Skocz do zawartości

co byscie chcieli zmienic w vB Forum | wasze wrazenia


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

emotiki do smieci!

 

Jak bedzie tak dalej to sie z tym zgodze. Marcin, nie dalo sie wiecej niz 7 glupich ikonek w jednym poscie umiescic? walnij jeszcze z 8... az sie nie chce czytac Twoich wypowiedzi..

 

A co do zmian, podoba mi sie choc minie pewno tydzien zanim sie przyzwyczaje. Zmienilbym troszke kolory w "numeracji" stron. Tzn tam na dole jak np watek ma z 5 stron to nie wiadomo na ktorej sie jest.... Numer strony na ktorej sie obecnie moze zrobic bardziej jasny bo tak to ciezko : /..

 

 

EDIT: czemu liczba postow jest np 1,333 zamiast 1333 ?

 

Ogolnie zmiany na +

 

Bravo Adek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 192
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Przecież jest ok :/ Btw. co do następnych ustawień - kalendarz jest trochę dziko - zaczyna się od niedzieli.. nie wiem jak Wy, ale ja uważam, ze defaultowo powinno być od poniedziałku - tak jakoś bardziej powszechnie :) Btw.. looknijcie na ostatnia sobote ;) :P

 

Masz to opcjach osobistych. Zmien sobie poczatek tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

JEstem zadowolony z nowego forum.

Chodzi dość szybko, jest o wiele czyteleniej i w końcu bez problemu avatra mogłem dodać bez konieczności dodawania linku. Jest wiele ciekawych funkcj dodanych których nie będę wymieniać, bo każdy może sobie zobaczyć sam.

 

Dla mnie i tak najważniejsza jest treść postów i pomoc jaką dostaję od innych użytkowników forum i cieszę się Adek że doceniacie to i uprzyjemniacie i zmieniacie na lepsze to forum. OBY TAK DALEJ!

 

Ale i tak wszystko wyjdzie w czasie użytkowania co jest na minusie a co na plusie, jak narazie to dla mnie jest Super. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wszysciusieńko podoba !!! Czuje się jakbym dostał prezent na święta :) Adek świetna robota! Gdybym wiedział ze bedzie tak wyglądać też bym sie dorzucił :P Może sie myle ale to najlepsze polskie forum jakie widzialem! Jeszcze nie wiem (bo nie sprawdzalem) do czego bedzie mi sluzyl kalendarz? A bannerek proszę mi zostawić !!! Z nim forum ma wiecej życia od poprzedniego. Jedyne co bym zmienil to jak wspomniał Pionier kolor numeru strony na ktorej sie aktualnie znajdujemy, objetnie, nawet na czerwony :D bo to troche wnerwiające. Aha smutną rzeczą jest to ze znikneły moje wiadomosci i subskrypcje w panelu sterowania :( , to juz po raz drugi - ostatnio podczas avari servera. Tak wiec proszę o kontakt osobę która zrobiła mi świetny szkic statku Aliena, nie pamietam nawet xywy. A co do avatara to dobrze ze taki jest, nie musze juz oglądac waszych pysków na full screenie :P. Sorki ale to pierwsze co mi przyszło na myśl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i zauwazylem chyba jakiegos buga. W kalendarzu jest chyba zła forma daty. Zawsze mnie wkurzalo jak na rachunkach za telefon pisano date od konca 2004/06/30, lubie jak jest 30/06/2004 a w kalendarzu juz wogole wszystko pokiełbasione: 2004/30/06 ? Co to za data?? Jezeli jest cyfra wieksza niz 12 to latwo sie kapnac co jest miesiacem, ale co jak bedzie 2004/04/06 ? Może jestem roche upierdliwy ale na swoim pozostane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko powoli ustawiamy. Pamietajcie, ze sami mozecie ustawic wiekszosc z opcji ktore wymieniliscie (od poczatku tygodnia, po posty na strone, pokazywanie postow tylko z okreslonego okresu etc ... ).

 

Dzieki za uwagi. Bierzemy je pod uwage i wlasnie dzialam ile moge. Tak na wszelki wypadek ustawilem wszystkim poczatek tygodnia na Poniedzialek.

 

Komunikatory jeszcze nie dzialaja. Naprawde jest tego duzo. Tak samo tlumaczenie. Musicie to wybaczyc. Bedziemy to robic stopniowo. Tymczasem chcialem juz oddac forum do Waszej dyspozycji.

 

Wlasnie sie dowiedzialem, ze od sierpnia Gry-Online.pl przerzuca caly serwis na osobny serwer. To tez jest chyba dobra wiadomosc.

 

Powolutku. Nowy styl (jasny bedzie na zyczenie). Tylko nie da sie tego zrobic szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190
Masz to opcjach osobistych. Zmien sobie poczatek tygodnia.

 

To zrobiłem na samym początku - po prostu przekazywałem uwagi, które wg mogłyby poprawić innym życie :)

 

Btw. ten przecinek w liczbie postow jest taki troche yyy.. noo.. chyba lepsza byłaby tam po prostu spacja... no a jesli nei może być to chociaż kropka, a nie przecinek. Nie jestem specem od tych spraw, ale jakoś przecinek zupełnie mi nie leży,a jeśli się nie mylę to kropka jest bardziej poprawna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do logowania: nie ma problemu. Login wpisywalem tylko raz i widze, ze dziala swietnie.

Wlacz cookie i po problemie. Moze masz opere i nie akceptuje cookie dla wybranych stron. To dziala u mnie pod kazda przegladarka takze to nie bug.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

regulamin trzeba apdejtować, bo nie aktualny.

Forum wreszcie bez bugów. działa szybko i pewnie,

mam jeszcze jedną prośbe, czy załączniki mogą się otwierać w nowym oknie, bo już kilka razy wyłączyłem definitywnie forum przez to :P

 

PS. coś się miesza z wyświetlaniem postów w wątkach, po odpowiedzi wywraca się :/ (chodzi o kolejność)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powolutku spelniam Wasze zyczenia. Zalaczniku juz sa w nowym oknie i kilka innych wymienionych tutaj ustawien. Tyle ich jest ze jeszcze nie zdazylem sie wziasc za tworzenie skryptow i templatow do komunikatorow a jutro wyjezdzam na kilka dni. Najwyzej po powrocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do calosci narazie nie mam zarzutow:) Bardzo ladnie to wyglada. Gratulacje Adek:)

Mam tylko jedna prosbe. W panelu sterowania jest funkcja "Edytuj avatara". Brzmi to tak po kibolowatemu. Jezeli mozna byloby zmienic na "Edytuj avatar" byloby o wiele ladniej i nie kibolowato:)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądałem bajery w panelu sterowania i zauważyłem że pokaz miniaturek w części dotyczącej załżcznikow nie działa. Nie jest to niezbędna do życia funkcja, ale zgłaszam :)

 

Mianiaturki nie dzialaja ale to juz nie moja wina. Na serwerze nie mam udostepnionego GD dla PHP .. ale ponaciskam i bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja sobie popisze :)

 

Polecam ustawic 30postów/strona (jakby ktos nie miał), na takim systemie beda linkowane obrazki na głownej.
Ogolnie ten problem zniknal poniewaz liczba postow na stronie zawarta jest w adresie (np. "pp=30"), dzieki czemu linki z rekomendacji zawsze beda trafialy we wlasciwie miejsce niezaleznie od ustawien osobistych.

 

 

Adek a jak z themami bedzie ? cos z tym zrobisz czy bedzie taki na wieki.
Na razie staralismy sie odtworzyc poprzedni wyglad forum. Prace nad ikonkami jeszcze trwaja. Jasne theme Adek na pewno wlaczy wkrotce.

 

ten obszar gdzie jest avatar byl lepszy w formie "nagrobka" jak to ktos kiedys okreslil.(...) I czemu avatarek tylko 80x80 (...)
przy ograniczonej szerokosci forum (u mnie np na duzej rozdzielczosci obszar tabeli forum jest dosyc waski w stosunku do ekranu ) uznalismy, ze dla przejrzystosci lepiej bedzie odsunac avatary do prawej krawedzi i dac troche oddechu miedzy informacja o autorze a jego postem. Ale roznie bywa.. moze centrowanie powroci.

Wielkosc avatarow to wynik testow i rowniez kwestia zwezenia forum. Po prostu 100x100 w tym ukladzie sa zbyt dominujace.

 

 

Dla mnie forum jest wypasione na maxa :D
Dla mnie tez :D

 

 

mianowoicie co do tematow co mialy na poczatku jakis zalacznik albo link do strony albo wogle p><p>
Dla mnie chyba najfajniejszym usprhttp://www.max3d.pl/forum/images/buttons/collapse_tcat.gif' alt='collapse_tcat.gif'>). Rewelka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha dzieki ze napisales leander bo nie zauwarzylem tego zwijania a fajne jest ale tego rozwijanego "szukam" nic nie pobije :D swietna rzecza jeszcze jest ze po najechaniu na topic widac fragmenty wypowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty sie lepiej sam zadowalaj bo widze ze twoja egzystecja przy forum to spokoju nie ma :D

 

ja tam czekam na silver theme tylko reszta i tak sama sie nasunie.... a i cos tam z tlenem nie gra zabardzo...bo jestem dostepny i jakos nie pokazuje stanu na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzieliście hybrid mode? Na samej gorze watku - Display Modes. Have fun.

 

Edit.

 

Tlen ma odwolanie do ich serwera ktory chodzi i czasami nie chodzi. To juz niestety ich wina. Cos tlen ostatnio kiepsko przedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii oceny wątku mam propozycje, zeby ją "zeskalowac", bo nam sie namnoza 4-5 gwiazdkowe thready a slabych ocen nikt nie bedzie mial serca i checi wystawiac. Jak dla mnie "Bad" i "Terrible" to prawie to samo. Zeby latwiej bylo oddzielic te wybitne watki od tych bardzo dobrych proponuje zamienic oceny na nastepujace:

 

rating_5.gif Doskonała

rating_4.gif Bardzo Dobra

rating_3.gif Dobra

rating_2.gif Średnia

rating_1.gif Słaba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin. Mam nadzieje, że masz wyrzuty sumienia. Nie dałeś mi pospać a mam ponad 1000km do przejechania dzisiaj :>

 

Na podstawie defaultowego themu vB stworzyłem jasny. Może komuś się sposoba. Na dole strony jest przełącznik styli. Można sprawdzić. Później zrobi się jasny w innym stylu i będzie dobrze. Cya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello

wiecie co jesli chodzi o te oceny (tematow) to jest swietny pomysl ale wykonanie zle gdyz kazdy moze sobie wpisac 5 gwiazdek i bedzie sie cieszyl (np. jakis typek tworzy temat +(jest poczatkujacy)i daje sam sobie 5 giwazdek) takie cos jest bez sensu gdyz kazda praca moze miec 5 gwiazdek

wedlug mnie powinno byc tak (jak da sie zrobic i sie spodoba:)) autor pracy nie moze oceniac swojej pracy a ocene mozna by dawac do posta czyli jakis uzytkownik pisze posta i odrazu zanacza ile gwiazdek.

druga to ilosc gwiazek zalezy od zainteresowania tematem np. 0-10 postow 1gwizdka 11-30 2 gwiazki ...itp.

jak myslicie dobry pomysl;)????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee a po co to ci ? jak sie jest na forum juz dlugi czas to sie wie jakie tematy sie ciesza powodzeniem a jakie nie ..... motanie tu nic nie pomoze....

 

co do zablokowania mozliwosci glosowania dla autora to popieram..... ale nie dla czytajacych wątek.... po co ? moze ktos nie ma co napisac bo wszystko napisali wczesniej a podoba mu sie i chce zaglosowac ?

 

wszystko ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest to przemyslane. Niech autor da sobie te 5 gwiazdek ale zrobi to tylko. Jelsi ktos potem wejdzie do watku i zobaczy, ze jest naciagany to daje po prostu 1.

 

Wiadomo - im wiecej osob wejdzie i oceni tym wynik jest lepsze. Wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności