Skocz do zawartości

Yummy - short film


MaciekGliwa

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim,

 

minelo sporo czasu (chyba ze trzy lata) od kiedy animowalem tego shorta, ale pomyslalem ze wrzuce na forum, niech ujrzy swiatlo dzienne moj malusienki film, moze komus poprawi nastroj :)

 

http://vimeo.com/35064505

 

Maciek

 

Osoby ktore pomagaly mi przy powstawaniu tego shorta:

 

Modeling/Lighting/Rendering/Post Production

---------------------------------------------------

Studio Film Garden -

filmgarden.pl

Lukasz Przybytek

Krystian Mazur

Pawel Suski

Maciek Wieczorek

 

Sound

-------

Efektura -

efektura.com

Rafal Kulczycki

Piotr Bogucki

 

Voice talents

---------------

Filip Przybyslki

Rafal Kulczycki

 

Music

------

Eric Lindell - "Give it time"

[ATTACH=CONFIG]84072[/ATTACH]

Edytowane przez MaciekGliwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bardzo fajnie! podobają mi się oczy, szczególnie gdy dzieciak podpatruje ojca w 1:14 Takie pytanie, nie znam się, ale widziałem wiele animacji z takimi (albo bardzo podobnymi) modelami, to są jakieś gotowe rigi czy cuś, aby można było na nich animować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :). Fajnie uslyszec ze sie komus podoba, ja juz to widzialem tyle razy ze nawet nie wiem, czy gdy ktos zobaczy ten filmik po raz pierwszy to sie usmiechnie :). Jesli tak, to cel zostal osiagniety :)

Co do postaci, to uzyty zostal rig ze szkoly animationmentor.com Strasznie duzo osob wykorzystywalo/wykorzystuje ten rig wiec design jest juz mocno oklepany i jest to chyba najwieksza bolaczka tego filmu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animacja bardzo przyjemna. Jako widz i tatuś kupuje to w 100%. Historia to jakiś własny pomysł czy inspiracja z życia? Nie często zdarza mi się oglądać animacje kilka razy. :)

Nagrywałeś video refki? A może jakiś mofik ? :) Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne, świetna animacja twarzy i jak najbardziej wywołuje uśmiech.

Mnie nie boli design postaci i choć widziałem go już wiele razy, to nie odbieram go w twoim filmie jako wadę, po prostu sygnalizuje jaka jest baza powstawania filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asblaze - mysle ze najwieksza trudnoscia bylo zanimowanie dzieciaka tak zeby nie sciagal na siebie uwagi w ujeciach gdzie ojciec ma skupiac uwage, dlatego zrezygnowalem z pierwotnych planow zanimowania go jak typowego bobasa, ktory wywija rekoma na lewo i prawo :)

 

pikok - haha, dobre porownanie....:)....ah ten pixar :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nono kawal wysmienitej roboty:) mialem juz przyjemnosc ogladania tego shorta jakis czas temu. nie wiem czy moze niena cgtalk'u.

pieknie zanimowales bohaterow, wyrazne emocje, bdb gra aktorska. dzieciak wyszedl swietnie a i ta puenta heh sam ostatnio to przechodze hehe wiec tym bardziej sie usmialem hehe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zio_mal - dzieki za mile slowa :). Short byl czescia mojego demo reela trzy lata temu, tyle ze wtedy nie byl oswietlony, to byl zwykly playblast z mayi. Na cgtalk wrzucilem dopiero w tym tygodniu :).

Fajnie uslyszec komentarz od kogos kto moze sie utozsamic z postacia z mojego filmu, bardzo liczylem na to ze film spodoba sie wlasnie rodzicom :).

 

Wielkie dzieki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, tam od razu nie wierze w swoje sily ;)....minelo sporo czasu od kiedy animowalem yummy :)...teraz mam chyba troszke lepszy skill (chociaz ciagle jest co poprawiac hahaha) i patrze na tego shorta chyba dosc krytycznym okiem :)))

 

Tak czy owak, ludziom sie yummy wyraznie podoba, wiec ja mam usmiech na twarzy tez z tego powodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności