Skocz do zawartości

Teczka 3D: Modele, testy, rendery itd.


Maqs

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek 2 wipy, jeżeli ktoś będzie zainteresowany mogę zapostowac obrazki z blendera i zbrusha.

 

Model i mapki zbrush, render w blenderze.

attachment.php?attachmentid=181168&d=1336421972

 

Tutaj sculpt i render w blenderze.

attachment.php?attachmentid=181178&d=1336426993

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

tr3buh tak wiem, może znajdę chwilkę jutro to pobawię się ustawieniami.

 

floo Shader mordki zrobiony w nodach w sumie nic skomplikowanego, ale wrzucę jutro kilka obrazków, jeśli chodzi o post produkcje to dodalem tylko dof'a, drugi obrazek prosto z blendera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prosze, dawno tu pana nie bylo panie maqs. Praca pochlania kazdego. Robisz gdzies postacie komercyjnie czy tylko dla fanu? Shejderek zacny. Przydaloby sie zlamac nieco symetrie na modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ostatni noise na normalce wszystko imo psuje, na czaszce go widać i najbardziej na torsie, to bardziej kamień niż skóra. Nie wyważyłeś głębokości normali też, a może to kwestia rozłożenia uv. Te zmarszczki na brodzie i nad ustami nie dają rady. Na tych grubszych zmarszczkach typu czołowe, nad nosem i między ustami a nosem te tez za głęboka jest i nie najlepiej się układa. Oczy strasznie ciemno, a tak uwidocznione krosty dają efekt choroby popromiennej :) nie wiem czy zamierzone czy nie. Pod twarzą sam sculpt jest imo po prostu słaby i psuje odbiór. Poza tym to bardzo fajny renderek, podoba mi się wyraz twarzy, niby bez wyrazu, ale jednak. Uszy dodają uroku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności