Skocz do zawartości

Animacja Dyplomowa WIP


pikok

Rekomendowane odpowiedzi

pikok, coś pięknego względem podejścia technicznego. Piękne koncepty, trochę mnie tylko martwi, że wziąłeś na siebie tak duży projekt, 10 min renderowanej animacji to kawał drogi ... mam nadzieje, że uda Ci się to skrócić a co najważniejsze ukończyć. Życzę powodzenia i na bieżąco będę śledził P.S. również służę komputerem.

 

Pozdrawiam,

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Przepraszam Was za tę ciszę grobową ale zajmuję się teraz spotem promocyjnym do Łodzią Po Wiśle (festiwal) oraz kilkoma innymi bzdurami i nie mam po prostu czasu na własny dyplom:) W kazdym razie spot jest ambitny (mam nadzieję, że G. Jonkajtys się nie powstydzi). Będzie trochę trzyD + live footage, i o ilę się wyrobię z modelowaniem i teksturowaniem to boje się o render. Gdyby ktoś chciał dopomóc megahertzami to będę dozgonnie wdzięczny. Zdjęcia w weekend w Warszawie. Biegamy z EX-1 po rynku i brzegu Wisły. Zapraszam! Czołem! Pozdrawiam!

 

@max - dzięki wielkie -takie słowa to miód i lekarstwo na zbolałe nerwy:) Dzięki!

Edytowane przez pikok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki:) Generalnie spot został bardzo entuzjastycznie przyjęty:) 3d jest jednak tam tak nie wiele, że osobny wątek byłby przesadą. Teraz mam w kolejce jakieś gadające szczęki;) Zrobie to szybko i biorę się z powrotem za dyplom. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo. Widzę, że ktoś tu jeszcze zagląda:D Dzięki za dobre słowa. Projekt jest na razie w fazie uśpionej ale możliwe, że już niedługo nastąpi przełom. Tak czy siak wracam do roboty jesienią - kwestia jedynie warunków pracy:D

 

Pozdrawiam

Pikok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

me gusta:) Ten lota na tle zachodzacego slonca przypomina mi krola lwa..znaczy sie barzo ladne;) Dzialaj dalej, podoba mi sie stylistyka i wykonanie, czekam wiec na wiecej. Pytanie tylko kiedy masz zamiar sie tym bronic..10 minto kupa roboty..ale szacun ze sie podjales tak duzego projektu.. ja swoj licencjat machnalem po taniosci ze tak powiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już ponad dwa lata minęły od przerwania prac. Ukończyłeś to czy jednak projekt zawieszony? Jeżeli tak to pokaż, ja bardzo chętnie bym go obejrzał, strasznie mi się WIP podobał i ciągle nie może mi to z głowy wypaść :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gnacik obawiam sie ze pikok jest tak wciagniety w komercyjna robote, ze projekt pewnie zawieszony na czas nieokreslony. A szkoda bo sam z checia zobaczylbym calosc. No ale moze sam autro watku zabierze glos i rozjasni troche jak sie sprawy maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!

 

Ale mam pytanie na które musisz mi odpowiedzieć. Jak zrobiłeś to słońce za samolotem, które tak dziwnie się rusza jakby widziane przez ogień z ogniska. Jakby widziane przez zakrzywienie światła pod wpływem temperatury .:)

 

Jesteś Artystą.

 

Chciałbym mieć Twój talent :)

 

Piotr Rozrażewski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności