Skocz do zawartości

POJAZD 3D: NASCAR Ford Fusion


Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Projekt robiony dosc na szybko, mialem okolo 2tyg na przygotowanie modelu (opierajac sie na swoim starym modelu) oraz rendering 12 ujec. Przedstawiam moim zdaniem najlepsze :) Swiecone standardowo HDRI + vrayowe swiatelka.

 

nascarcam001b.jpg

 

 

nascarcam002b.jpg

 

 

nascarcam003b.jpg

 

 

nascarcam004b.jpg

 

 

nascarcam005b.jpg

 

 

nascarcam006b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie chcę offtopować, ale po co ma na dachu ten kogut, to jakas stanowa policja?

 

Nie, Fighter, wiesz ja się wychowałem na takim filmie "Szybki jak Błyskawica", miałem w planach zrobienie Chevroleta Luminy (w 3d, oczywiście ;) na samochód klasy Stock z początku lat 90. To był żart, ale model naprawdę ekstra.

 

Edit:

Kiedyś interesowałem się tym tematem, i szukając więcej informacji, trafiłem na stronę gdzie fajnie to opisali, np. że samochody "Stock" bardzo niewiele mają wspólnego z seryjnymi począwszy od karoserii, i o co chodzi z tymi doklejanymi światłami ;)

 

http://auto.howstuffworks.com/auto-racing/nascar/nascar-basics/nascar.htm

Edytowane przez Pawlito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom już wystarczy żarcików.

Ogólnie no ładnie, ale hm.. taki renderek w studiu nascarowej maszyny to jakoś tak.. :) jakbys wrzucił go na tor (ale taki wymodelowany, nie zdjęcie) to by było dopiero!

skilla masz na maxa ale jak sam przyznałeś.. robota na szybko.. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca fajna ale widać ,że miałeś mało czasu na nią i nie jest tak dopieszczona jak inne twoje auta. Ale tak czy siak jest ok...ogólnie lubię Twoje prace za dokładność,rendering,materiały i modeling:)czekam na następne dobre prace...Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie pamietny dzien ze vision wrzuca model samochodu bez wymodelowanych swiatel :)))

 

zapisze w kalendarzu, niespotykane :]

 

a tak na powaznie bardzo przyjemne ale sporo odbiega od wszystkich twoich prac, mam wrazenie ze to wina hdrki tj odbic

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności