Skocz do zawartości

co byscie chcieli zmienic w vB Forum | wasze wrazenia


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 192
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Marcin. Jets beeper - w formie javascriptu. Dlaczego nie odrobiles zadania domowego. Masz w opcjach osobistych. Powiadomienie o wiadomości.

 

Spokojnie. Bedzie to przetlumaczone wszystko.

 

Aha ... jak polecacie komus forum to nie zapomnijcie zeby podczas rejestracji wpisal Wasz login. Jak ogladacie swoj profil macie osoby polecone.

 

Dlaczego centrujecie swoje podpisy? Mysle, ze ladniej beda wygladaly do lewej. Ale to tylko sugestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra... sygnaturka jest chyba juz zgodna z regulaminem ;)

Firefoxik... uch... wolne to, niema zajafiastego paska ładowania obazkow, czasu, predkosci... lipa, ale forum na nim smiga w calej okazalosci... :D jakos przeżyjemy...

ups... chyba mam sygnaturke w arialu, standardowo jest verdena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol lol .... po przytrzymaniu kursora na temacie w danym dziale wyswietla sie pierwsza wiadomosc .... w poscie....

nie dziala jednak w operze , jedynie w IE :/ a szkoda.....

 

da sie z tym cos zrobic ?

 

Opera 7.50 - u mnie działa, choć co prawda jest w innym miejscu.

 

Ja kursor umieszczam tuż nad linią oddzielającą kolejnee wątki, a nie bezpośrednio na jego nazwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA pierdziu! VGT, jestes WIELKI!!! juz niemoglem z tym firefoxem...

moze jestem zboczony, ale mialem go juz dosc

P.S. moze jest jeszcze jakas "opcja" wyswietlania ilosci oddanych glosow, wiem ze mozna ja zobaczyc umieszczajac kursor na gwiazdkach w danym dziale (kolo nazwy watku) ale w watku juz to niegra... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh teraz wpadam na forum raz na tydzień a tu takie zmiany. Ciesze sie ze udalo sie uzbierac na nowy engine. Teraz znowu wyjezdzam na 2 tygodnie, heh znowu nie poznam forum, a zanim doprawadze swoj profil do porzadku i polapie sie co gdzie jest ho ho lepiej nie myslec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh buga chyba znalazlem czsem opcja nowy post i odswiez w ie nie dziala niby strona laduje sie ponownie ale posty sa te same dopiero klikniecie na np faq i ponowne klikniecie na nowe posty rozwiazuje sprawe.wpadlem na to jak stwierdzilem ze od godziny nikt nie napisal posta

p.s. to tylko tak umnie sie czasem dzieje czy ktos tez tak mial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te forum jak bravo girl bedzie wygladalo....

 

bedzie tak wygladalo jesli bedziesz dalej uzywal forum zamiast shouta, komunikatora lub rozmowy z rodzicami o swoich mlodzienczych problemach emocjonalnych.

NIE nie musisz odpowiadac na kazdy post!

 

edit: to sie tyczy wszystkich spamujacych `cg twardzieli`

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad tym "Uzytkownikiem" czy tam jest potrzebny jakis napis?? moze lepiej go wywalic i zostawic ta mozliwosc tylko moderatorom.... tylko miejsce zajmuje i nic niewnosi taki "uzytkownik" ;)

Doktrorze... prawidlowa diagnoza, ale mozna bylo delikatniej... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DruG i pare innych osob ma uprzedzenie do mnie i tyle.... ja tam sie nie przejmuje ....

koniec o mnie ...

 

co do pomyslow na forum to moze status online a ofline moglby roznic sie jedynie gruboscia czcionki Nazwy usera .... i zamiast napisu "użytkownik" mogl by byl napis online albo offline

 

tyle odemnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam niewiem, ale mam taka propozycje...

czemu ilosc gwiazdek niemialaby odpowiadac ocenom szkolnym, dla niektorych 3 gwiazdki oznaczaja czesto - dostateczny...

wiec moja propozycja:

 

rating_5.gif - Bardzo dobry

 

rating_4.gif - Dobry

 

rating_3.gif - Dostateczny

 

rating_2.gif - Dopuszczający

 

rating_1.gif - niedostateczny

 

sam niewiem, ale jak tak czlowieka oceniaja od kilkunastu lat, to sie moze przyzwyczaic... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie gwiazdki mogłyby oznaczać te thready, które się wyrózniają (na plus oczywiście). Można by wtedy okroić skale do 3 (wybitna / bardzodobra/ dobra)

Mało logiczne jest wg mnie dawanie odznaczeń cienkim wątkom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie po prostu wydaje, że gwiazdki znudzą sie za miesiąc albo dwa i wtedy ludzie i tak będą wyróżniali tylko te najlepsze prace. A te słabe będa oceniane w postach, a te wątki, ktore się wybijają będą wyróżniane. Taka jest moja propozycja :)

 

 

edit

zobacz jak jest na cgtalku. Nie widziałem wątku, który ma mniej niz 3 gwiazdki. A powinno być takich sporo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozioo: czasami nieda sie nic napisac i taka "gwiazdka" problem rozwiazuje

jedna gwiazdka - tysiac słów ;)

wydaje mi sie ze czasami taka "szkolna" ocena dla autora pracy moze byc bardzo jasna i przejrzysta... okresla jego poziom...

no dobrze... poczekamy na poglady innych... pewnie sa zupelnie inne... ;) (jak mawiala moja prababka "ile dup, tyle grymasów" ;D

 

P.S.

moze "gwiazdki" moglyby miec rozne kolory, im mniej tym bardziej czerwone (ostrzegawcze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Twoja propozycja Mateusz pokrywa sie z tym co bylo na poczatku. A moim zdaniem powinnismy uniknac sytuacji z CG TALK, gdzie sa same wysokie oceny. Skoro ludzie tylko takie daja, to trzeba by nieco rozciagnac ich zakres. Mi np ocena dostateczna zawsze sie zle kojarzyla. A tu mamy jeszcze dwie pod nią. Oceny fajny pomysł, ale wg mnie od celującego do miernego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda......i teraz chyba przy zakladaniu konta bedzie wyskakiwac pupup regulaminem nazewnict wątkow

 

hehe tyle kasy i pupa :/ ale to dla modow mordęga bedzie .... chyba ....

 

ale teraz nie bedzie pewnie postow w stylu " zmien temat "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności