Skocz do zawartości

Teczka 2D Kalberos


Kalberos

Rekomendowane odpowiedzi

kaliditus wszytko jak w życiu raz na wozie raz pod ale częściej pod przez problemy w życiu które odbijają się właśnie i na tym, głownie to brak pracy i poszukiwanie jej eh

 

Dobry pasterz no tak trochę miało być i tak miałem tą prace zostawić i do niej nie wracać no ale jakoś się rozkręciłem i dokończyłem ja, może to przez to dłubanie przy niej :P nie wiem

 

Emmilus powiedz o czym bo chyba nie wiem co masz na mysli ?? :D

 

 

Dzisiaj przed spaniem moje chore pomysly....pieprzona gorączka nie daje żyć

 

 

v232v2v2v.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy speed rozpędziłem się przy teście nowych brushy i po prawie 6 godzinach wyszło takie coś

 

 

Edit: nie wiem czemu w psie mam to troszkę ciemniejsze a tutaj jaśniejsze;/

 

 

 

 

 

underwater_secret_by_kalberoos-d6nz7xf+(2).jpg

Edytowane przez Kalberos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Świezy !!

 

trochę nowości, w niektórych poległem...brak odpowiednich refek i ciągłem z wyobraźni, ale cóż na błędach się uczymy a wiec koniec pierdzielenia czas na bazgroły

 

cementary_by_kalberoos-d6p765x.jpg

 

ezio+1711.jpg

 

mOSES+finn+11.jpg

 

momy2013+.jpg

 

speedy na tsp

snow+man.jpg

 

podkończony speed

 

snow+man+ver+2.jpg

 

Pan Dildo

 

dildo+man+z+kondonem.jpg

 

i szkic z iphona pierwszy pomysł :D

 

1379473_592511910804961_427736677_n.jpg

Edytowane przez Kalberos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie. Hmm a wiec tak Coyote...uczę się korzystać z refek, ćwiczę anatomie, compo, walor staram się to jakoś ogarniać. Przede mną draperia i perspektywa. Dzieki za opinie :D

 

Emmilus... po prostu jestem głodny zimy i tęsknie za moją deską:D tak że ja obgryzam :D

Edytowane przez Kalberos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kal w fajnym kierunku to wszystko idzie:) Jeżeli chodzi o ostatnią grafikę, to złagodziłabym lekko kontur twarzy, by był trochę lżejszy. Choć w sumie nadaje jej to pewnego charakteru. Tęczówki są jajowate. Przyjemna ta Ruda :) Z poprzedniej wrzuty cmentarz naprawdę daje radę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez refy chyba się nie da tego udźwignąć. Oczko niestety dalej jest eliptyczne (weź round brusza i jedź po szablonie). Otwory w nosku są jakby "wycięte", nie wchodzą płynnie do środka. Najjaśniejszy blik który jest na brodzie (mowa o skórze) powinien być raczej w okolicy czubka nosa czy też w kąciku oka i ust. Na policzku przy zbliżeniu widzę fakturę skóry - uważam że milej widziane są tutaj ładne impasty zamiast tekstury.

Ciśnij dalej, fajnie Ci idzie a portrety z takim zbliżeniem i detalem to wcale nie prosta rzecz. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki emmilius, jest to moja pierwsza praca na wielkim formacie i nie ukrywam czasami miałem problemy nie mam tutaj na myśli tego ze przycinało softa , ale gubiłem się właśnie przy takich szczegółach no i dużo eksperymentowałem z oświetleniem. Refki miałem, 4 zdjęcia z danymi elementami które było mi ciężko sobie wyobrazić . Oczy poprawie, raczej unikam takich narzędzi wole wszystko odręcznie rysować ma to tez swoje plusy. Dzięki za krytykę, postaram się być lepszy na następny raz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dalej, muszę porządnie zabrać się za ćwiczenia draperii, bo ciężko u mnie z tym.

ostatnie mazy

szybkie uchwycenie pomysłu

b545b546b45654b.jpg

 

Róza na zamówienie dla cioci na ścianę. Musiałem to na nowo rysować bo straciłem plik PSD z nią, podobnie jest z większością prac ale historia się już nie powtórzy, bo robię sobie kopie od tamtego czasu.

Roza+do+druk+1.jpg

 

 

 

Serdecznie chciałem podziekowąc EC za nazwe dla tej pracy :D specjalna dedykacja dla ciebie EC :D

 

chujway to heaven

tylko+chuj+wie+co.jpg

 

no i ta tragiczna draperiaa

 

Draperia+-+Mnich+1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, jakże mi miło :) Polecam się na przyszłość, jak również innym czytającym (pierwszy raz za darmo!). Ten ostatni Chiński szermierz powinien otrzymać od Ciebie jeszcze kilka godzin skoncentrowanej uwagi, pomiarów i rzetelnej pracy, bo stać Cię na coś lepszego niż to. Jeśli Twój priorytet to analiza draperii to nawet zrób to w czerni i bieli, może przez tę feerię barw się też troche pogubiłeś? Ale ogólnie wydaje się, że zrobiłeś to na odwal. Róża, powtarzam, podoba mi się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mały apdejt szczerze to nawet nie chciało mi się już nic tutaj dodawać, ale może to się komuś przyda

 

future_soldier_by_kalberoos-d6rnqlu.jpg

 

kida_by_kalberoos-d6syco5.jpg

 

nocnica_speed_paint_by_kalberoos-d6swyrj.jpg

 

mikasa_ackerman_sketch_by_kalberoos-d6t5zr5.jpg

 

captain_edward_kenway_by_kalberoos-d6tr8uf.jpg

 

7d8t.jpg

 

igvd.jpg

 

ir98.jpg

 

wph3.jpg

 

mlft.jpg

 

material_studies_by_kalberoos-d6ty2l9.jpg

 

monsters_by_kalberoos-d6tzxao.jpg

 

speed paint 30 min

 

8x5u.jpg

 

efxh.jpg

 

5zm5.jpg

 

 

 

Speed na TSP

xaax.jpg

 

h3f6.jpg

 

 

Scenerie

 

galeon_by_kalberoos-d69aaun.jpg

 

underwater_secret_by_kalberoos-d6nz7xf.jpg

 

cemetery_by_kalberoos-d6p765x.jpg

 

scenery_part_4_by_kalberoos-d6vovn1.jpg

 

 

 

scenery_part_6_by_kalberoos-d6vovtj.jpg

 

scenery_part_7_by_kalberoos-d6vovwp.jpg

Inspiracja i Studium mistrza Alexa Mandra, niesamowite rzeczy robie , mój nowy mistrz do listy

 

scenery_part_8_by_kalberoos-d6vovyq.jpg

 

 

 

 

 

Więcej mi się wrzucać nie chce a i tak się nie da limit 25 prac . Dziękuje za uwagę

Edytowane przez Kalberos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności