Skocz do zawartości

[pojazd 3d] Mordercze Zelazko - promo video - UPDATE


Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

W ramach krotkiej przerwy pomiedzy projektami udalo mi sie zlozyc te krociutkie video. Postanowilem odejsc od fotorealu w strone blueprintu technicznego. Mam nadzieje ze efekt sie podoba.

 

A, opisy sa wziete z wikipedii i specialnie sa troche nieczytelne - mają poprostu dodawac klimatu.

 

 

 

iron_toon1.jpg

 

iron_toon2.jpg

 

iron_toon3.jpg

 

UPDATE: Nastepna animka w tym samym stylu. Model chyba z przed 2 lat, tym razem dodalem odrobine animacji.

 

 

 

pozdrawiam

mirach

Edytowane przez mirach
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Podoba mi się taki pomysł prezentacji i wnętrza dysz silników. Nie podoba mi się obrót samego obiektu. Mógłby być nieco bardziej dynamiczny, szybszy wtedy gdy żelazko obrócone jest tą "nudną" stroną do kamery. Taki ease-in, ease-out.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peter: zelazko bylo juz porownywane do Tytusa :) Niestety obawiam sie ze inspiracja tego obiektu to poprostu zbyt dlugie przebywanie w domu wsrod obiektow uzytkowych.

arev: dobra uwaga, dzieki. Jednostajny ruch to efekt tego ze pierw wyrenderowalem spin, a potem w AE decydowalem gdzie zatrzymac.

dziadek: a dziekuje, dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirach na początek gratulacje! Gdzie można zakupić taki model? Biorę dwa :)

A tak serio to chętnie zobaczył bym kontynuacje w formie animacji pokazowej "jak użyć tego bojowego żelazka w praktyce":)

Przyjemnie się ogląda i nic nie razi. Rep+

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arthus: dziekie :)

 

floo: rowniez dzieki :) zawsze jak proboje zrobic jakas ambitniejsza animacje/scene to pojawia sie klient ze zleceniem. W produkcji mam caly hangar dla tego zelazka i leci to juz od jakis 3 miesiecy, wiec ciesze sie ze udalo mi sie sklecic cos mniejszego.

 

pressenter: Jak chcemy sie bawic w psychonalalize, to ja to widze tak. Zelazko bojowe jest konglomeratem dwoch czynnikow. Fascynacji sprzetem bojowym ktory rozpoczol sie w wieku lat kilku - kiedy to pierwszy raz dostalem do rąk encyklopedie wojskową wydaną cos w latach 60 i moglem poogladac sobie obrazki. Drugim czynnikiem bedzie ciagle przeswiadczenie iz zelazko ktore lezy w kredensie ciagle sie ze mnie nasmiewa i krytykuje moją nieudolnosc do skutecznego wyprasowania koszuli. Jesli poprosimy typowego fana Freuda o komentaz, z pewnoscią dowiemy sie iz oznacza to ze nienawidze swojego ojca i chce ozenic sie ze swoją matką ;)

 

tym absurdalnym akcentem koncze i spadam od kompa na dzisiaj :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Touch: dla mnie tez to taka odskocznia od wizek :)

Sebazx6r: dzieki. Wyjasnienie paru technikali ponizej.

blinq: Kozystając z tego ze klient nadal spoznia sie z materialami, renderuje sobie w takim samym stylu Czajnik. Tam juz sie bedzie cos otwierać itp :) Dzieki za uwagi.

 

 

Co do technikali. Na efekt sklada sie:

- 2 razy vray toon, zeby troche zroznicowac grubosc kresek

- Ambient Occlusion pass zabarwiony na niebiesko

- Material z 2 fallofami kontrolujacymi gdzie ma sie pojawiac cieniowanie na podstawie shadow/light. Cala textura ma 12pixeli i jest to skoska czarna kreska na bialym tle. Ponizej wrzucam screena z materialem jesli ktos by chcial zobaczyc:

 

material_tut.png

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Like it. Czuję od tego powiew świeżości od "codzienności". Techniczne i graficzne :) Czekam na jakąś animację z żelazkiem w akcji! Obrót kojarzy mi się z hologramem - jak prototyp ;)

 

Good work.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności