wyżej. Szczerze mówiąc to wygląda ona dość dziwnie. Może zrobisz to podobnie jak robi się to w quadzikach?

subsnorkel_600grizz700-02.jpgIMG00036.jpg

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pług będzie ale w innej formie. Zimy nie ma ale pełno gratów na drogach w zapomnianym świecie. Koło z tyłu faktycznie za małe. Karabin z tyłu zostanie może go zmienię. Generalnie nigdzie mi się nie spieszy z tym modelem wiec beztrosko sobie modeluję i jak coś będzie do bani to bez żalu to wywalę :) Slim masz rację z tym snorkelem (dzięki słowa mi brakowało).

Pozdro dzięki za komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności