Skocz do zawartości

Scena 3D - Pdwórko


woldi

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie to wygląda, ale te żółte ściany mnie tu nie pasują, Ta kolumna po prawej musi mieć jakieś pęknięcia będzie to fajnie wyglądało. :)

 

 

 

 

ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA :

 

Móje WIP-y:

Renault 25 : http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=11479 - w trakcie tworzenia

Audi A8 : http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=9455&page=4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kolumny powinny byc czystsze i bielsze. Nadaloby to lekkiego kontrastu w pracy bo na ostatnim renderku wszystko jest w podobnej tonacji co troche odpycha. Ale mysle ze bedzie dobrze:)

Jeszcze sie spytam jaka jest planowana pora dnia?? Bo narazie ciezko okreslic. Chyba ze jeszcze nie wnikales zbytnio w swiatlo:) Jezeli tak to przepraszam:)

 

Pozdro

 

Edit:

 

Dlaczego barierki nie maja texturki jeszcze?? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę powtarzał tego, co mówią poprzednicy... jedna rzecz mnie drażni.. ta kolumna zupełnie z lewej strony (ta z prawej też, ale to jeszcze ujdzie... jak ją wypracujesz naprawdę dobrze)... tą z lewej albo wywal z kadru lekko zmnieniając położenie kamery, albo daj ją do pionu.. bo tak to strasznie dziko...

Kolor ścian i kolor lisci zbyt podobny.. może popchnij te ściany ciutkę w kierunku pomarańczowego.. ale tylko troszkę... taki cieplejszy zółty ton.. powinno być lepiej.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

wyglada pozytywnie ...kolorystyka i swiatlo czyma klimat ...ja niemam zadnych uwag kolumny wygladaja pozytywnie...moze troszeczke zabardzo odbijaja swiatlo przez co troszke sie swieca...(ta poprawej )...ale niewiem poco takie uwagi pt: sa za brudne czy za czyste czy za biale czy za szare ..to taki moj skrony komentarz

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

dzbanki jak najbardziej przypomina mi to grecje gdy tam bylem ...moze jakis potluczony dzbanek ..szkoda ze niemieszkam teraz w Polsce ..poniewaz mam kilka zdjec z greckich podworek....moze ua mi sie je sciagnac z domu ????????

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cienie od lisci sa chyba za ostre. zwykle cien lisci ma kilka warstw, te bardziej i mniej wyrazne cienie. wogole to moze dodaj szczegolow do lisci, bo wygladaja plasko. chociaz to mozna zrobic w photoshopie. fajna ziemia ale wyglada jak tekstura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności