Skocz do zawartości

Postać 3D: speed


Gość P.

Rekomendowane odpowiedzi

hej .

kolejny spidzik

rowne 3 godziny, max 6... co jeszcze ???? chyba wszystko :)

 

ku uciesze gawiedzi jutro zamieszcze tez filmik jak to powstalo:)

 

pozdrawiam

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzieki uprzejmosci kengiego filmik juz na serwerku.

ostrzegam. haos totalny :)

filmik zamiast 180 min trwa 18. 92 MB niestety bardziej nie dalo sie tego skompresowac by bylo jeszcze cos widac.

http://kengi.robal.net/p/p_s_m_s.wmv

 

a tu dzieki uprzejmosi pinia z f3d kolejny serwerek

http://www.pinionist.one.pl/takie_tam/p/p_s_m_s.wmv

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bl0ndynek

Ja głowę z toturiala męczę się trzeci dzień a tu trzy godzinki i prosze mam nadzieję że kiedyś też dojdę do takiej formy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny filmik :P A ja mam takie pytanie: Nad tym projektem pracowałeś bez żadnych konkretnych referencji, korzystałeś tylko z tego, co miałeś w głowie, to gdy masz referencje - konkretną postać, to modelujesz w ten sam sposób, tj. Najpierw jakiś boxik i wszytko cutem?? czy jak masz rzuty to moze pracujesz zupełnie inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie kumam po co sie tak spieszyć?? Gdybyś zrobił to w 6 godzin to nikt by nie był zły na Ciebie hehe bekę sobie kręcę... praca wypas... filmik też... ja bym bez kitu tego nie zrobił w 3 miechy..lol no może bym zrobił... nigdy nie próbowałem w sumie ;]

 

Wielike pozdro

 

Beatou

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ale ja nie kumam po co sie tak spieszyć??"

 

Czasem klient/szef chce szybko zobaczyc szkicowa wersje postaci. Wtedy umiejetnosc szybkiego modelowania przynosi slawe i zaszczyty ;)

 

Poza tym P. mowil juz nie raz, ze speedowanie sprawia mu radoche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Hehehe, fajny making of, tylko szkoda, że w wmv, bo nie da się zwolnić... :( Niemniej jednak kawał dobrej roboty... choć jak wspomniano wcześniej mogłoby być lepiej... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec to bylo robione na podtsawie konceptu.

http://www.schellstudio.com/images/portfolio/sculpture/YETI.gif

 

oczywiscie na idealne odwzorowanie tego co na koncepcie nie bylo czasu. to byla raczej dosc luzno inspirowana praca.

 

kiedy robie z konceptow sam proces wyglada identyczine. z rzutow nie robie w ogole wiec nie powiem ci jakiej metody uzywam :)

 

co do wmv.

to jedyny format do ktorego udalo mi sie to upakowac d mniej niz 100MB w takiej jakosc by mozna bylo cos zobaczyc. w qt ma to 250mb w xvidzie kolo 200.

 

dostepna bedzie jeszcze wersja w qt ale jeszcze nie teraz.

 

no i bardzo mnie cieszy ze sie filmik podobal :)

 

pozdrawiam

p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

flesz... to jest standardowy maxowy soft selection. nie wiem jak sie w majce to nazywa.

 

co do szybkosci filmika. zrobilem jedna wersje trzydziesto szesciominutowa ale stwierdzilem ze sie potwornie dluzy i nie sadzilem ze kumus bedzie sie chcialo przez pol godziny ogladac verteksy i cala reszte :).

a duga sprawa ze takie cos bedzie duzo wiecej zajmowac... chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem oglądać :) Najbardziej mnie powala Twoje beztroskie ciachanie P. :) Jak nie w tą stronę, to w drugą! Caichu ciachu! Siateczka aż jęczała pod naciskiem narzędzi... duża swoboda twórcza i świetny warsztat to jest to, co tygrysy lubią najbardziej :)

 

aaa... jeszcze mi sie przypomniało co do Twoich wątpliwości... swego czasu był w necie filmik jak ru maluje Tyraela... trwał koło godziny i mi się chciało oglądać... niby zwykłe machanie pędzelkami... haha! Nie krępuj się na przyszłość.. my nie jesteśmy normalni i łykniemy wszystko co się wrzuci na patelnie :)

 

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

/\/\ ???? Nie rozumiem Cię kolego... :/ Przecież to jest speed :| Pierwszy post... może byś sie przywitał?? Impertynencja.. :| :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko, 2 3h to super, filmik troche obejżałem bo jeszce sie nie zassał, ale widać że dobrą metodą robiłeś, w sumie ja się nie przyczepiam, ale każdy napisze że bardziej szcególowe powinno być np: zmarszczi, ale troche przytnie, mubpa nałoży spox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Heh, naprawdę smiać mi się chce z 2 ostatnich 2 userów (nie wliczjąc mnie ofkoz) - panowie.. przecież do jasnej cho%^%^&y to jest speed!! Nie dość, zę speed to jeszcze z making of!! A wy zamiast podziwiać, cieszyć się, skakać z radości, ze komuś się wogóle coś che coś takiego robi to jeszcze człowieka dobijacie... :/ :|

Jak wspomniałem wczeniej - impertynencja!! :/ :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, Super!:)

dopiero w tej chwili obejzalem,

bardzo sie podoba,

 

a co do konwertu.......: to mozna uzyc darmowego "StoikVideoConverter10" np.

wyjdzie wowczas cos ponad 600 ale (jak do .avi ) ale pozniej bedziecie mogli pokombinowac z tempem

 

jeszcze raz...Super P.

i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej!

 

no coz...

glosy w stylu ze za bardzo symetryczny czy ucho nie takie...

ciezko mi jest sie do tego ustosunkowac.

bo ja to wszystko wiem :) i wiem tez to ze ten model jest slaby... no slabszy niz np hellboy. jest tam kupa bledow....ale miedzy innymi po to ten filmik powstal.

 

robilem ten filmik dla siebie by zobaczyc na co najwiecej czasu marnuje i nad czym mam sie skupic w przyszlosci. z czym mam najpowazniejsze problemy i tak dalej.

 

na 100% bede robil kolejny. pewnie gdzie sdopiero za miesiac. pewnie sie do niego lepiej przygotuje niz do tego (np przygotuje sobie szkice... i takie tam inna papierkowe pomoce) i pewnie bedzie mozna z niego wiecej wyniesc.

 

no nic.

pozdrawiam.

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dr Ug- umiejetnosc czybkiego modelowania w tym biznesie jest na wage zlota.... dla ciebie samego. Jesli modelujesz dosc wolno (jak ja) to konczy sie ze siedzisz 30h bez przerwy przed monitorem tuz przed ostatecznym terminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności