Jump to content

wiz: torpedownia - babie doły


kozioo

Recommended Posts

Pochwalę się wizkami, które popełniłem do pracy dyplomowej. Jak w końcu szczęśliwie się obronię, to dorzucę plansze projektowe.

Render zewnętrzny robił się ok 5 godzin w 3300x4800 px, render wewnętrzny ok 30 godzin (na trzy razy, po 10 godzin). Później trzeba doliczyć po kilka godzin zabawy w PS (malowanie brudu i uszkodzeń, color grading, itd). Efekt końcowy widać poniżej.

rg1eW.jpg

WfU0U.jpg

Edited by kozioo
Link to comment
Share on other sites

Dość dobre tylko pewne elementy niedopracowane. Barierka na pierwszym planie tak wygłaskana, ze aż razi. Bez zniekształceń, spawów i mocowań. W oddali pręty wiszące z betonem, że strach podchodzić pod nie. Śrubki przydałyby się w deskach ławek. Wprawdzie są to detale ale jednak są.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za komentarze :) W 100% zgadzam się, że brakuje różnych detali. Niestety cały ten projekt zajął mi stanowczo za dużo czasu i podczas robienia wizek czułem duże zmęczenie materiału. W każdym razie cieszę się, że ogólne wrażenia pozytywne!

 

Tores - wiszące pręty z betonem zamierzone w 100%, projekt zakłada zostawienie bryły torpedowni w stanie ruiny. Te wiszące na zbrojeniu kawałki byłyby najprawdopodobniej zabezpieczone siatką stalową.

Link to comment
Share on other sites

Moja okolica... znam obiekt z dość bliska (ponton rządzi). Fajnie zobaczyć torpedownię w innym ujęciu. Przyczepiłbym się tylko do wystających kontenerów. Gdynia za bardzo już mi się z nimi kojarzy. Pomyśl o mewach na Babich Dołach jest ich tam pełno.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy