Skocz do zawartości

Deadpool: The Game - SDCC 2012 Trailer


floo

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje valium.

Nie mi jest potrzebne valium :D

 

Tak się podniecacie tym co pisze dziadek, że za miast pisać krótko i na temat w temacie tematu tworzycie po raz nasty sagi off-topu z dziadkiem jako główny temat. Dziadek ma swój świat i swoje racje i mimo, że w 90% umie je poprzeć jedynie komentarzem odnoszącym się do dorobku animacyjnego komentujących to szczerze dziwie się jak łatwo dziadek Wami manipuluje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

@adamczykARTS...witamy w kawiarence..."U Dziadka"....:)))... tylko nie mający nic do powiedzenia... nie mówią.... oczywiście opierając swoje słowa o czyny.... jak np. dodanie sobie niezbędnego w takim wypadku do nazwiska ..."arts"....:)))))))))))))

 

@mirach... i proszę następny emigrant w kawiarence... smutno samemu na obczyźnie... u dziadka się ogrzejesz i przytulisz...:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mi jest potrzebne valium :D

 

Tak się podniecacie tym co pisze dziadek, że za miast pisać krótko i na temat w temacie tematu tworzycie po raz nasty sagi off-topu z dziadkiem jako główny temat. Dziadek ma swój świat i swoje racje i mimo, że w 90% umie je poprzeć jedynie komentarzem odnoszącym się do dorobku animacyjnego komentujących to szczerze dziwie się jak łatwo dziadek Wami manipuluje :)

 

Nie no - nadinterpretacja. To ze lubie drzec koty z dziadkiem to nie znaczy, ze mnie podnieca to co mowi :D Tetno mi czasem nawet spada niebezpiecznie jak mnie oslabi jakas "mondrosciom", ale na Niego moge zawsze liczyc - zawsze odpowie, zawsze jest na posterunku, zawsze idzie w zaparte. To czysta rozrywka - przeciez z gory wiem co odpowie. Tajemnica pozostaje tylko liczba usmieszkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nezumi... wiesz, ale musisz sprawdzić... ciekawość małego kotka... ale tak się kotki uczą życia.... od starych kocurów.... inaczej bywa ciężko... ale ile to się na przekomarzają.... no ale mądrość jest jedna i przychodzi z czasem.... a wystarczy tylko słuchać kocura....:)))

 

@GP... wszyscy mają... tylko ja nie mam i dlatego znowu tu jesteś.... co tam w Brazylii... nie zapominaj o Afryce... i Panu który wygrzebie ze śmietnika puszki po wypitym przez Ciebie piwie.... mamy najwyższy w Europie odzysk puszek aluminiowych...67%... nie jesteś dumny....???...!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a myślałem że będzie to kolejny zwykły news. :P

Od charakteru typu DeadPool nie należy wymagać elokwencji w wypowiedziach i działaniu. Sam taktuje tą postać tylko i wyłącznie jako głupkowatego błazna z którego można się czasem pośmiać. Ot tyle, pełen dystans do tematu. :)

Z drugiej strony cieszy mnie zainteresowanie tematem, przecież nie wszystko musi się podobać i najważniejsze że userzy piszą co myślą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@floo... nie obrażaj błaznów... ze Stańczykiem włącznie... DeadPool to debil który przeszedł przez sklep z bronią i znalazł sposób na życie... a drugi debil postanowił odkorować nim dzieci....:)))).

 

@GP... merytoryczne to są działania... gadanie to stawianie pawiego ogona... no przepraszam...paw to robi w określonym celu...:)))

 

@Roctore... a jednak potrzebujesz zmiany swiadomości... to chwalebne ze tutaj....:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadek3D - nie musze ale jak sprawdzam i odpowiadam to sie czuje jak harcerz co przeprowadza staruszke przez skrzyzowanie, mam swiadomosc ze jestes glodny tych dyskusji, ze nie chcesz tylko siedziec gdzies tam w pokoju i rozmyslac. Pozwalam ci zabic czas, pomagam ci przestac sie zadreczac faktem, ze w twoich watkach panuje grobowa cisza (przynajmniej jesli chodzi o twoja sztuke bo nie raz nie dwa klapiemy tam jak przekupki ale zawsze o tym samym - o Tobie. Chce zebys czul sie madry i potrzebny - co mi zalezy... Pare slow komentarza a ile to dla Ciebie dobrego. Wiesz, cos jak puszczanie dziecku tej samej bajki - osobiscie juz dawno wiem co sie stanie ale dzieciaka to bawi, no to co mu bede odmawial. A ze z wiekiem dziecinniejemy raczej i dziwaczejemy zamiast madrzec to przeciez nie jest tajemnica. Wiec rozmawiajmy - nie ma sprawy. Olsnij mnie jeszcze jedna madroscia kocura. Miaucz poki mozesz - ja poslucham, odpowiem. Spokojnie, jeszcze troche czasu mamy. Poczuj sie wielki.

 

[edit]

Wlasnie okazalo sie ze juz nie mam czasu - no nic to do nastepnego razu.

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czysta rozrywka - przeciez z gory wiem co odpowie. Tajemnica pozostaje tylko liczba usmieszkow.

Ha, to mierząc tą miarą moje "arts" dostało sporo gwiazdek u dziadka "trzyDE" :D

 

Tak poza tym to rzeczywiście fajnie jest wiedzieć że gdzieś tam jest osoba, która mierzy wszystko swoim pojmowaniem i nie przyjmując nic poza tym do swej świadomości o każdej godzinie dnia i nocy podczas renderowania kolejnej klatki animacji ma misję innych nawracać na jedyne słuszne i prawdziwe pojmowanie świata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nezumi... rozumiem.... wokoło gangi narkotykowe, Ty cały czas zasuwasz żeby związać koniec z końcem i nie zostać gangsterem bo tak łatwiej.... a ja skończyłem dziś dwie sceny do filmu... i czkam na emeryturę... przez ulicę się nie dam przeprowadzić byle komu.... dziś przejechałem 55km w czasie 2:05.... i pogadałem w kawiarence "U Dziadka".... zdziecinnienie do sześcianu....:))))))))))))))))))))))

 

@ARTS... słuszne jest tylko jedno... a Ty chcesz wybierać.... nie szkoda Ci życia... na błądzenie...:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@legomir... o mnie świadczą moje prace... a nie cudze cytaty... taka podstawowa jest różnica między cepem i klepiskiem....:)))

 

I dlatego to o ile ktoś jest z obu nas artystą(a nie jest). To ja jestem lepszym, bo bawię się światem a ty bawisz się swoją ciasną wizją.

 

A moje działa tworzone w ukryciu potomność zobaczy po śmierci...

Edytowane przez legomir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności