Skocz do zawartości

Uriel Fresh start


Uriel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

O! Świetnie, że założyłeś tekę! Pamiętam Twoje prace ze speedpaintowych fightów :) Ostatnia praca - super. Przypomina mi te cell-shadingowe Prince of Persia. Czekam na więcej.

 

Aha. Działasz coś w kolorze? Bo kojarzę chyba tylko prace w b&w, ale mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, Uriel, nowa teka w lepszym klimacie niż stara! ;) musisz się już tego trzymać i same fajne rzeczy wrzucać :D

 

Bardzo podoba mi sie Piratka, mimo ze motyw designu chustki czerwonej z paciorkami al'a Jack Sparrow przewija się w każdym promo arcie z gry czy filmu o tematyce piratów (ha ha ha XD) Zostawiłeś ją w takim momencie że wystarczyłoby z pół godziny roboty by nadać bliki, gradienty i małym pędzelkiem wyostrzyć krawędzie i byłoby już w ogóle rewelacyjnie. No i ramię ma za chude.

 

Pracka pod piratką też fajna, zapowiada się dobrze, ale przerwałeś ją w pół roboty :P

 

Co do ostatniej pracki - ramie nienaturalnie wygięte, za to twarz super :D Unikaj jednak takich powtarzających się poziomów. Człowiek nie jest w stanie w tej sposób idealnie poziomo trzymać broni. Zawsze będzie choć odrobinę przekrzywiona w dół lub górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ćwiczę ale tu wole pokazywać efekty ćwiczeń, a odnośnie cycek to chcę pokazywać tylko to co ładne taki gust :) , następna pracka na CHC szkic na tą chwilę

 

strange_frog_like_by_bloodcor-d4m4w58.jpg

Edytowane przez Uriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale zastanawiam się czy, na ile i ewentualnie jak używasz w swoich pracach fotek, może dla tego, że sam ostatnio drążę ten temat,

poza tym to myślę że Twoje prace mogłyby zyskać gdybyś różne geometryczne elementy tła, architektura itp. wykreślał bardziej precyzyjnie, chodzi mi głównie o linie proste, przy drobnych elementach "mazaniece" jeszcze się jakoś tłumaczą, ale np dłuższe krawędzie w futurystycznym designie walnięte niezbyt trafioną krechą potrafią wiele zepsuć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie fotek to w trzecim rysunku w nowej teczce tło jest podmalowaną fotą (planeta), tak poza to staram się nie korzystać z fot a jak już to mało tam z nich zostaje ale różnie to bywa, jak coś szkicuje czy robię speedy to wtedy tylko ręcznie dziorgam. Na początku sobie próbowałem kolory próbkować :( ale zawsze wychodziło mi wtedy wszystko brudne, no i z refek oczywiście korzystam.

 

Ostatnio sporo architektury robię na 3d tyko pokazać nie mogę :(

Edytowane przez Uriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalberos- dzięki

Florian P- w zasadzie ludzie robiący 3d robią podstawki w ten sposób nie krępuj się :), dzięki.

Urbanboogie- nie przepadam za filmem :( więc nie

 

Ostatnio sporo szkicuje z naciskiem na czas by jak najszybciej wylać pomysł na ekran.

5 min szkic

sketch_by_bloodcor-d4u5pet.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Uriel zrobilem over ze swoja wizja na akcje ktora sie u ciebie dzieje.

W tej chwili twoja postac prawie nie ma szyji i ma za krotkie rece, lokcie ulokowane sa zbyt wysoko wzgledem przedramienia.

W nogach zrobila sie tez lekka kaszanka. Mysle, ze te bledy sa dosc klasyczne jesli zaczyna sie malowac postac w ubiorze i nie zrobi sie wczesniejszego szkicu samej nagiej ludzkiej sylwetki.

 

 

urielover.jpg

 

P.S ta czarownica z kilku postow wyzej ma swietna twarz glowe, cala jest na 10 znakow :)

Edytowane przez ICE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W prawej nodze staw biodrowy się zwichrował, kolano jest wklęsłe, kostka złamana w kilku miejscach. Może przeanalizuj jeszcze raz anatomię bo jest potencjał, szkoda zmarnować. Trochę pusto na ziemi, pomiędzy kobietką a ścianą. Twarz bardzo fajna, mimika :) ogólnie mi się podoba, dynamiczna praca. Czekam na finał i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ta ra ta over nr. 2

 

Robiony na szybko w kilka minut z tad te niewygumowane babole.

Znalazlo sie nawet cos dla Telki, podreczny hand cannon :P

 

Skup sie jednak na nogach, moze to nie jest idealne anatomicznie bo robilem to na czuja bez refek, ale u ciebie jedna noga zdecydowanie umiejscowiona byla jakby poza miednica. Czasem takich rzeczy nie widac do samego konca ilustracji.

 

urielover.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności